Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении проекта "Строительство водопроводной сети Д = 1400 мм от ул. Гречко до Большой Кольцевой дороги в Подольском, Шевченковском и Святошинском районах г. Киева"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 30.06.2009 № 757

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.06.2009 р. N 757

Про затвердження проекту "Будівництво водопровідної мережі Д = 1400 мм від вул. Гречка до Великої Кільцевої дороги у Подільському, Шевченківському та Святошинському районах м. Києва"

Відповідно до пункту 10 статті 22 Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", постанови Кабінету Міністрів України від 31.10.2007 N 1269 "Про порядок затвердження інвестиційних програм і проектів будівництва та проведення їх державної експертизи" та у зв'язку із затвердженням проекту "Будівництво водопровідної мережі Д = 1400 мм від вул. Гречка до Великої Кільцевої дороги у Подільському, Шевченківському та Святошинському районах м. Києва", в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Затвердити проект "Будівництво водопровідної мережі Д = 1400 мм від вул. Гречка до Великої Кільцевої дороги у Подільському, Шевченківському та Святошинському районах м. Києва", рекомендований до затвердження Київською міською філією "Київдержбудекспертиза" державного підприємства "Спеціалізована державна експертна організація - центральна служба Української державної будівельної експертизи" (позитивний висновок від 21.10.2008 N 0030), з основними техніко-економічними показниками, окрім коштів на покриття інфляційних процесів:

Опрос