Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О благоустройстве Троицкой площади перед НСК "Олімпійський" в Печерском районе

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 15.09.2009 № 1048
Утратил силу

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 15.09.2009 р. N 1048

Київ

Про благоустрій Троїцької площі перед НСК "Олімпійський" у Печерському районі

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Київської міської державної адміністрації
 від 10 листопада 2010 року N 958)

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про благоустрій населених пунктів", з метою підготовки Національного спортивного комплексу "Олімпійський" до проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Головному управлінню капітального будівництва міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) здійснити заходи з проектування та благоустрою Троїцької площі перед НСК "Олімпійський" у Печерському районі.

2. Головному управлінню капітального будівництва міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

2.1. Здійснити у 2009 - 2011 роках роботи, зазначені в пункті 1 цього розпорядження.

2.2. Одержати вихідні дані на проектування та виконати їх вимоги.

2.3. На тендерній основі визначити генеральну проектну організацію.

2.4. Розробити та затвердити у встановленому порядку проектно-кошторисну документацію.

2.5. На тендерній основі визначити генеральну підрядну організацію.

2.6. Одержати дозволи Центрального органу виконавчої влади у сфері охорони культурної спадщини - Міністерства культури і туризму України та Головного управління охорони культурної спадщини.

2.7. До початку проведення робіт одержати в Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в місті Києві дозвіл на виконання будівельних робіт.

2.8. Подати у встановленому порядку до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку міста Києва на 2009 рік в частині виділення коштів на розробку проектно-кошторисної документації на виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, та до проектів програм соціально-економічного розвитку міста Києва на наступні роки.

2.9. Вирішити майново-земельні питання у встановленому порядку.

3. Першому заступнику голови Київської міської державної адміністрації Бассу Д. Я. прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова 

Л. Черновецький 

Опрос