Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении персонального состава постоянно действующей рабочей группы по вопросам воплощения программы "Единое парковочное пространство в г. Киеве", строительства и расширения сети паркингов

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 19.02.2010 № 87
Утратил силу

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19.02.2010 р. N 87

Київ

Про затвердження персонального складу постійно діючої робочої групи з питань втілення програми "Єдиний паркувальний простір в м. Києві", будівництва та розширення мережі паркінгів

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Київської міської державної адміністрації
від 16 грудня 2014 року N 1450)

Відповідно до Законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про дорожній рух", "Про автомобільні дороги", "Про столицю України - місто-герой Київ", рішення Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051 "Про Правила благоустрою міста Києва", рішення Київської міської ради від 26.06.2007 N 930/1591 "Про вдосконалення паркування автотранспорту в м. Києві", зважаючи на різке зростання кількості автомобілів у м. Києві та з метою підвищення доступності широким верствам населення придбання місць для зберігання індивідуального автотранспорту в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Затвердити персональний склад постійно діючої робочої групи з питань втілення програми "Єдиний паркувальний простір в м. Києві", будівництва та розширення мережі паркінгів, що додається.

2. Першому заступнику голови Київської міської державної адміністрації Кільчицькій І. Р. висвітлити зміст цього розпорядження в засобах масової інформації.

Опрос