Идет загрузка документа (8 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об установлении тарифов на ритуальные услуги, включенные в необходимый минимальный перечень отдельных видов ритуальных услуг

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Тарифы от 01.06.2009 № 624
Утратил силу

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 01.06.2009 р. N 624

Київ

Про встановлення тарифів на ритуальні послуги, які включено до необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Київської міської державної адміністрації
 від 4 травня 2012 року N 709)

Відповідно до статті 10 Закону України "Про поховання та похоронну справу", статті 28 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи необхідний мінімальний перелік окремих видів ритуальних послуг, затверджений наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 19.11.2003 N 193, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 08.09.2004 за N 1111/9710, в межах функцій місцевого органу самоврядування:

1. Встановити тарифи на ритуальні послуги, які включено до необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг, що їх надає ритуальна служба спеціалізованого комунального підприємства "Київський крематорій" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (додаються), з введенням в дію з дня оприлюднення в газеті "Хрещатик".

2. Взяти до відома, що пільги на оплату за ритуальні послуги та допомога на поховання надаються відповідно до чинного законодавства України.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 26.01.2009 N 81 "Про встановлення тарифів на ритуальні послуги, які включено до необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг".

4. Першому заступникові голови Київської міської державної адміністрації Бассу Д. Я. прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова 

Л. Черновецький 

 

ТАРИФИ
на ритуальні послуги, які включено до необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг, що надаються ритуальною службою спеціалізованого комунального підприємства "Київський крематорій" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

N
п/п 

Найменування послуг 

Тариф за одну послугу, грн. 

Характеристика робіт 

Оформлення договору - замовлення на організацію та проведення поховань (без виїзду агента ритуальної служби) 

7,80 

Укладання договору - замовлення на організацію та проведення поховання 

Оформлення свідоцтва про поховання 

4,20* 

Оформлення свідоцтва про поховання за наданими реквізитами 

Кремація померлого (домовина довжиною до 2,0 м включно) 

445,00 

Доставка домовини з тілом померлого з ритуального залу до кремаційного цеху, проведення кремації, поміщення праху в урну, заклеювання урни з прахом 

Кремація померлого (домовина довжиною понад 2,0 м) 

490,00 

Доставка домовини з тілом померлого з ритуального залу до кремаційного цеху, проведення кремації, поміщення праху в урну, заклеювання урни з прахом 

Поховання урни з прахом померлого в колумбарну нішу: 

  

Копання ями, установлення монолітного бетонного склепу та поховання урни з прахом, установлення монолітного перекриття та гранітного меморіального каменя (кубок, пам'ятна дошка) 

літньої пори 

290,00 

зимової пори 

364,00 

Підпоховання урни з прахом померлого у колумбарну нішу з монтажем та демонтажем намогильної споруди: 

  

Демонтаж стандартного гранітного меморіального каменя (кубок) та його доставка до майстерні для виготовлення напису. Поховання урни з прахом в бетонний склеп, установлення монолітного перекриття та меморіального каменя (з опоряджувальними роботами) 

літньої пори 

290,00 

зимової пори 

364,00 

____________
* З урахуванням податку на додану вартість.

 

Заступник голови -
керівник апарату
 

 
Б. Стичинський
 

Опрос