Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О приеме-передаче в коммунальную собственность территориальной общины города Киева внешних инженерных сетей Предприятия с иностранными инвестициями в форме Общества с ограниченной ответственностью "Киулонг"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 21.07.2009 № 836

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 21.07.2009 р. N 836

Київ

Про прийняття-передачу до комунальної власності територіальної громади міста Києва зовнішніх інженерних мереж Підприємства з іноземними інвестиціями у формі Товариства з обмеженою відповідальністю "Киулонг"

Згідно з рішенням Київської міської ради від 09.03.2006 N 154/3245 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності відомчого житлового фонду та інженерних мереж", з метою надійного утримання та обслуговування мереж, в межах функцій органу місцевого самоврядування та враховуючи звернення ПП ТОВ "Киулонг" (лист від 29.01.2009 N 10):

1. Прийняти безоплатно до комунальної власності територіальної громади міста Києва і передати у володіння та користування Акціонерної енергопостачальної компанії "Київенерго" зовнішні інженерні мережі Підприємства з іноземними інвестиціями у формі Товариства з обмеженою відповідальністю "Киулонг" згідно з додатком, в межах та на умовах, визначених Угодою щодо реалізації проекту управління та реформування енергетичного комплексу м. Києва від 27.09.2001 (зі змінами та доповненнями), яка укладена між АК "Київенерго" та виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією).

2. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити прийняття-передачу зовнішніх інженерних мереж згідно з пунктом 1 цього розпорядження на умовах, визначених відповідною угодою.

3. Першому заступникові голови Київської міської державної адміністрації Кільчицькій І. Р. прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

Опрос