Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О приеме и передаче инженерных сетей внешнего освещения

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Перечень от 16.08.2010 № 613

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16.08.2010 р. N 613

Київ

Про прийняття та передачу інженерних мереж зовнішнього освітлення

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 09.03.2006 N 154/3245 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності відомчого житлового фонду та інженерних мереж" (із змінами та доповненнями), враховуючи звернення установ та організацій, з метою надійного утримання та якісного обслуговування інженерних мереж зовнішнього освітлення на прибудинкових територіях жилих будинків, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Прийняти від установ та організацій до комунальної власності територіальної громади м. Києва та закріпити на праві господарського відання за комунальним підприємством "Київміськсвітло" інженерні мережі зовнішнього освітлення згідно з додатком.

2. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити у встановленому порядку прийняття та передачу інженерних мереж зовнішнього освітлення, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

Опрос