Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче во владение и пользование внешних инженерных сетей на Броварском проспекте, 53

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Перечень от 07.09.2009 № 1009

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.09.2009 р. N 1009

Київ

Про передачу у володіння та користування зовнішніх інженерних мереж на Броварському проспекті, 53

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 09.03.2006 N 154/3245 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності відомчого житлового фонду та інженерних мереж", враховуючи звернення структурного підрозділу "Вагоноремонтний завод" та комунального підприємства "Київський метрополітен" (лист від 20.08.2009 N 1186-Н), з метою надійного утримання та якісного обслуговування інженерних мереж, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Передати у володіння та користування акціонерній енергопостачальній компанії "Київенерго" зовнішні інженерні мережі структурного підрозділу "Вагоноремонтний завод" комунального підприємства "Київський метрополітен" згідно з додатком в межах та на умовах, визначених Угодою щодо реалізації проекту управління та реформування енергетичного комплексу м. Києва від 27.09.2001 (зі змінами та доповненнями), яка укладена між АК "Київенерго" та виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією).

2. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити передачу зовнішніх інженерних мереж, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, на умовах, визначених угодою.

3. Першому заступникові голови Київської міської державної адміністрації Кільчицькій І. Р. прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос