Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О приеме и передаче сетей внешнего освещения ЗАО "Трест Київміськбуд-1"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Перечень от 16.09.2009 № 1059

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16.09.2009 р. N 1059

Київ

Про прийняття та передачу мереж зовнішнього освітлення ЗАТ "Трест Київміськбуд-1"

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 09.03.2006 N 154/3245 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності відомчого житлового фонду та інженерних мереж" (із змінами та доповненнями), враховуючи звернення закритого акціонерного товариства "Трест Київміськбуд-1" (лист від 09.06.2009 N 334-0), з метою надійного утримання та якісного обслуговування інженерних мереж зовнішнього освітлення на прибудинкових територіях жилих будинків, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Прийняти від закритого акціонерного товариства "Трест Київміськбуд-1" до комунальної власності територіальної громади м. Києва та закріпити на праві господарського відання за комунальним підприємством "Київміськсвітло" мережі зовнішнього освітлення згідно з додатком.

2. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити у встановленому порядку прийняття та передачу мереж зовнішнього освітлення, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3. Першому заступникові голови Київської міської державної адміністрації Бассу Д. Я. прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

Опрос