Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в распоряжение исполнительного органа Киевского городского совета (Киевской городской государственной администрации) от 30.04.2008 N 608 "О создании комиссии для определения размеров компенсаций, убытков и возмещений расходов, связанных с вынесением зданий и сооружений с территории застройки, отведенной под строительство объектов на территории г. Киева"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 30.04.2010 № 325
редакция действует с 30.05.2013

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.04.2010 р. N 325

Київ

Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 30.04.2008 N 608 "Про створення комісії для визначення розмірів компенсацій, збитків та відшкодувань витрат, пов'язаних з винесенням будівель та споруд з території забудови, відведеної під будівництво об'єктів на території м. Києва"

Із змінами і доповненнями, внесеними
 розпорядженням Київської міської державної адміністрації
 від 30 травня 2013 року N 821

Відповідно до статей 156, 157 Земельного кодексу України, законів України "Про відчуження земельних ділянок, інших об'єктів нерухомого майна, що на них розміщені, які перебувають у приватній власності, для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності", "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про основи містобудування", "Про планування і забудову територій", постанови Кабінету Міністрів України від 19.04.93 N 284 "Про порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам":

1. Перейменувати комісію для визначення розмірів компенсацій збитків та відшкодувань витрат, пов'язаних з винесенням будівель та споруд з території забудови, відведеної під будівництво об'єктів на території м. Києва, в комісію з вирішення земельно-майнових питань і визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам.

2. Внести зміни до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 30.04.2008 N 608 "Про створення комісії для визначення розмірів компенсацій, збитків та відшкодувань витрат, пов'язаних з винесенням будівель та споруд з території забудови, відведеної під будівництво об'єктів на території м. Києва", а саме:

Опрос