Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О приеме и передаче инженерных сетей внешнего освещения ООО "Виробничий вектор"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 08.12.2009 № 1359

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 08.12.2009 р. N 1359

Київ

Про прийняття та передачу інженерних мереж зовнішнього освітлення ТОВ "Виробничий вектор"

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 09.03.2006 N 154/3245 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності відомчого житлового фонду та інженерних мереж" (із змінами та доповненнями), враховуючи звернення товариства з обмеженою відповідальністю "Виробничий вектор" (лист від 02.10.2009 N 620), з метою надійного утримання та якісного обслуговування інженерних мереж зовнішнього освітлення прибудинкової території жилого будинку, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Прийняти від товариства з обмеженою відповідальністю "Виробничий вектор" до комунальної власності територіальної громади м. Києва та закріпити на праві господарського відання за комунальним підприємством "Київміськсвітло" інженерні мережі зовнішнього освітлення згідно з додатком.

2. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити у встановленому порядку прийняття та передачу інженерних мереж зовнішнього освітлення, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3. Першому заступникові голови Київської міської державної адміністрації Бассу Д. Я. прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

Опрос