Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О приеме и передаче сетей внешнего освещения на просп. Героев Сталинграда, 53-б

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 09.09.2009 № 1023

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 09.09.2009 р. N 1023

Київ

Про прийняття та передачу мереж зовнішнього освітлення на просп. Героїв Сталінграда, 53-б

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 09.03.2006 N 154/3245 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності відомчого житлового фонду та інженерних мереж", враховуючи звернення Багатопрофільного підприємства у формі товариства з обмеженою відповідальністю "Солідарність" (лист від 28.04.2009 N 375), з метою надійного утримання та якісного обслуговування мереж зовнішнього освітлення на прибудинкової території жилого будинку, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Прийняти від Багатопрофільного підприємства у формі товариства з обмеженою відповідальністю "Солідарність" до комунальної власності територіальної громади м. Києва та закріпити на праві господарського відання за Комунальним підприємством "Київміськсвітло" мережі зовнішнього освітлення згідно з додатком.

2. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити у встановленому порядку прийняття та передачу інженерних мереж зовнішнього освітлення, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3. Першому заступникові голови Київської міської державної адміністрації Бассу Д.Я. прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

Опрос