Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О приеме и передаче газопроводных сетей

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Перечень от 10.03.2010 № 124

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 10.03.2010 р. N 124

Київ

Про прийняття та передачу газопровідних мереж

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 09.03.2006 N 154/3245 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності відомчого житлового фонду та інженерних мереж" (із змінами та доповненнями), враховуючи звернення підприємств, установ та організацій, з метою надійного централізованого утримання та якісного обслуговування газопровідних мереж, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Прийняти від підприємств, установ та організацій до комунальної власності територіальної громади м. Києва та передати у володіння та користування відкритому акціонерному товариству "Київгаз" газопровідні мережі згідно з додатком.

2. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити в установленому порядку прийняття та передачу газопровідних мереж, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, на умовах, визначених угодою.

3. Першому заступникові голови Київської міської державної адміністрації Бассу Д. Я. прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

Опрос