Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О дополнительных мерах по упорядочению парковки транспортных средств в г. Киеве путем установления ограничительных столбиков на тротуарной части улиц

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 21.08.2009 № 936

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 21.08.2009 р. N 936

Київ

Про додаткові заходи щодо впорядкування паркування транспортних засобів у м. Києві шляхом встановлення обмежувальних стовпчиків на тротуарній частині вулиць

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про дорожній рух", "Про автомобільні дороги", рішення Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051 "Про Правила благоустрою міста Києва" (із змінами та доповненнями), зважаючи на зростання кількості автомобілів у м. Києві, інтенсивність руху автотранспорту та з метою підвищення пропускної спроможності вулиць м. Києва, безпеки руху транспорту, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київтранспарксервіс" в установленому порядку:

1.1. Забезпечити виконання робіт, спрямованих на обмеження можливості заїзду транспортних засобів на тротуарну частину вулиць міста Києва, шляхом встановлення обмежувальних стовпчиків у місцях, де заборонено паркування на тротуарах.

1.2. Роботи, зазначені в підпункті 1.1 цього пункту, виконувати згідно із розробленими та погодженими з УДАІ ГУ МВС України в м. Києві схемами організації дорожнього руху.

2. Взяти до відома, що виконання робіт, зазначених в підпункті 1.1 пункту 1, буде здійснюватися за рахунок власних коштів комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київтранспарксервіс".

3. Першому заступнику голови Київської міської державної адміністрації Кільчицькій І. Р. висвітлити зміст цього розпорядження в засобах масової інформації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Кільчицьку І. Р.

 

Виконуючий обов'язки голови 

А. Голубченко 

Опрос