Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О приеме и передаче инженерных сетей внешнего освещения Закрытого акционерного общества "Позняки-Жил-Буд"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Перечень от 04.09.2009 № 1004

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 04.09.2009 р. N 1004

Київ

Про прийняття та передачу інженерних мереж зовнішнього освітлення Закритого акціонерного товариства "Позняки-Жил-Буд"

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 09.03.2006 N 154/3245 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності відомчого житлового фонду та інженерних мереж" (із змінами та доповненнями), враховуючи звернення Закритого акціонерного товариства "Позняки-Жил-Буд" (лист від 01.06.2009 N 1452), з метою надійного утримання та якісного обслуговування інженерних мереж зовнішнього освітлення на прибудинкових територіях жилих будинків, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Прийняти від закритого акціонерного товариства "Позняки-Жил-Буд" до комунальної власності територіальної громади м. Києва та закріпити на праві господарського відання за комунальним підприємством "Київміськсвітло" інженерні мережі зовнішнього освітлення згідно з додатком.

2. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити у встановленому порядку прийняття-передачу інженерних мереж зовнішнього освітлення, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3. Першому заступникові голови Київської міської державної адміністрації Бассу Д. Я. прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос