Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Положение и структуру Главного управления топлива, энергетики и энергосбережения исполнительного органа Киевсовета (Киевской городской государственной администрации)

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 20.09.2010 № 739

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20.09.2010 р. N 739

Київ

Про внесення змін до Положення та структури Головного управління палива, енергетики та енергозбереження виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації)

Відповідно до Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", постанови Кабінету Міністрів України від 03.09.2008 N 791 "Про затвердження рекомендаційних переліків управлінь, відділів, інших структурних підрозділів Київської міської та районної у м. Києві державних адміністрацій", на виконання рішення Київської міської ради від 27.05.2010 N 805/4243 "Про оптимізацію структури виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації)" та розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 31.05.2010 N 394 "Про здійснення організаційно-правових заходів щодо ліквідації, реорганізації та перейменування структурних підрозділів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)", з метою здійснення організаційно-правових заходів, пов'язаних зі змінами в структурі виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

1. Внести зміни та доповнення до Положення про Головне управління палива, енергетики та енергозбереження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), затвердженого розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 24.06.2003 N 1135, виклавши його в редакції, що додається.

2. Подати в установленому порядку зміни та доповнення до Положення про Головне управління палива, енергетики та енергозбереження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на затвердження Київською міською радою.

3. Затвердити зміни до структури Головного управління палива, енергетики та енергозбереження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), затвердженої розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 24.06.2003 N 1135, виклавши її в редакції що додається.

4. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Опрос