Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О содержании автомобильных дорог и тротуаров в г. Киеве в зимний период 2009/2010 гг.

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, План, Перечень от 26.06.2009 № 750

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26.06.2009 р. N 750

Київ

Про утримання автомобільних доріг і тротуарів у м. Києві в зимовий період 2009/2010 рр.

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про дорожній рух", "Про автомобільні дороги", з метою забезпечення своєчасного прибирання снігу з автомобільних доріг і тротуарів у м. Києві в зимовий період 2009/2010 рр., в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Комунальній корпорації "Київавтодор":

1.1. Організувати цілодобове чергування та роботу спеціальних машин і механізмів в районних м. Києва комунальних підприємствах шляхово-експлуатаційних управліннях по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них (далі - ШЕУ), ШЕУ "Магістраль", комунальному підприємстві по ремонту та утриманню мостів і шляхів м. Києва "Київавтошляхміст" (далі - КП "Київавтошляхміст") у термін з 01.11.2009 до 01.04.2010 в кількості згідно з переліком (додаток 1).

1.2. Забезпечити виконання технології комплексного застосування засобів механізації для своєчасного здійснення необхідних робіт на вулично-дорожній мережі міста та безпечних умов руху транспорту в зимовий період 2009/2010 рр. (додаток 2).

1.3. Організувати у кожному районному ШЕУ, ШЕУ "Магістраль", КП "Київавтошляхміст" цілодобове чергування не менше 5 одиниць снігоприбиральних машин, укомплектованих навісним обладнанням, у період з 20.10.2009 до 01.11.2009 та з 01.04.2010 до 01.05.2010 для прибирання снігу під час можливих снігопадів.

1.4. Забезпечити своєчасне прибирання та вивезення снігу згідно з вимогами ДСТУ-3587-97 "Безпека дорожнього руху. Автомобільні дороги, вулиці та залізничні переїзди. Вимоги до експлуатаційного стану".

1.5. Першочергово в період снігопадів, ожеледиці, інших несприятливих погодних умов виконувати посипальними матеріалами обробку проїзних частин вулиць із складними умовами руху, головних магістральних вулиць і вулиць центральної частини міста, а також вулиць, по яких проходять маршрути руху громадського транспорту загального користування, з наданням інформації комунальній службі перевезень та комунальному підприємству "Київпастранс" про виконання цих робіт до 5 год. 00 хв. (додаток 3).

1.6. Забезпечити до 01.10.2009 комплектування експлуатаційних служб огороджувальними бар'єрами, направляючими конусами та комплектами необхідних дорожніх знаків, які тимчасово виставлятимуться у місцях виконання робіт із очищення проїзної частини вулиць та вивезення снігу, згідно з чинними нормативами.

1.7. Виконати до 15.10.2009 ремонт і профілактичні роботи на зливоприймальних системах, а також забезпечити водовідведення у місцях збирання талої та зливової води на проїзній частині доріг.

1.8. Здійснити до 01.10.2009 необхідні природоохоронні заходи в місцях складування посипальних матеріалів згідно з переліком (додаток 4).

1.9. До 15.04.2010 привести в належний стан місця для тимчасового накопичення снігу.

1.10. Забезпечити першочергове вивезення снігу з вулиць та інженерних споруд міста згідно з переліком (додаток 5).

1.11. Забезпечити вжиття запобіжних заходів щодо недопущення попадання посипальних матеріалів на газони та пристовбурні лунки дерев (кущів) під час обробки проїзних частин вулиць та тротуарів.

2. Виконавчим органам районних у м. Києві рад (районним у м. Києві державним адміністраціям), комунальній корпорації "Київавтодор", комунальному підприємству "Київпастранс", комунальному підприємству "Київтранспарксервіс", Київському комунальному об'єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд", власникам автозаправочних станцій та автостоянок, суб'єктам підприємницької діяльності:

2.1. Забезпечити прибирання та вивезення снігу із закріплених за ними під'їздів до медично-профілактичних установ, внутрішньоквартальних проїздів, доріжок, прибудинкових територій, пішохідних переходів, тротуарів, місць тимчасового паркування автотранспорту, автостоянок, автозаправочних станцій.

2.2. Здійснювати першочергове прибирання майданчиків відстою та розворотних кілець тролейбусів на кінцевих зупинках, а також кінцевих зупинок автобусних маршрутів згідно з переліком (додаток 6).

2.3. Не допускати складування снігу із залишками солі на газонах і під деревами та чагарниками.

2.4. Тимчасове накопичення снігу в зарезервованих зонах тротуарів, вільних від зелених насаджень, здійснювати на вулицях згідно з переліком (додаток 7).

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос