Идет загрузка документа (8022 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об установлении и согласовании тарифов на услуги по содержанию зданий и сооружений и придомовых территорий

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Тарифы от 29.04.2009 № 518
Утратил силу

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.04.2009 р. N 518

Київ

Про встановлення та погодження тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
розпорядженнями Київської міської державної адміністрації
 від 27 травня 2009 року N 620
,
 від 30 червня 2009 року N 761

Дію розпорядження зупинено
(згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України
 від 17 липня 2009 року N 842-р)

Розпорядження визнано незаконним і нечинним з моменту прийняття
(згідно з постановою Шевченківського районного суду міста Києва
 від 19 жовтня 2009 року)

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Київської міської державної адміністрації
від 14 листопада 2019 року N 1978)

Додатково див. ухвали
 Київського апеляційного адміністративного суду
 від 27 липня 2009 року
,
 від 16 червня 2010 року
,
 постанову Київського апеляційного адміністративного суду
 від 10 березня 2011 року

З метою поетапного приведення тарифів до економічно обґрунтованих витрат та відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про столицю України - місто-герой Київ", "Про житлово-комунальні послуги", "Про відповідальність суб'єктів підприємницької діяльності за несвоєчасне внесення плати за спожиті комунальні послуги та утримання прибудинкових територій", постанови Кабінету Міністрів України від 12.07.2005 N 560 "Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій", наказу Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України від 05.09.2001 N 176 "Про затвердження Методичних рекомендацій щодо участі суб'єктів підприємницької діяльності в утриманні будинків і прибудинкових територій", наказу Державного комітету України по житлово-комунальному господарству від 04.08.97 N 59 "Про затвердження типових норм часу та норм обслуговування для робітників і виробничого персоналу, зайнятих утриманням житлового фонду" і реалізації власних (самоврядних) повноважень:

1. Встановити тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які надаються житлово-експлуатаційними організаціями комунальної форми власності (далі - ЖЕО) по кожному будинку окремо, та ввести в дію 01.06.2009 (додаються).

2. Погодити тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які надаються житлово-будівельними кооперативами (далі - ЖБК), об'єднаннями співвласників багатоквартирних будинків (далі - ОСББ), іншими балансоутримувачами жилих будинків, що не відносяться до комунальної форми власності, уповноваженими ними особами або управителями жилих будинків по кожному будинку окремо, та ввести в дію 01.06.2009 (додаються).

3. ЖЕО, ЖБК, ОСББ та іншим балансоутримувачам жилих будинків, уповноваженим ними особам або управителям жилих будинків усіх форм власності, що надають послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій по будинках, які не включені до цього розпорядження, застосовувати тарифи на ці послуги, які встановлені розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 19.05.2000 N 748 "Про встановлення розмірів тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій в м. Києві" із змінами і доповненнями, внесеними розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 30.05.2007 N 641 "Про впорядкування розмірів тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій та внесення змін до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 19.05.2000 N 748";

подати до Головного управління з питань цінової політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) відповідні розрахунки тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для встановлення або погодження тарифів по цих будинках.

3.1. ЖЕО, ЖБК, ОСББ та іншим балансоутримувачам жилих будинків, уповноваженим ними особам або управителям жилих будинків усіх форм власності, що надають послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій по будинках, які передбачені пунктами 1, 2 цього розпорядження, тарифи, передбачені пунктом 3, не застосовувати.

4. ЖЕО, ЖБК, ОСББ та іншим балансоутримувачам жилих будинків, уповноваженим ними особам або управителям жилих будинків усіх форм власності проводити розрахунки за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій з громадянами, що проживають на другому поверсі в будинках, перша зупинка ліфту в яких розташована між першим та другим поверхами, за розмірами, встановленими для перших поверхів.

5. ЖЕО, ЖБК, ОСББ та іншим балансоутримувачам жилих будинків, уповноваженим ними особам або управителям жилих будинків усіх форм власності укласти до 01.08.2009 договори про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій з квартиронаймачами та власниками жилих приміщень відповідно до Типового договору, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.07.2005 N 560.

5.1. Контроль за виконанням пункту 5 цього розпорядження покласти на виконавчі органи районних у місті Києві рад (районні у місті Києві державні адміністрації) та Головне управління житлового господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

6. Виконавчим органам районних у місті Києві рад (районним у місті Києві державним адміністраціям) забезпечити укладання договорів між ЖЕО, ЖБК, ОСББ та іншими балансоутримувачами жилих будинків, уповноваженими ними особами або управителями жилих будинків усіх форм власності та орендарями (власниками) нежилих приміщень, власниками та квартиронаймачами квартир, які використовують їх не за призначенням, на відшкодування витрат з утримання будинку та прибудинкової території за тарифами, розрахованими відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12.07.2005 N 560 та наказу Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України від 05.09.2001 N 176 "Про затвердження Методичних рекомендацій щодо участі суб'єктів підприємницької діяльності в утриманні будинків і прибудинкових територій", але не нижчими, ніж передбачено цим розпорядженням.

7. Заборонити ЖЕО, ЖБК, ОСББ та іншим балансоутримувачам жилих будинків, уповноваженим ними особам або управителям жилих будинків усіх форм власності здійснювати переукладення угод з виконавцями робіт та послуг, вартість яких відшкодовується за рахунок тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (в разі збільшення цін та тарифів на ці послуги), без відповідного погодження з Головним управлінням з питань цінової політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

8. ЖЕО, ЖБК, ОСББ та іншим балансоутримувачам жилих будинків, уповноваженим ними особам або управителям жилих будинків усіх форм власності, враховуючи збільшення надходження коштів, провести необхідні роботи з поліпшення якості послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

8.1. У разі ненадання послуг або надання їх не в повному обсязі, відхилення їх кількісних і якісних показників від нормативних ЖЕО, ЖБК, ОСББ та іншим балансоутримувачам жилих будинків, уповноваженим ними особам або управителям жилих будинків усіх форм власності необхідно здійснити перерахунок розміру плати за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

8.2. Контроль за виконанням пунктів 8 та 8.1 цього розпорядження покласти на виконавчі органи районних у місті Києві рад (районні у місті Києві державні адміністрації), Головне управління житлового господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Головне управління контролю за благоустроєм м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

8.3. Головному управлінню житлового господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з районними у м. Києві державними адміністраціями до 01.06.2009 підготувати та подати на затвердження розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) щодо запровадження системи персоніфікації надходжень та витрат по кожному будинку окремо.

9. ЖЕО, ЖБК, ОСББ та іншим балансоутримувачам жилих будинків, уповноваженим ними особам або управителям жилих будинків усіх форм власності укласти угоди з підприємствами, організаціями та установами, які забезпечуватимуть прийняття та здійснення переадресації коштів платників житлово-комунальних послуг на транзитний рахунок Комунального підприємства "Головний інформаційно-обчислювальний центр" з оплатою зазначених послуг в розмірі не більше 1 відсотка від прийнятих платежів.

10. Встановити розмір відшкодувань витрат на виконання робіт, пов'язаних з розщепленням платежів населення за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для Комунального підприємства "Головний інформаційно-обчислювальний центр" до 0,5 відсотка від сум, отриманих на транзитний рахунок.

11. Виконавцям послуг з вивезення та знешкодження твердих побутових відходів, експлуатації та обслуговування ліфтів та диспетчерських систем, обслуговування димовентиляційних каналів, з метою прискорення надходження коштів на рахунки підприємств шляхом розщеплення платежів населення з тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій надати Комунальному підприємству "Головний інформаційно-обчислювальний центр" інформацію про договірні стосунки з ЖЕО, ЖБК, ОСББ та іншими балансоутримувачами жилих будинків, уповноваженими ними особами або управителями жилих будинків усіх форм власності.

(пункт 11 у редакції розпорядження Київської
 міської державної адміністрації від 27.05.2009 р. N 620)

12. Головному управлінню соціального захисту населення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районним у м. Києві державним адміністраціям:

забезпечити безумовне виконання розпорядження Київської міської державної адміністрації від 28.12.2006 N 1838 "Про соціальний захист населення міста Києва в умовах запровадження економічно обґрунтованих цін та тарифів на житлово-комунальні послуги" із змінами і доповненнями;

організувати роботу по найшвидшому нарахуванню субсидій громадянам, які звернулись з цього питання, та провести перерахунки раніше призначених субсидій;

при необхідності внести пропозиції виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) щодо фінансового забезпечення закупівлі послуг по супроводженню програмних комплексів по пільгах, субсидіях та часткових компенсаціях на тендерній основі.

13. Головному управлінню соціального захисту населення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Головному фінансовому управлінню виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), постійній комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку та постійній комісії Київської міської ради з питань охорони здоров'я та соціального захисту внести пропозиції виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) щодо забезпечення гарантованого рівня соціального обслуговування населення у зв'язку із поетапним приведенням тарифів на житлово-комунальні послуги до економічно обґрунтованого рівня.

14. Зобов'язати ЖЕО, ЖБК, ОСББ та інших балансоутримувачів жилих будинків, уповноважених ними осіб або управителів жилих будинків усіх форм власності та виконавців послуг своєчасно передавати до Комунального підприємства "Головний інформаційно-обчислювальний центр" інформацію про зміни в договірних стосунках.

15. Комунальному підприємству "Головний інформаційно-обчислювальний центр", організаціям та установам, що проводять нарахування платежів населенню за житлово-комунальні послуги, нарахування субсидій та компенсацій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг:

внести зміни в рахунки на сплату за житлово-комунальні послуги населення;

провести нарахування плати за житлово-комунальні послуги та відповідних пільг.

16. Взяти до відома, що рішенням Київської міської ради від 06.03.2009 N 124/1179 передбачені бюджетні призначення на дотацію житлово-комунальному господарству для відшкодування різниці в тарифах на житлово-комунальні послуги.

17. За достовірність даних, наданих до розрахунків тарифів, персональну відповідальність несуть керівники ЖЕО, ЖБК, ОСББ та інші балансоутримувачі жилих будинків, уповноважені ними особи або управителі жилих будинків усіх форм власності.

18. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Київської міської державної адміністрації від 21.07.2000 N 1237 "Про внесення змін до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 19.05.2000 N 748".

19. Першому заступникові голови Київської міської державної адміністрації Бассу Д. Я. прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

20. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Виконуючий обов'язки голови  

А. Голубченко 

 

Тарифи
на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для житлово-експлуатаційних організацій комунальної форми власності

Загальна порядкова нумерація по місту Києву 

Порядкова нумерація по району міста Києва 

Номер району 

Житлово-експлуатаційна організація 

Назва вулиці (бульвару, провулку, проспекту, площі, узвозу та ін.) 

Номер будинку 

Тариф, грн. за 1 кв. м загальної площі квартири за місяць (з ПДВ) 

Тариф, грн. за 1 кв. м загальної площі квартири першого поверху за місяць (з ПДВ) 

Голосіївський район 

КП "Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв" 

вул. Горького 

15 

2,94 

2,48 

КП "Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв" 

вул. Тарасівська 

21 

4,44 

3,76 

КП "Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв" 

вул. Федорова Івана 

12 

3,41 

3,16 

КП "Голосіївжитлосервіс" 

вул. Касіяна Василя 

2-а 

2,12 

1,65 

КП "Голосіївжитлосервіс" 

вул. Касіяна Василя 

2-б 

2,14 

1,84 

КП "Голосіївжитлосервіс" 

вул. Касіяна Василя 

2,07 

1,61 

КП "Голосіївжитлосервіс" 

вул. Касіяна Василя 

6-а 

2,08 

1,62 

КП "Голосіївжитлосервіс" 

вул. Касіяна Василя 

6-б 

2,14 

1,84 

КП "Голосіївжитлосервіс" 

вул. Касіяна Василя 

10 

1,98 

1,67 

10 

10 

КП "Голосіївжитлосервіс" 

вул. Касіяна Василя 

10-а 

2,09 

1,61 

11 

11 

КП "Голосіївжитлосервіс" 

вул. Костичева Академіка 

1,09 

1,09 

12 

12 

КП "Голосіївжитлосервіс" 

вул. Крейсера "Аврора" 

1/1 

2,49 

1,90 

13 

13 

КП "Голосіївжитлосервіс" 

вул. Крейсера "Аврора" 

1-б 

2,17 

1,88 

14 

14 

КП "Голосіївжитлосервіс" 

вул. Крейсера "Аврора" 

5-б 

2,17 

1,87 

15 

15 

КП "Голосіївжитлосервіс" 

вул. Крейсера "Аврора" 

2,08 

1,65 

16 

16 

КП "Голосіївжитлосервіс" 

вул. Крейсера "Аврора" 

9-а 

2,16 

1,84 

17 

17 

КП "Голосіївжитлосервіс" 

вул. Крейсера "Аврора" 

15 

2,50 

2,06 

18 

18 

КП "Голосіївжитлосервіс" 

вул. Крейсера "Аврора" 

15-а 

2,08 

1,61 

19 

19 

КП "Голосіївжитлосервіс" 

вул. Лятошинського Композитора 

2,28 

1,77 

20 

20 

КП "Голосіївжитлосервіс" 

вул. Лятошинського Композитора 

4-а 

2,10 

1,63 

21 

21 

КП "Голосіївжитлосервіс" 

вул. Лятошинського Композитора 

2,25 

1,74 

22 

22 

КП "Голосіївжитлосервіс" 

вул. Лятошинського Композитора 

8-а 

2,08 

1,61 

23 

23 

КП "Голосіївжитлосервіс" 

вул. Лятошинського Композитора 

12 

2,15 

1,65 

24 

24 

КП "Голосіївжитлосервіс" 

вул. Лятошинського Композитора 

14-а 

2,06 

1,60 

25 

25 

КП "Голосіївжитлосервіс" 

вул. Лятошинського Композитора 

14-б 

2,07 

1,61 

26 

26 

КП "Голосіївжитлосервіс" 

вул. Лятошинського Композитора 

18 

2,14 

1,64 

27 

27 

КП "Голосіївжитлосервіс" 

вул. Лятошинського Композитора 

18-а 

2,07 

1,60 

28 

28 

КП "Голосіївжитлосервіс" 

вул. Лятошинського Композитора 

22 

2,15 

1,65 

29 

29 

КП "Голосіївжитлосервіс" 

вул. Лятошинського Композитора 

26-а 

2,08 

1,62 

30 

30 

КП "Голосіївжитлосервіс" 

вул. Лятошинського Композитора 

28 

2,18 

1,68 

31 

31 

КП "Голосіївжитлосервіс" 

вул. Смолича Юрія 

2,10 

1,66 

32 

32 

КП "Голосіївжитлосервіс" 

вул. Смолича Юрія 

2,08 

1,62 

33 

33 

КП "Голосіївжитлосервіс" 

вул. Смолича Юрія 

6-в 

2,06 

1,79 

34 

34 

КП "Голосіївжитлосервіс" 

вул. Якубовського Маршала 

2,06 

1,63 

35 

35 

КП "Голосіївжитлосервіс" 

вул. Якубовського Маршала 

2-а 

2,08 

1,63 

36 

36 

КП "Голосіївжитлосервіс" 

вул. Якубовського Маршала 

2,17 

1,79 

37 

37 

КП "Голосіївжитлосервіс" 

вул. Якубовського Маршала 

1,99 

1,66 

38 

38 

КП "Голосіївжитлосервіс" 

вул. Якубовського Маршала 

2,20 

1,82 

39 

39 

КП "Голосіївжитлосервіс" 

вул. Якубовського Маршала 

2,05 

1,64 

40 

40 

КП "ЖЕО-103" 

вул. Бубнова Андрія 

1,71 

1,71 

41 

41 

КП "ЖЕО-103" 

вул. Бубнова Андрія 

6/6 

1,82 

1,82 

42 

42 

КП "ЖЕО-103" 

вул. Бубнова Андрія 

1,77 

1,77 

43 

43 

КП "ЖЕО-103" 

вул. Бубнова Андрія 

2,15 

2,15 

44 

44 

КП "ЖЕО-103" 

вул. Бубнова Андрія 

10 

1,99 

1,99 

45 

45 

КП "ЖЕО-103" 

вул. Бубнова Андрія 

12-1 

1,99 

1,99 

46 

46 

КП "ЖЕО-103" 

вул. Бубнова Андрія 

12-2 

1,76 

1,76 

47 

47 

КП "ЖЕО-103" 

вул. Бубнова Андрія 

13 

2,58 

1,91 

48 

48 

КП "ЖЕО-103" 

вул. Бурмистенка 

6-1 

2,00 

2,00 

49 

49 

КП "ЖЕО-103" 

вул. Бурмистенка 

6-2 

1,81 

1,81 

50 

50 

КП "ЖЕО-103" 

вул. Бурмистенка 

8/9 

1,80 

1,80 

51 

51 

КП "ЖЕО-103" 

вул. Бурмистенка 

8-2 

1,78 

1,78 

52 

52 

КП "ЖЕО-103" 

вул. Бурмистенка 

10 

2,32 

1,67 

53 

53 

КП "ЖЕО-103" 

вул. Бурмистенка 

12 

2,34 

1,72 

54 

54 

КП "ЖЕО-103" 

вул. Васильківська 

2-а 

2,68 

1,65 

55 

55 

КП "ЖЕО-103" 

вул. Васильківська 

5/7 

2,14 

1,40 

56 

56 

КП "ЖЕО-103" 

вул. Васильківська 

2,16 

1,65 

57 

57 

КП "ЖЕО-103" 

вул. Васильківська 

2,26 

1,51 

58 

58 

КП "ЖЕО-103" 

вул. Васильківська 

8-а 

2,16 

1,76 

59 

59 

КП "ЖЕО-103" 

вул. Васильківська 

9/14 

2,47 

1,73 

60 

60 

КП "ЖЕО-103" 

вул. Васильківська 

11/11 

1,31 

1,31 

61 

61 

КП "ЖЕО-103" 

вул. Васильківська 

13 

1,89 

1,89 

62 

62 

КП "ЖЕО-103" 

вул. Васильківська 

15/14 

1,70 

1,70 

63 

63 

КП "ЖЕО-103" 

вул. Деміївська 

35 

2,20 

1,82 

64 

64 

КП "ЖЕО-103" 

вул. Деміївська 

39 

2,16 

1,83 

65 

65 

КП "ЖЕО-103" 

вул. Деміївська 

45 

2,21 

1,79 

66 

66 

КП "ЖЕО-103" 

вул. Деміївська 

45-а 

2,03 

1,67 

67 

67 

КП "ЖЕО-103" 

вул. Деміївська 

51 

2,44 

1,45 

68 

68 

КП "ЖЕО-103" 

вул. Деміївська 

55 

2,60 

1,70 

69 

69 

КП "ЖЕО-103" 

вул. Козацька 

32 

2,19 

2,19 

70 

70 

КП "ЖЕО-103" 

вул. Козацька 

60-а 

1,85 

1,85 

71 

71 

КП "ЖЕО-103" 

вул. Козацька 

67 

2,13 

2,13 

72 

72 

КП "ЖЕО-103" 

вул. Красилівська 

2/3 

2,06 

2,06 

73 

73 

КП "ЖЕО-103" 

вул. Красилівська 

1,85 

1,76 

74 

74 

КП "ЖЕО-103" 

вул. Красилівська 

4-а 

2,16 

1,80 

75 

75 

КП "ЖЕО-103" 

вул. Кустанайська 

1,86 

1,86 

76 

76 

КП "ЖЕО-103" 

вул. Кустанайська 

2,14 

2,14 

77 

77 

КП "ЖЕО-103" 

вул. Кустанайська 

2,18 

2,08 

78 

78 

КП "ЖЕО-103" 

вул. Кустанайська 

1,82 

1,82 

79 

79 

КП "ЖЕО-103" 

вул. Кустанайська 

8-1 

2,10 

2,00 

80 

80 

КП "ЖЕО-103" 

вул. Кустанайська 

8-2 

2,06 

1,96 

81 

81 

КП "ЖЕО-103" 

вул. Кустанайська 

10 

1,42 

1,42 

82 

82 

КП "ЖЕО-103" 

вул. Кустанайська 

11 

2,17 

1,76 

83 

83 

КП "ЖЕО-103" 

вул. Кустанайська 

12 

2,00 

2,00 

84 

84 

КП "ЖЕО-103" 

вул. Кустанайська 

14 

1,69 

1,69 

85 

85 

КП "ЖЕО-103" 

вул. Кустанайська 

14-а 

1,96 

1,96 

86 

86 

КП "ЖЕО-103" 

вул. Кустанайська 

14-б 

2,05 

1,96 

87 

87 

КП "ЖЕО-103" 

вул. Ломоносова 

1,85 

1,85 

88 

88 

КП "ЖЕО-103" 

вул. Ломоносова 

5-1 

1,81 

1,81 

89 

89 

КП "ЖЕО-103" 

вул. Ломоносова 

5-2 

2,01 

2,01 

90 

90 

КП "ЖЕО-103" 

вул. Ломоносова 

1,91 

1,91 

91 

91 

КП "ЖЕО-103" 

вул. Ломоносова 

2,47 

1,94 

92 

92 

КП "ЖЕО-103" 

вул. Майкопська 

14-а 

1,76 

1,76 

93 

93 

КП "ЖЕО-103" 

вул. Стельмаха Михайла 

2,23 

1,75 

94 

94 

КП "ЖЕО-103" 

вул. Стельмаха Михайла 

1,99 

1,99 

95 

95 

КП "ЖЕО-103" 

вул. Стельмаха Михайла 

7/2 

1,77 

1,77 

96 

96 

КП "ЖЕО-103" 

вул. Стельмаха Михайла 

1,80 

1,80 

97 

97 

КП "ЖЕО-103" 

вул. Стельмаха Михайла 

12 

1,88 

1,88 

98 

98 

КП "ЖЕО-103" 

вул. Стельмаха Михайла 

12-а 

1,94 

1,94 

99 

99 

КП "ЖЕО-103" 

вул. Фрометівська 

1,83 

1,74 

100 

100 

КП "ЖЕО-103" 

вул. Фрометівська 

18-б 

2,06 

2,06 

101 

101 

КП "ЖЕО-103" 

пров. Деміївський 

2,15 

1,78 

102 

102 

КП "ЖЕО-103" 

пров. Деміївський 

2,31 

1,85 

103 

103 

КП "ЖЕО-103" 

пров. Деміївський 

2,07 

1,65 

104 

104 

КП "ЖЕО-103" 

пров. Задорожний 

3/2 

1,74 

1,74 

105 

105 

КП "ЖЕО-103" 

пров. Задорожний 

3/3 

1,85 

1,85 

106 

106 

КП "ЖЕО-103" 

пров. Задорожний 

3-1 

1,78 

1,78 

107 

107 

КП "ЖЕО-103" 

пров. Задорожний 

5-1 

1,95 

1,95 

108 

108 

КП "ЖЕО-103" 

пров. Задорожний 

5-2 

1,47 

1,47 

109 

109 

КП "ЖЕО-103" 

пров. Задорожний 

1,80 

1,80 

110 

110 

КП "ЖЕО-103" 

просп. Сорокаріччя Жовтня 

46/1 

1,79 

1,79 

111 

111 

КП "ЖЕО-103" 

просп. Сорокаріччя Жовтня 

46-а 

1,51 

1,51 

112 

112 

КП "ЖЕО-103" 

просп. Сорокаріччя Жовтня 

48 

1,73 

1,73 

113 

113 

КП "ЖЕО-103" 

просп. Сорокаріччя Жовтня 

70-2 

2,32 

2,32 

114 

114 

КП "ЖЕО-103" 

просп. Сорокаріччя Жовтня 

74 

1,81 

1,81 

115 

115 

КП "ЖЕО-103" 

просп. Сорокаріччя Жовтня 

74-а 

2,22 

1,86 

116 

116 

КП "ЖЕО-103" 

просп. Сорокаріччя Жовтня 

82 

2,32 

1,83 

117 

117 

КП "ЖЕО-103" 

просп. Сорокаріччя Жовтня 

84 

2,39 

1,60 

118 

118 

КП "ЖЕО-103" 

просп. Сорокаріччя Жовтня 

86/1 

1,60 

1,60 

119 

119 

КП "ЖЕО-103" 

просп. Сорокаріччя Жовтня 

88 

1,78 

1,78 

120 

120 

КП "ЖЕО-103" 

просп. Сорокаріччя Жовтня 

90 

1,86 

1,86 

121 

121 

КП "ЖЕО-103" 

просп. Сорокаріччя Жовтня 

92/1 

1,68 

1,68 

122 

122 

КП "ЖЕО-103" 

просп. Сорокаріччя Жовтня 

94-1 

1,75 

1,75 

123 

123 

КП "ЖЕО-103" 

просп. Сорокаріччя Жовтня 

94-2 

1,70 

1,70 

124 

124 

КП "ЖЕО-103" 

просп. Сорокаріччя Жовтня 

96-1 

1,72 

1,72 

125 

125 

КП "ЖЕО-103" 

просп. Сорокаріччя Жовтня 

98/2 

1,74 

1,74 

126 

126 

КП "ЖЕО-103" 

просп. Червонозоряний 

117 

2,32 

1,69 

127 

127 

КП "ЖЕО-103" 

просп. Червонозоряний 

126 

2,24 

1,74 

128 

128 

КП "ЖЕО-103" 

просп. Червонозоряний 

134-а 

1,72 

1,72 

129 

129 

КП "ЖЕО-103" 

просп. Червонозоряний 

136-а 

1,91 

1,91 

130 

130 

КП "ЖЕО-103" 

просп. Червонозоряний 

140-а 

2,28 

2,28 

131 

131 

КП "ЖЕО-103" 

просп. Червонозоряний 

140-б 

2,00 

2,00 

132 

132 

КП "ЖЕО-103" 

просп. Червонозоряний 

140 

1,67 

1,67 

133 

133 

КП "ЖЕО-103" 

просп. Червонозоряний 

196 

2,36 

1,93 

134 

134 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Червоноармійська 

24 

3,03 

1,49 

135 

135 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Червоноармійська 

26-а 

1,87 

1,49 

136 

136 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Червоноармійська 

26-б 

2,20 

2,20 

137 

137 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Червоноармійська 

28 

1,39 

1,39 

138 

138 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Червоноармійська 

30-а 

1,07 

1,07 

139 

139 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Червоноармійська 

30-б 

1,47 

1,47 

140 

140 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Червоноармійська 

30-в 

1,74 

1,74 

141 

141 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Червоноармійська 

32-а 

1,11 

1,11 

142 

142 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Червоноармійська 

32-б 

1,96 

1,16 

143 

143 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Червоноармійська 

34 

1,16 

1,06 

144 

144 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Червоноармійська 

36 

2,46 

1,42 

145 

145 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Червоноармійська 

38-а 

1,17 

1,17 

146 

146 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Червоноармійська 

38-б 

1,26 

1,26 

147 

147 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Червоноармійська 

40 

1,53 

1,11 

148 

148 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Червоноармійська 

42-а 

2,66 

1,41 

149 

149 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Червоноармійська 

42-б 

1,58 

1,58 

150 

150 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Червоноармійська 

44 

1,21 

1,21 

151 

151 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Червоноармійська 

46 

1,93 

1,38 

152 

152 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Червоноармійська 

48 

3,17 

1,24 

153 

153 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Володимирська 

65 

1,74 

1,74 

154 

154 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Володимирська 

67 

2,83 

1,46 

155 

155 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Володимирська 

71 

1,76 

1,23 

156 

156 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Володимирська 

73 

1,68 

1,21 

157 

157 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Володимирська 

75 

1,48 

1,48 

158 

158 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Володимирська 

76 

1,53 

1,53 

159 

159 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Володимирська 

76-б 

1,31 

1,31 

160 

160 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Володимирська 

78 

1,34 

1,34 

161 

161 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Володимирська 

79-а 

1,88 

1,88 

162 

162 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Володимирська 

81-а 

1,40 

1,04 

163 

163 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Володимирська 

81-б 

1,30 

1,30 

164 

164 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Володимирська 

83 

2,75 

1,45 

165 

165 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Горького 

1,75 

1,17 

166 

166 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Горького 

3-а 

2,08 

1,26 

167 

167 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Горького 

3-б 

1,43 

1,43 

168 

168 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Горького 

4/6 

1,86 

1,27 

169 

169 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Горького 

7-б 

1,48 

1,38 

170 

170 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Горького 

7-в 

2,02 

1,92 

171 

171 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Горького 

8-а 

1,39 

0,96 

172 

172 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Горького 

8-б 

1,53 

1,53 

173 

173 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Горького 

9-а 

1,53 

1,12 

174 

174 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Горького 

9-б 

1,17 

1,17 

175 

175 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Горького 

10-а 

1,33 

1,04 

176 

176 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Горького 

10-б 

1,35 

1,35 

177 

177 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Горького 

11 

1,25 

1,25 

178 

178 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Горького 

12 

2,37 

1,70 

179 

179 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Горького 

13 

1,24 

1,24 

180 

180 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Горького 

14-а 

0,97 

0,97 

181 

181 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Горького 

14-б 

1,03 

1,03 

182 

182 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Горького 

16-а 

1,21 

1,11 

183 

183 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Горького 

16-б 

1,31 

1,31 

184 

184 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Горького 

17-а 

2,36 

1,44 

185 

185 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Горького 

17-б 

1,17 

1,17 

186 

186 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Горького 

18-а 

1,90 

1,15 

187 

187 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Горького 

18-б 

1,70 

1,13 

188 

188 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Горького 

19/21 

1,80 

1,27 

189 

189 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Горького 

20-а 

2,04 

1,27 

190 

190 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Горького 

20-б 

1,10 

1,10 

191 

191 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Горького 

20-в 

1,41 

1,41 

192 

192 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Горького 

22 

1,95 

1,27 

193 

193 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Горького 

23 

1,41 

0,95 

194 

194 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Горького 

23-б 

1,18 

1,18 

195 

195 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Горького 

23-в 

1,78 

1,78 

196 

196 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Горького 

24-а 

1,61 

1,27 

197 

197 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Горького 

24-б 

2,14 

1,14 

198 

198 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Горького 

25 

2,76 

1,15 

199 

199 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Микільсько-Ботанічна 

1,59 

1,59 

200 

200 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Микільсько-Ботанічна 

1,35 

1,35 

201 

201 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Микільсько-Ботанічна 

0,90 

0,90 

202 

202 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Микільсько-Ботанічна 

6/8 

2,01 

1,22 

203 

203 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Микільсько-Ботанічна 

7/9 

1,22 

1,22 

204 

204 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Микільсько-Ботанічна 

10 

1,68 

1,68 

205 

205 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Микільсько-Ботанічна 

11 

1,38 

1,38 

206 

206 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Микільсько-Ботанічна 

14 

1,65 

1,05 

207 

207 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Микільсько-Ботанічна 

15/17 

1,49 

1,49 

208 

208 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Микільсько-Ботанічна 

17/4 

1,41 

1,08 

209 

209 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Микільсько-Ботанічна 

17/19 

2,19 

1,31 

210 

210 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Паньківська 

1,49 

1,49 

211 

211 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Паньківська 

1,62 

1,62 

212 

212 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Паньківська 

10 

1,76 

1,76 

213 

213 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Паньківська 

12 

2,10 

2,10 

214 

214 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Паньківська 

17 

2,16 

1,37 

215 

215 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Саксаганського 

20 

1,15 

1,15 

216 

216 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Саксаганського 

22-а 

1,95 

1,14 

217 

217 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Саксаганського 

22-б 

0,97 

0,97 

218 

218 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Саксаганського 

22-в 

1,87 

1,87 

219 

219 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Саксаганського 

24 

1,99 

1,13 

220 

220 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Саксаганського 

26/26 

1,67 

1,19 

221 

221 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Саксаганського 

28 

2,46 

1,37 

222 

222 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Саксаганського 

30-а 

1,29 

1,29 

223 

223 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Саксаганського 

30-б 

1,27 

1,27 

224 

224 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Саксаганського 

30-в 

1,90 

1,90 

225 

225 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Саксаганського 

32 

2,46 

1,17 

226 

226 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Саксаганського 

36 

1,56 

1,20 

227 

227 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Саксаганського 

40 

1,38 

1,38 

228 

228 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Саксаганського 

42 

3,42 

1,24 

229 

229 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Саксаганського 

44-а 

1,27 

1,27 

230 

230 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Саксаганського 

44-б 

0,99 

0,99 

231 

231 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Саксаганського 

46 

1,58 

1,58 

232 

232 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Саксаганського 

48 

2,63 

1,61 

233 

233 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Саксаганського 

54/56 

1,82 

1,46 

234 

234 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Саксаганського 

58 

1,54 

1,16 

235 

235 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Саксаганського 

60-а 

1,53 

1,53 

236 

236 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Саксаганського 

68 

1,71 

1,10 

237 

237 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Саксаганського 

70/16 

1,23 

1,23 

238 

238 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Саксаганського 

70-б 

2,12 

1,17 

239 

239 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Саксаганського 

78 

1,89 

1,28 

240 

240 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Саксаганського 

78-а 

1,52 

1,13 

241 

241 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Саксаганського 

82 

1,32 

1,32 

242 

242 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Саксаганського 

84 

1,94 

1,18 

243 

243 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Тарасівська 

1,83 

1,48 

244 

244 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Тарасівська 

1,31 

1,31 

245 

245 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Тарасівська 

3-а 

1,70 

1,15 

246 

246 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Тарасівська 

1,64 

1,64 

247 

247 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Тарасівська 

6-а 

1,52 

1,16 

248 

248 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Тарасівська 

1,71 

1,28 

249 

249 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Тарасівська 

10 

1,34 

1,34 

250 

250 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Тарасівська 

10-а 

1,84 

1,33 

251 

251 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Тарасівська 

12 

2,47 

1,45 

252 

252 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Тарасівська 

14 

1,52 

1,52 

253 

253 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Тарасівська 

16 

2,02 

1,21 

254 

254 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Тарасівська 

18 

2,39 

1,51 

255 

255 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Тарасівська 

20 

2,11 

1,37 

256 

256 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Толстого Льва 

1,38 

1,38 

257 

257 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Толстого Льва 

1,58 

1,58 

258 

258 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Толстого Льва 

5-а 

2,61 

1,36 

259 

259 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Толстого Льва 

11 

1,60 

0,83 

260 

260 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Толстого Льва 

13 

1,03 

1,03 

261 

261 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Толстого Льва 

15-а 

1,64 

1,64 

262 

262 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Толстого Льва 

15-б 

1,31 

1,31 

263 

263 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Толстого Льва 

17-а 

1,28 

1,28 

264 

264 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Толстого Льва 

17-б 

1,18 

1,18 

265 

265 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Толстого Льва 

19 

2,05 

1,44 

266 

266 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Толстого Льва 

23 

2,03 

1,26 

267 

267 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Толстого Льва 

25 

2,29 

1,37 

268 

268 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Толстого Льва 

27 

2,21 

2,21 

269 

269 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Толстого Льва 

29 

1,86 

1,86 

270 

270 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Толстого Льва 

41 

1,80 

1,80 

271 

271 

КП "ЖЕО-105" 

вул. Толстого Льва 

43 

2,04 

1,32 

272 

272 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Червоноармійська 

52 

1,43 

1,43 

273 

273 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Червоноармійська 

56 

1,58 

1,58 

274 

274 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Червоноармійська 

58 

2,29 

1,49 

275 

275 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Червоноармійська 

66 

1,37 

1,37 

276 

276 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Червоноармійська 

68 

1,53 

1,53 

277 

277 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Червоноармійська 

76-а 

1,62 

1,62 

278 

278 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Червоноармійська 

76-б 

1,46 

1,46 

279 

279 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Червоноармійська 

82 

1,98 

1,98 

280 

280 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Червоноармійська 

84 

1,35 

1,35 

281 

281 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Червоноармійська 

86 

1,88 

1,88 

282 

282 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Червоноармійська 

88 

1,79 

1,79 

283 

283 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Червоноармійська 

92 

1,95 

1,43 

284 

284 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Володимирська 

82-а 

1,61 

1,61 

285 

285 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Володимирська 

82-в 

2,32 

1,71 

286 

286 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Володимирська 

84 

1,77 

1,77 

287 

287 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Володимирська 

89 

1,92 

1,60 

288 

288 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Володимирська 

89/91 

1,36 

1,03 

289 

289 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Володимирська 

92/39 

1,78 

1,78 

290 

290 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Володимирська 

93 

2,28 

2,28 

291 

291 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Володимирська 

94-а 

2,08 

1,99 

292 

292 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Володимирська 

96 

2,40 

2,40 

293 

293 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Горького 

28 

2,05 

2,05 

294 

294 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Горького 

32 

2,26 

2,26 

295 

295 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Горького 

34 

2,61 

2,61 

296 

296 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Горького 

37/13 

1,16 

1,16 

297 

297 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Горького 

38-а 

1,27 

1,27 

298 

298 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Горького 

38-б 

2,12 

1,29 

299 

299 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Горького 

38-в 

1,69 

1,69 

300 

300 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Горького 

39 

2,66 

1,81 

301 

301 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Горького 

41 

2,20 

2,20 

302 

302 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Горького 

43/45 

1,77 

1,77 

303 

303 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Горького 

47-а 

1,76 

1,76 

304 

304 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Горького 

47-б 

2,11 

2,11 

305 

305 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Горького 

48 

2,01 

2,01 

306 

306 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Горького 

57 

2,61 

2,61 

307 

307 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Горького 

59-а 

1,65 

1,65 

308 

308 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Горького 

59-б 

1,30 

1,30 

309 

309 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Димитрова 

9-а 

1,59 

1,59 

310 

310 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Димитрова 

11 

2,43 

1,58 

311 

311 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Димитрова 

13 

1,64 

1,64 

312 

312 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Димитрова 

22 

2,44 

2,44 

313 

313 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Жилянська 

7-а 

2,18 

1,45 

314 

314 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Жилянська 

7-б 

2,00 

2,00 

315 

315 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Жилянська 

9-в 

2,04 

1,33 

316 

316 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Жилянська 

30/32-а 

1,84 

1,84 

317 

317 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Жилянська 

30/32-в 

1,50 

1,50 

318 

318 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Жилянська 

34 

1,86 

1,86 

319 

319 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Жилянська 

41 

1,89 

1,35 

320 

320 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Жилянська 

43 

2,07 

2,07 

321 

321 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Жилянська 

45 

2,18 

1,60 

322 

322 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Жилянська 

53 

2,05 

2,05 

323 

323 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Жилянська 

54 

1,61 

1,61 

324 

324 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Жилянська 

55 

1,59 

1,59 

325 

325 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Жилянська 

56 

2,63 

1,77 

326 

326 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Жилянська 

58 

2,69 

1,66 

327 

327 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Жилянська 

60 

1,91 

1,91 

328 

328 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Жилянська 

62/64 

1,45 

1,35 

329 

329 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Жилянська 

69/71 

2,30 

1,70 

330 

330 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Жилянська 

72 

1,92 

1,46 

331 

331 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Паньківська 

18-а 

3,17 

1,59 

332 

332 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Паньківська 

18-б 

3,15 

1,80 

333 

333 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Паньківська 

20 

2,66 

1,91 

334 

334 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Паньківська 

25 

1,73 

1,73 

335 

335 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Саксаганського 

25 

2,80 

1,77 

336 

336 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Саксаганського 

25-б 

1,88 

1,79 

337 

337 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Саксаганського 

27-а 

1,41 

1,41 

338 

338 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Саксаганського 

27-б 

1,35 

1,35 

339 

339 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Саксаганського 

29 

2,65 

1,54 

340 

340 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Саксаганського 

31 

1,39 

1,39 

341 

341 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Саксаганського 

33/35 

1,18 

1,09 

342 

342 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Саксаганського 

37 

1,73 

1,73 

343 

343 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Саксаганського 

41-а 

1,39 

1,39 

344 

344 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Саксаганського 

41-в 

1,39 

1,39 

345 

345 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Саксаганського 

43 

1,47 

1,47 

346 

346 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Саксаганського 

43-б 

1,23 

1,23 

347 

347 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Саксаганського 

45 

2,02 

1,60 

348 

348 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Саксаганського 

51 

1,81 

1,81 

349 

349 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Саксаганського 

55 

1,54 

1,54 

350 

350 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Саксаганського 

57-а 

2,22 

2,22 

351 

351 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Саксаганського 

57-б 

2,41 

2,41 

352 

352 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Саксаганського 

59-б 

1,71 

1,71 

353 

353 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Саксаганського 

61/17-а 

1,84 

1,29 

354 

354 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Саксаганського 

61/17-б 

1,77 

1,68 

355 

355 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Саксаганського 

63/28 

2,48 

1,71 

356 

356 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Саксаганського 

65 

1,49 

1,49 

357 

357 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Саксаганського 

67 

1,50 

1,50 

358 

358 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Саксаганського 

69 

1,58 

1,58 

359 

359 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Саксаганського 

79 

2,14 

1,56 

360 

360 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Саксаганського 

81 

2,26 

2,26 

361 

361 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Саксаганського 

85 

2,44 

1,74 

362 

362 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Саксаганського 

87 

2,16 

1,58 

363 

363 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Саксаганського 

89-а 

1,42 

1,42 

364 

364 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Саксаганського 

89-б 

1,82 

1,82 

365 

365 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Саксаганського 

91 

2,37 

1,66 

366 

366 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Саксаганського 

99 

2,08 

1,50 

367 

367 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Саксаганського 

101 

3,11 

2,10 

368 

368 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Саксаганського 

103 

2,05 

1,49 

369 

369 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Тарасівська 

19-а 

1,90 

1,90 

370 

370 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Тарасівська 

19-б 

2,15 

2,15 

371 

371 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Тарасівська 

23/25 

2,20 

1,46 

372 

372 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Тарасівська 

29 

1,65 

1,65 

373 

373 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Тарасівська 

30 

1,72 

1,36 

374 

374 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Тарасівська 

36 

1,88 

1,46 

375 

375 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Тарасівська 

36-а 

1,57 

1,35 

376 

376 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Тарасівська 

38 

1,88 

1,88 

377 

377 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Тарасівська 

40/52 

2,99 

1,79 

378 

378 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Тарасівська 

42 

2,52 

1,69 

379 

379 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Толстого Льва 

47/107 

2,66 

1,55 

380 

380 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Толстого Льва 

49 

2,28 

1,76 

381 

381 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Толстого Льва 

51/102 

1,20 

1,20 

382 

382 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Федорова Івана 

10 

1,60 

1,60 

383 

383 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Яна Василя 

1,98 

1,89 

384 

384 

КП "ЖЕО-107" 

вул. Яна Василя 

16 

2,89 

2,44 

385 

385 

КП "ЖЕО-109" 

вул. Теремківська 

2,26 

1,96 

386 

386 

КП "ЖЕО-109" 

вул. Теремківська 

2-а 

1,98 

1,70 

387 

387 

КП "ЖЕО-109" 

вул. Теремківська 

2,09 

1,76 

388 

388 

КП "ЖЕО-109" 

вул. Теремківська 

1,98 

1,66 

389 

389 

КП "ЖЕО-109" 

вул. Теремківська 

2,53 

2,15 

390 

390 

КП "ЖЕО-109" 

вул. Теремківська 

1,99 

1,66 

391 

391 

КП "ЖЕО-109" 

вул. Теремківська 

2,46 

1,87 

392 

392 

КП "ЖЕО-109" 

вул. Теремківська 

12 

2,24 

1,93 

393 

393 

КП "ЖЕО-109" 

вул. Теремківська 

13 

2,11 

2,01 

394 

394 

КП "ЖЕО-109" 

вул. Теремківська 

14 

2,07 

1,78 

395 

395 

КП "ЖЕО-109" 

вул. Теремківська 

15 

2,51 

2,18 

396 

396 

КП "ЖЕО-109" 

вул. Теремківська 

16 

2,13 

1,82 

397 

397 

КП "ЖЕО-109" 

вул. Теремківська 

17 

2,04 

1,65 

398 

398 

КП "ЖЕО-109" 

вул. Теремківська 

19 

2,38 

2,14 

399 

399 

КП "ЖЕО-109" 

вул. Теремківська 

21 

2,19 

1,96 

400 

400 

КП "ЖЕО-109" 

просп. Глушкова Академіка 

12 

2,18 

1,89 

401 

401 

КП "ЖЕО-109" 

просп. Глушкова Академіка 

13 

2,25 

1,81 

402 

402 

КП "ЖЕО-109" 

просп. Глушкова Академіка 

14 

2,19 

1,85 

403 

403 

КП "ЖЕО-109" 

просп. Глушкова Академіка 

15 

2,36 

1,81 

404 

404 

КП "ЖЕО-109" 

просп. Глушкова Академіка 

16 

2,25 

1,88 

405 

405 

КП "ЖЕО-109" 

просп. Глушкова Академіка 

17 

2,15 

1,71 

406 

406 

КП "ЖЕО-109" 

просп. Глушкова Академіка 

18 

2,26 

1,92 

407 

407 

КП "ЖЕО-109" 

просп. Глушкова Академіка 

19 

2,15 

1,69 

408 

408 

КП "ЖЕО-109" 

просп. Глушкова Академіка 

21 

2,27 

1,76 

409 

409 

КП "ЖЕО-109" 

просп. Глушкова Академіка 

22 

2,23 

1,71 

410 

410 

КП "ЖЕО-109" 

просп. Глушкова Академіка 

23 

2,38 

1,88 

411 

411 

КП "ЖЕО-109" 

просп. Глушкова Академіка 

24 

1,87 

1,87 

412 

412 

КП "ЖЕО-109" 

просп. Глушкова Академіка 

25 

2,47 

1,91 

413 

413 

КП "ЖЕО-109" 

просп. Глушкова Академіка 

26 

2,23 

1,86 

414 

414 

КП "ЖЕО-109" 

просп. Глушкова Академіка 

27 

2,35 

1,79 

415 

415 

КП "ЖЕО-109" 

просп. Глушкова Академіка 

29 

2,41 

1,90 

416 

416 

КП "ЖЕО-109" 

просп. Глушкова Академіка 

30 

2,05 

1,67 

417 

417 

КП "ЖЕО-109" 

просп. Глушкова Академіка 

31 

2,38 

1,77 

418 

418 

КП "ЖЕО-109" 

просп. Глушкова Академіка 

32 

1,90 

1,51 

419 

419 

КП "ЖЕО-109" 

просп. Глушкова Академіка 

33 

2,20 

1,69 

420 

420 

КП "ЖЕО-109" 

просп. Глушкова Академіка 

34 

2,20 

1,81 

421 

421 

КП "ЖЕО-109" 

просп. Глушкова Академіка 

35 

2,18 

1,71 

422 

422 

КП "ЖЕО-109" 

просп. Глушкова Академіка 

37 

2,29 

1,78 

423 

423 

КП "ЖЕО-109" 

просп. Глушкова Академіка 

39 

2,27 

1,80 

424 

424 

КП "ЖЕО-109" 

просп. Глушкова Академіка 

43 

2,31 

1,80 

425 

425 

КП "ЖЕО-109" 

просп. Глушкова Академіка 

45 

2,19 

1,75 

426 

426 

КП "ЖЕО-109" 

просп. Глушкова Академіка 

47 

2,05 

1,60 

427 

427 

КП "ЖЕО-109" 

просп. Глушкова Академіка 

49 

2,25 

1,78 

428 

428 

КП "ЖЕО-109" 

просп. Глушкова Академіка 

51 

2,35 

1,85 

429 

429 

КП "ЖЕО-109" 

просп. Глушкова Академіка 

57 

2,32 

1,81 

430 

430 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Велика Китаївська 

2,10 

1,69 

431 

431 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Велика Китаївська 

10 

2,60 

1,80 

432 

432 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Велика Китаївська 

53-а 

2,34 

2,34 

433 

433 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Велика Китаївська 

55-а 

2,30 

2,30 

434 

434 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Велика Китаївська 

61-а 

1,89 

1,89 

435 

435 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Велика Китаївська 

83 

1,95 

1,95 

436 

436 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Велика Китаївська 

87 

2,71 

2,71 

437 

437 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Велика Китаївська 

108 

2,02 

2,02 

438 

438 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Квітки-Основ'яненка 

38-а 

1,09 

1,09 

439 

439 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Лисогірська 

2,52 

2,52 

440 

440 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Лисогірська 

2,43 

2,43 

441 

441 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Лисогірська 

2,60 

2,60 

442 

442 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Лисогірська 

2,76 

2,76 

443 

443 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Лисогірська 

11 

1,78 

1,78 

444 

444 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Лисогірська 

13 

1,75 

1,75 

445 

445 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Лисогірська 

15 

1,84 

1,84 

446 

446 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Лисогірська 

17 

1,88 

1,88 

447 

447 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Лисогірська 

19 

1,88 

1,88 

448 

448 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Лисогірська 

21 

1,75 

1,75 

449 

449 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Лисогірська 

23 

1,79 

1,79 

450 

450 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Лисогірська 

25 

1,81 

1,81 

451 

451 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Лисогірська 

27 

1,80 

1,80 

452 

452 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Лисогірська 

29 

1,79 

1,79 

453 

453 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Лисогірська 

31 

2,32 

2,32 

454 

454 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Лисогірська 

33 

2,20 

2,20 

455 

455 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Лисогірська 

35 

2,53 

2,53 

456 

456 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Лисогірська 

37 

2,26 

2,26 

457 

457 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Панорамна 

1,79 

1,79 

458 

458 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Панорамна 

1,89 

1,89 

459 

459 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Панорамна 

1,66 

1,66 

460 

460 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Панорамна 

1,93 

1,93 

461 

461 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Панорамна 

1,73 

1,73 

462 

462 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Панорамна 

10 

1,67 

1,67 

463 

463 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Панорамна 

11 

1,72 

1,72 

464 

464 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Панорамна 

12 

1,80 

1,80 

465 

465 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Панорамна 

13 

1,80 

1,80 

466 

466 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Панорамна 

14 

1,66 

1,66 

467 

467 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Панорамна 

15 

1,77 

1,77 

468 

468 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Панорамна 

16 

1,59 

1,59 

469 

469 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Панорамна 

17 

1,76 

1,76 

470 

470 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Панорамна 

18 

1,59 

1,59 

471 

471 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Панорамна 

19 

1,92 

1,92 

472 

472 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Панорамна 

20 

1,53 

1,53 

473 

473 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Панорамна 

21 

1,84 

1,84 

474 

474 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Панорамна 

22 

1,67 

1,67 

475 

475 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Панорамна 

23 

1,82 

1,82 

476 

476 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Панорамна 

24 

1,66 

1,66 

477 

477 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Панорамна 

25 

1,83 

1,83 

478 

478 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Панорамна 

26 

1,77 

1,77 

479 

479 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Панорамна 

27 

1,87 

1,87 

480 

480 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Панорамна 

28 

1,75 

1,75 

481 

481 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Панорамна 

29 

1,59 

1,59 

482 

482 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Панорамна 

31 

1,93 

1,93 

483 

483 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Панорамна 

33 

2,06 

2,06 

484 

484 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Ракетна 

1,88 

1,88 

485 

485 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Ракетна 

1,80 

1,80 

486 

486 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Ракетна 

1,80 

1,80 

487 

487 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Ракетна 

1,76 

1,76 

488 

488 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Ракетна 

1,84 

1,84 

489 

489 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Ракетна 

1,91 

1,91 

490 

490 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Ракетна 

1,72 

1,72 

491 

491 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Ракетна 

10 

1,85 

1,85 

492 

492 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Ракетна 

11 

1,79 

1,79 

493 

493 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Ракетна 

12 

1,62 

1,62 

494 

494 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Ракетна 

13 

1,69 

1,69 

495 

495 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Ракетна 

14 

1,81 

1,81 

496 

496 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Ракетна 

15 

1,82 

1,82 

497 

497 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Ракетна 

16 

1,77 

1,77 

498 

498 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Ракетна 

17 

1,88 

1,88 

499 

499 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Ракетна 

18 

1,96 

1,96 

500 

500 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Ракетна 

19 

1,68 

1,68 

501 

501 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Ракетна 

20 

2,10 

2,10 

502 

502 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Ракетна 

21 

1,70 

1,70 

503 

503 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Ракетна 

22 

1,76 

1,76 

504 

504 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Ракетна 

23 

1,86 

1,86 

505 

505 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Ракетна 

25 

1,70 

1,70 

506 

506 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Ракетна 

27 

1,91 

1,91 

507 

507 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Саперно-Слобідська 

37 

1,00 

1,00 

508 

508 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Феодосійська 

2,27 

1,70 

509 

509 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Феодосійська 

2,22 

1,73 

510 

510 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Феодосійська 

2,29 

1,83 

511 

511 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Феодосійська 

10 

2,32 

1,86 

512 

512 

КП "ЖЕО-110" 

вул. Феодосійська 

48/52 

2,35 

1,91 

513 

513 

КП "ЖЕО-110" 

пров. Моторний 

5/7 

2,03 

1,68 

514 

514 

КП "ЖЕО-110" 

просп. Науки 

2,41 

2,05 

515 

515 

КП "ЖЕО-110" 

просп. Науки 

11 

2,38 

2,14 

516 

516 

КП "ЖЕО-110" 

просп. Науки 

13 

2,33 

1,93 

517 

517 

КП "ЖЕО-110" 

просп. Науки 

15 

2,37 

1,97 

518 

518 

КП "ЖЕО-110" 

просп. Науки 

17/15 

2,41 

2,41 

519 

519 

КП "ЖЕО-110" 

просп. Науки 

25 

1,98 

1,62 

520 

520 

КП "ЖЕО-110" 

просп. Науки 

27 

2,36 

1,86 

521 

521 

КП "ЖЕО-110" 

просп. Науки 

33 

1,73 

1,73 

522 

522 

КП "ЖЕО-110" 

просп. Науки 

35 

1,99 

1,99 

523 

523 

КП "ЖЕО-110" 

просп. Науки 

35/2 

1,66 

1,66 

524 

524 

КП "ЖЕО-110" 

просп. Науки 

35/4-4 

1,80 

1,80 

525 

525 

КП "ЖЕО-110" 

просп. Науки 

35-3 

1,91 

1,91 

526 

526 

КП "ЖЕО-110" 

просп. Науки 

39 

1,92 

1,92 

527 

527 

КП "ЖЕО-110" 

просп. Науки 

42/1-4 

2,27 

2,27 

528 

528 

КП "ЖЕО-110" 

просп. Науки 

42/1-8 

1,85 

1,85 

529 

529 

КП "ЖЕО-110" 

просп. Науки 

42/1-9 

2,24 

2,24 

530 

530 

КП "ЖЕО-110" 

просп. Науки 

42/1-10 

2,20 

2,20 

531 

531 

КП "ЖЕО-110" 

просп. Науки 

42/1-12 

2,07 

2,07 

532 

532 

КП "ЖЕО-110" 

просп. Науки 

42/1-13 

2,07 

2,07 

533 

533 

КП "ЖЕО-110" 

просп. Науки 

42/1-14 

1,75 

1,75 

534 

534 

КП "ЖЕО-110" 

просп. Науки 

42/1-15 

1,82 

1,82 

535 

535 

КП "ЖЕО-110" 

просп. Науки 

42/1-11 

1,99 

1,99 

536 

536 

КП "ЖЕО-110" 

просп. Науки 

43 

2,11 

2,11 

537 

537 

КП "ЖЕО-110" 

просп. Науки 

44 

1,37 

1,37 

538 

538 

КП "ЖЕО-110" 

просп. Науки 

54 

2,29 

2,29 

539 

539 

КП "ЖЕО-110" 

просп. Науки 

58 

2,15 

2,15 

540 

540 

КП "ЖЕО-110" 

просп. Науки 

58/2 

2,06 

2,06 

541 

541 

КП "ЖЕО-110" 

просп. Науки 

59 

2,49 

2,49 

542 

542 

КП "ЖЕО-110" 

просп. Науки 

61 

2,40 

2,40 

543 

543 

КП "ЖЕО-110" 

просп. Науки 

62 

1,79 

1,79 

544 

544 

КП "ЖЕО-110" 

просп. Науки 

63 

1,96 

1,96 

545 

545 

КП "ЖЕО-110" 

просп. Науки 

64 

1,90 

1,90 

546 

546 

КП "ЖЕО-110" 

просп. Науки 

70/1 

2,35 

2,35 

547 

547 

КП "ЖЕО-110" 

просп. Науки 

74 

2,04 

2,04 

548 

548 

КП "ЖЕО-110" 

просп. Науки 

74/2 

1,97 

1,97 

549 

549 

КП "ЖЕО-110" 

просп. Науки 

78 

2,42 

2,42 

550 

550 

КП "ЖЕО-110" 

Стратегічне шосе 

17 

2,19 

1,63 

551 

551 

КП "ЖЕО-110" 

Стратегічне шосе 

21 

2,13 

1,63 

552 

552 

КП "ЖЕО-111" 

вул. Китаївська 

2,61 

2,15 

553 

553 

КП "ЖЕО-111" 

вул. Китаївська 

11 

2,59 

1,82 

554 

554 

КП "ЖЕО-111" 

вул. Китаївська 

13/7 

2,34 

2,34 

555 

555 

КП "ЖЕО-111" 

вул. Китаївська 

14/16 

2,60 

2,28 

556 

556 

КП "ЖЕО-111" 

вул. Китаївська 

15/4 

1,87 

1,87 

557 

557 

КП "ЖЕО-111" 

вул. Китаївська 

15/6 

1,75 

1,75 

558 

558 

КП "ЖЕО-111" 

вул. Китаївська 

15/7 

1,61 

1,61 

559 

559 

КП "ЖЕО-111" 

вул. Китаївська 

15/8 

1,52 

1,52 

560 

560 

КП "ЖЕО-111" 

вул. Китаївська 

32/1 

1,42 

1,42 

561 

561 

КП "ЖЕО-111" 

вул. Китаївська 

32/2 

1,64 

1,64 

562 

562 

КП "ЖЕО-111" 

вул. Китаївська 

32/3 

1,53 

1,53 

563 

563 

КП "ЖЕО-111" 

вул. Китаївська 

32/3-а 

1,63 

1,63 

564 

564 

КП "ЖЕО-111" 

вул. Китаївська 

32/4 

1,71 

1,71 

565 

565 

КП "ЖЕО-111" 

вул. Китаївська 

32/5 

1,58 

1,58 

566 

566 

КП "ЖЕО-111" 

вул. Китаївська 

32/6 

1,79 

1,79 

567 

567 

КП "ЖЕО-111" 

вул. Китаївська 

32/9 

1,69 

1,69 

568 

568 

КП "ЖЕО-111" 

вул. Набережно-Корчуватська 

56/66-2 

1,89 

1,89 

569 

569 

КП "ЖЕО-111" 

вул. Набережно-Корчуватська 

56/66-3 

1,87 

1,87 

570 

570 

КП "ЖЕО-111" 

вул. Набережно-Корчуватська 

68 

2,57 

1,94 

571 

571 

КП "ЖЕО-111" 

вул. Набережно-Корчуватська 

80 

2,37 

2,11 

572 

572 

КП "ЖЕО-111" 

вул. Набережно-Корчуватська 

82 

1,80 

1,80 

573 

573 

КП "ЖЕО-111" 

вул. Набережно-Корчуватська 

84 

1,84 

1,84 

574 

574 

КП "ЖЕО-111" 

вул. Набережно-Корчуватська 

86 

2,24 

1,93 

575 

575 

КП "ЖЕО-111" 

вул. Набережно-Корчуватська 

90 

2,27 

1,78 

576 

576 

КП "ЖЕО-111" 

вул. Набережно-Корчуватська 

92 

2,23 

1,90 

577 

577 

КП "ЖЕО-111" 

вул. Набережно-Корчуватська 

94 

2,62 

1,77 

578 

578 

КП "ЖЕО-111" 

вул. Набережно-Корчуватська 

96 

2,34 

1,96 

579 

579 

КП "ЖЕО-111" 

вул. Новопирогівська 

19 

2,70 

2,18 

580 

580 

КП "ЖЕО-111" 

вул. Новопирогівська 

21 

2,43 

2,09 

581 

581 

КП "ЖЕО-111" 

вул. Новопирогівська 

23 

2,32 

2,20 

582 

582 

КП "ЖЕО-111" 

вул. Новопирогівська 

25 

2,64 

2,19 

583 

583 

КП "ЖЕО-111" 

вул. Новопирогівська 

25/2 

2,53 

2,01 

584 

584 

КП "ЖЕО-111" 

вул. Новопирогівська 

27 

2,57 

1,98 

585 

585 

КП "ЖЕО-111" 

вул. Новопирогівська 

27/2 

1,97 

1,64 

586 

586 

КП "ЖЕО-111" 

вул. Новопирогівська 

29 

2,30 

1,76 

587 

587 

КП "ЖЕО-111" 

вул. Новопирогівська 

31 

2,25 

1,72 

588 

588 

КП "ЖЕО-111" 

вул. Плещеєва 

34 

2,12 

1,68 

589 

589 

КП "ЖЕО-111" 

вул. Червонопрапорна 

44-а 

1,49 

1,49 

590 

590 

КП "ЖЕО-111" 

вул. Червонопрапорна 

46 

2,27 

1,78 

591 

591 

КП "ЖЕО-111" 

вул. Червонопрапорна 

48 

2,32 

1,76 

592 

592 

КП "ЖЕО-111" 

просп. Науки 

88 

2,69 

2,30 

593 

593 

КП "ЖЕО-111" 

просп. Науки 

88-а 

2,47 

1,82 

594 

594 

КП "ЖЕО-111" 

просп. Науки 

90 

2,54 

1,89 

595 

595 

КП "ЖЕО-112" 

вул. Боженка 

37/41 

2,87 

2,32 

596 

596 

КП "ЖЕО-112" 

вул. Боженка 

40 

2,37 

2,37 

597 

597 

КП "ЖЕО-112" 

вул. Боженка 

47/49 

2,15 

2,15 

598 

598 

КП "ЖЕО-112" 

вул. Боженка 

53/30 

2,54 

1,73 

599 

599 

КП "ЖЕО-112" 

вул. Боженка 

111 

2,10 

1,75 

600 

600 

КП "ЖЕО-112" 

вул. Боженка 

119 

1,79 

1,79 

601 

601 

КП "ЖЕО-112" 

вул. Червоноармійська 

102 

1,97 

1,57 

602 

602 

КП "ЖЕО-112" 

вул. Червоноармійська 

106 

2,28 

1,79 

603 

603 

КП "ЖЕО-112" 

вул. Червоноармійська 

108 

2,74 

1,86 

604 

604 

КП "ЖЕО-112" 

вул. Червоноармійська 

110 

1,97 

1,97 

605 

605 

КП "ЖЕО-112" 

вул. Червоноармійська 

112 

2,62 

2,20 

606 

606 

КП "ЖЕО-112" 

вул. Червоноармійська 

114 

2,44 

1,92 

607 

607 

КП "ЖЕО-112" 

вул. Червоноармійська 

116 

2,13 

1,66 

608 

608 

КП "ЖЕО-112" 

вул. Червоноармійська 

118 

2,39 

1,88 

609 

609 

КП "ЖЕО-112" 

вул. Червоноармійська 

120 

2,29 

1,90 

610 

610 

КП "ЖЕО-112" 

вул. Червоноармійська 

122 

2,00 

1,58 

611 

611 

КП "ЖЕО-112" 

вул. Червоноармійська 

124-а 

1,80 

1,49 

612 

612 

КП "ЖЕО-112" 

вул. Червоноармійська 

126 

2,36 

2,36 

613 

613 

КП "ЖЕО-112" 

вул. Червоноармійська 

130 

2,42 

2,42 

614 

614 

КП "ЖЕО-112" 

вул. Червоноармійська 

132 

2,12 

1,70 

615 

615 

КП "ЖЕО-112" 

вул. Червоноармійська 

134 

2,24 

1,85 

616 

616 

КП "ЖЕО-112" 

вул. Володимиро-Либідська 

22 

2,86 

2,86 

617 

617 

КП "ЖЕО-112" 

вул. Горького 

84 

2,14 

2,14 

618 

618 

КП "ЖЕО-112" 

вул. Горького 

90/92 

2,23 

1,89 

619 

619 

КП "ЖЕО-112" 

вул. Горького 

91/14 

2,10 

1,64 

620 

620 

КП "ЖЕО-112" 

вул. Горького 

93 

2,39 

1,69 

621 

621 

КП "ЖЕО-112" 

вул. Горького 

95 

2,18 

2,18 

622 

622 

КП "ЖЕО-112" 

вул. Горького 

103-а 

2,32 

2,03 

623 

623 

КП "ЖЕО-112" 

вул. Горького 

106 

2,69 

2,07 

624 

624 

КП "ЖЕО-112" 

вул. Горького 

110 

2,36 

2,02 

625 

625 

КП "ЖЕО-112" 

вул. Горького 

112 

2,37 

2,02 

626 

626 

КП "ЖЕО-112" 

вул. Горького 

116 

1,97 

1,97 

627 

627 

КП "ЖЕО-112" 

вул. Горького 

122 

1,66 

1,41 

628 

628 

КП "ЖЕО-112" 

вул. Горького 

123 

1,81 

1,81 

629 

629 

КП "ЖЕО-112" 

вул. Горького 

125-а 

1,83 

1,43 

630 

630 

КП "ЖЕО-112" 

вул. Горького 

138 

2,34 

2,34 

631 

631 

КП "ЖЕО-112" 

вул. Горького 

150 

2,17 

1,62 

632 

632 

КП "ЖЕО-112" 

вул. Горького 

152 

2,35 

1,84 

633 

633 

КП "ЖЕО-112" 

вул. Горького 

154 

2,45 

1,92 

634 

634 

КП "ЖЕО-112" 

вул. Горького 

155 

1,81 

1,81 

635 

635 

КП "ЖЕО-112" 

вул. Горького 

157 

1,73 

1,33 

636 

636 

КП "ЖЕО-112" 

вул. Горького 

162 

2,44 

2,01 

637 

637 

КП "ЖЕО-112" 

вул. Горького 

164 

1,97 

1,64 

638 

638 

КП "ЖЕО-112" 

вул. Горького 

165 

2,04 

1,63 

639 

639 

КП "ЖЕО-112" 

вул. Горького 

166 

2,65 

2,19 

640 

640 

КП "ЖЕО-112" 

вул. Горького 

169 

2,13 

2,13 

641 

641 

КП "ЖЕО-112" 

вул. Горького 

170/1-б 

2,14 

2,14 

642 

642 

КП "ЖЕО-112" 

вул. Горького 

170/172 

1,73 

1,73 

643 

643 

КП "ЖЕО-112" 

вул. Тверська 

16 

2,83 

2,83 

644 

644 

КП "ЖЕО-112" 

вул. Тельмана 

1,78 

1,78 

645 

645 

КП "ЖЕО-112" 

вул. Тельмана 

2,09 

2,09 

646 

646 

КП "ЖЕО-112" 

вул. Ульянових 

14 

2,87 

2,23 

647 

647 

КП "ЖЕО-112" 

вул. Ульянових 

26-а 

1,82 

1,35 

648 

648 

КП "ЖЕО-112" 

вул. Ульянових 

28 

1,70 

1,70 

649 

649 

КП "ЖЕО-112" 

вул. Ульянових 

33 

2,16 

2,16 

650 

650 

КП "Житло-сервіс" 

вул. Велика Китаївська 

10-а 

2,12 

1,64 

651 

651 

КП "Житло-сервіс" 

вул. Забіли Віктора 

2,13 

1,64 

652 

652 

КП "Житло-сервіс" 

вул. Паньківська 

27/78 

2,44 

1,85 

653 

653 

КП "Житловик" 

вул. Дубініна Володі 

16 

2,16 

2,16 

654 

654 

КП "Житловик" 

вул. Ломоносова 

34/2 

2,18 

2,18 

655 

655 

КП "Житловик" 

вул. Сєченова 

2,11 

2,11 

656 

656 

КП "Житловик" 

просп. Науки 

96 

2,01 

2,01 

657 

657 

КП "Житловик" 

просп. Науки 

98 

2,56 

2,47 

658 

658 

КП "Житловик" 

просп. Науки 

102 

3,17 

3,17 

659 

659 

КП "Спецжитлофонд" 

вул. Горького 

48-б 

1,44 

1,44 

660 

660 

КП "Спецжитлофонд" 

вул. Дубініна Володі 

1,94 

1,70 

661 

661 

КП "Спецжитлофонд" 

вул. Жилянська 

74 

2,09 

1,87 

662 

662 

КП "Спецжитлофонд" 

вул. Жилянська 

76 

1,91 

1,74 

663 

663 

КП "Спецжитлофонд" 

пров. Керамічний 

2,30 

2,30 

664 

664 

КП "Спецжитлофонд" 

пров. Моторний 

2,20 

2,20 

665 

665 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Заболотного Академіка 

2,29 

1,69 

666 

666 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Заболотного Академіка 

2,51 

1,81 

667 

667 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Заболотного Академіка 

2,40 

1,81 

668 

668 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Заболотного Академіка 

2,32 

1,72 

669 

669 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Заболотного Академіка 

10 

2,35 

1,70 

670 

670 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Заболотного Академіка 

12 

2,38 

1,80 

671 

671 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Заболотного Академіка 

14 

2,58 

1,85 

672 

672 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Заболотного Академіка 

18 

2,48 

1,87 

673 

673 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Заболотного Академіка 

20 

2,55 

1,81 

674 

674 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Заболотного Академіка 

26 

2,40 

1,73 

675 

675 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Заболотного Академіка 

28 

2,59 

2,01 

676 

676 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Заболотного Академіка 

32 

2,42 

1,71 

677 

677 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Заболотного Академіка 

40 

2,47 

1,83 

678 

678 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Заболотного Академіка 

42 

2,42 

1,69 

679 

679 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Заболотного Академіка 

44 

2,50 

1,84 

680 

680 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Заболотного Академіка 

46 

2,46 

1,86 

681 

681 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Заболотного Академіка 

48 

2,43 

1,71 

682 

682 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Заболотного Академіка 

50 

2,23 

1,61 

683 

683 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Заболотного Академіка 

52 

2,22 

1,63 

684 

684 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Заболотного Академіка 

54 

2,45 

1,78 

685 

685 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Заболотного Академіка 

56 

2,13 

1,54 

686 

686 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Заболотного Академіка 

58 

2,20 

1,62 

687 

687 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Заболотного Академіка 

60 

2,40 

1,86 

688 

688 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Заболотного Академіка 

62 

2,39 

1,77 

689 

689 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Заболотного Академіка 

64 

2,38 

1,78 

690 

690 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Заболотного Академіка 

66 

2,23 

1,63 

691 

691 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Заболотного Академіка 

68 

2,42 

1,84 

692 

692 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Заболотного Академіка 

70 

2,56 

1,89 

693 

693 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Заболотного Академіка 

72 

2,48 

1,76 

694 

694 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Заболотного Академіка 

74 

2,55 

1,83 

695 

695 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Заболотного Академіка 

78 

2,45 

1,77 

696 

696 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Заболотного Академіка 

80 

2,39 

1,80 

697 

697 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Заболотного Академіка 

86 

2,43 

1,81 

698 

698 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Заболотного Академіка 

88 

2,24 

1,68 

699 

699 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Заболотного Академіка 

92 

2,57 

1,88 

700 

700 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Заболотного Академіка 

94 

2,62 

1,92 

701 

701 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Заболотного Академіка 

100 

2,42 

1,75 

702 

702 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Заболотного Академіка 

102 

2,32 

1,73 

703 

703 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Заболотного Академіка 

104 

2,24 

1,64 

704 

704 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Заболотного Академіка 

106 

2,22 

1,62 

705 

705 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Заболотного Академіка 

108 

2,42 

1,88 

706 

706 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Заболотного Академіка 

110 

2,42 

1,81 

707 

707 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Заболотного Академіка 

112 

2,24 

1,64 

708 

708 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Заболотного Академіка 

114 

2,21 

1,61 

709 

709 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Заболотного Академіка 

116 

2,46 

1,87 

710 

710 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Заболотного Академіка 

118 

2,42 

1,70 

711 

711 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Заболотного Академіка 

120 

2,49 

1,78 

712 

712 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Заболотного Академіка 

122 

2,56 

1,91 

713 

713 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Заболотного Академіка 

126/1 

1,74 

1,49 

714 

714 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Заболотного Академіка 

128 

2,17 

1,76 

715 

715 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Заболотного Академіка 

130 

1,79 

1,79 

716 

716 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Заболотного Академіка 

136 

2,42 

2,42 

717 

717 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Заболотного Академіка 

136-а 

2,42 

1,76 

718 

718 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Заболотного Академіка 

138 

2,09 

1,61 

719 

719 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Заболотного Академіка 

140 

1,76 

1,76 

720 

720 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Заболотного Академіка 

142 

1,60 

1,60 

721 

721 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Заболотного Академіка 

156/1 

2,01 

2,01 

722 

722 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Заболотного Академіка 

156/2 

1,93 

1,93 

723 

723 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Лебедєва Академіка 

0,79 

0,79 

724 

724 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Лебедєва Академіка 

0,87 

0,87 

725 

725 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Лебедєва Академіка 

0,71 

0,71 

726 

726 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Лебедєва Академіка 

0,86 

0,86 

727 

727 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Лебедєва Академіка 

11 

0,85 

0,85 

728 

728 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Лебедєва Академіка 

34 

0,87 

0,87 

729 

729 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Лебедєва Академіка 

45 

0,78 

0,78 

730 

730 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Лебедєва Академіка 

47 

0,74 

0,74 

731 

731 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Метрологічна 

2,23 

2,23 

732 

732 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Метрологічна 

2-а 

2,04 

2,04 

733 

733 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Метрологічна 

2,48 

1,87 

734 

734 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Метрологічна 

14 

1,85 

1,85 

735 

735 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Метрологічна 

14-3 

2,13 

1,75 

736 

736 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Метрологічна 

14-а 

1,71 

1,71 

737 

737 

ТОВ "ЖЕК-108" 

вул. Метрологічна 

14-б 

2,42 

1,78 

738 

738 

ТОВ "Житловик-плюс" 

вул. Голосіївська 

2,56 

2,18 

739 

739 

ТОВ "Житловик-плюс" 

вул. Голосіївська 

2,23 

1,90 

740 

740 

ТОВ "Житловик-плюс" 

вул. Голосіївська 

2,50 

2,02 

741 

741 

ТОВ "Житловик-плюс" 

вул. Голосіївська 

2,48 

2,08 

742 

742 

ТОВ "Житловик-плюс" 

вул. Голосіївська 

2,43 

2,03 

743 

743 

ТОВ "Житловик-плюс" 

вул. Голосіївська 

10 

2,52 

2,13 

744 

744 

ТОВ "Житловик-плюс" 

вул. Голосіївська 

14 

2,33 

2,33 

745 

745 

ТОВ "Житловик-плюс" 

вул. Голосіївська 

18 

1,82 

1,82 

746 

746 

ТОВ "Житловик-плюс" 

вул. Голосіївська 

19 

2,35 

1,85 

747 

747 

ТОВ "Житловик-плюс" 

вул. Добрий Шлях 

2,35 

2,14 

748 

748 

ТОВ "Житловик-плюс" 

вул. Добрий Шлях 

64 

2,48 

2,38 

749 

749 

ТОВ "Житловик-плюс" 

вул. Забіли Віктора 

2,12 

2,12 

750 

750 

ТОВ "Житловик-плюс" 

вул. Забіли Віктора 

2,27 

2,27 

751 

751 

ТОВ "Житловик-плюс" 

вул. Малокитаївська 

2,00 

1,66 

752 

752 

ТОВ "Житловик-плюс" 

вул. Малокитаївська 

2,21 

1,77 

753 

753 

ТОВ "Житловик-плюс" 

вул. Малокитаївська 

7-а 

2,04 

1,73 

754 

754 

ТОВ "Житловик-плюс" 

вул. Малокитаївська 

29 

2,47 

2,47 

755 

755 

ТОВ "Житловик-плюс" 

вул. Малокитаївська 

73 

1,67 

1,67 

756 

756 

ТОВ "Житловик-плюс" 

пров. Керамічний 

9/5 

1,74 

1,74 

757 

757 

ТОВ "Житловик-плюс" 

просп. Сорокаріччя Жовтня 

2,36 

1,93 

758 

758 

ТОВ "Житловик-плюс" 

просп. Сорокаріччя Жовтня 

2,44 

2,01 

759 

759 

ТОВ "Житловик-плюс" 

просп. Сорокаріччя Жовтня 

11 

1,91 

1,78 

760 

760 

ТОВ "Житловик-плюс" 

просп. Сорокаріччя Жовтня 

13 

2,63 

2,00 

761 

761 

ТОВ "Житловик-плюс" 

просп. Сорокаріччя Жовтня 

15-а 

2,33 

1,86 

762 

762 

ТОВ "Житловик-плюс" 

просп. Сорокаріччя Жовтня 

15-б 

2,22 

1,86 

763 

763 

ТОВ "Житловик-плюс" 

просп. Сорокаріччя Жовтня 

17 

2,13 

1,83 

764 

764 

ТОВ "Житловик-плюс" 

просп. Сорокаріччя Жовтня 

17-а 

1,41 

1,41 

765 

765 

ТОВ "Житловик-плюс" 

просп. Сорокаріччя Жовтня 

17-б 

1,79 

1,58 

766 

766 

ТОВ "Житловик-плюс" 

просп. Сорокаріччя Жовтня 

19 

2,29 

1,91 

767 

767 

ТОВ "Житловик-плюс" 

просп. Сорокаріччя Жовтня 

23 

1,85 

1,85 

768 

768 

ТОВ "Житловик-плюс" 

просп. Сорокаріччя Жовтня 

25 

1,85 

1,54 

769 

769 

ТОВ "Житловик-плюс" 

просп. Науки 

2,59 

2,39 

770 

770 

ТОВ "Житловик-плюс" 

просп. Науки 

10 

2,71 

2,12 

771 

771 

ТОВ "Житловик-плюс" 

просп. Науки 

16 

2,52 

2,03 

772 

772 

ТОВ "Житловик-плюс" 

просп. Науки 

16-а 

2,38 

2,02 

773 

773 

ТОВ "Житловик-плюс" 

просп. Науки 

18 

2,26 

1,82 

774 

774 

ТОВ "Житловик-плюс" 

просп. Науки 

20 

2,68 

2,33 

775 

775 

ТОВ "Житловик-плюс" 

просп. Науки 

22 

2,67 

2,30 

776 

776 

ТОВ "Житловик-плюс" 

просп. Науки 

24 

2,48 

1,78 

777 

777 

ТОВ "Житловик-плюс" 

просп. Науки 

24-2 

2,32 

2,18 

778 

778 

ТОВ "Житловик-плюс" 

Стратегічне шосе 

2-а 

2,25 

1,86 

779 

779 

ТОВ "Житловик-плюс" 

Стратегічне шосе 

4/27 

2,41 

2,41 

780 

780 

ТОВ "Житловик-плюс" 

Стратегічне шосе 

11 

2,28 

1,85 

781 

781 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

вул. Бурмистенка 

1,69 

1,69 

782 

782 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

вул. Бурмистенка 

9/10 

1,76 

1,76 

783 

783 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

вул. Бурмистенка 

13 

1,94 

1,94 

784 

784 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

вул. Васильківська 

19/15 

2,07 

1,79 

785 

785 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

вул. Васильківська 

21/18 

2,27 

1,94 

786 

786 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

вул. Васильківська 

23/16 

1,81 

1,81 

787 

787 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

вул. Васильківська 

27-1 

1,91 

1,91 

788 

788 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

вул. Васильківська 

27-2 

1,99 

1,99 

789 

789 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

вул. Васильківська 

27-3 

2,07 

2,07 

790 

790 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

вул. Васильківська 

29/22 

1,84 

1,74 

791 

791 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

вул. Васильківська 

38 

2,15 

1,81 

792 

792 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

вул. Васильківська 

40 

1,93 

1,55 

793 

793 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

вул. Васильківська 

40-а 

2,02 

1,64 

794 

794 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

вул. Васильківська 

42 

2,18 

1,87 

795 

795 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

вул. Васильківська 

47-1 

2,15 

2,15 

796 

796 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

вул. Васильківська 

47-3 

1,77 

1,77 

797 

797 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

вул. Васильківська 

49-1 

1,85 

1,85 

798 

798 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

вул. Васильківська 

49-2 

1,80 

1,80 

799 

799 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

вул. Васильківська 

49-3 

1,72 

1,72 

800 

800 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

вул. Васильківська 

53-1 

1,90 

1,90 

801 

801 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

вул. Васильківська 

53-2 

1,84 

1,84 

802 

802 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

вул. Васильківська 

53-3 

1,82 

1,82 

803 

803 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

вул. Васильківська 

53-4 

1,91 

1,91 

804 

804 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

вул. Васильківська 

55 

2,05 

2,05 

805 

805 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

вул. Героїв Оборони 

1,95 

1,95 

806 

806 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

вул. Героїв Оборони 

2,33 

1,76 

807 

807 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

вул. Героїв Оборони 

1,84 

1,84 

808 

808 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

вул. Героїв Оборони 

9/10 

1,69 

1,69 

809 

809 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

вул. Дубініна Володі 

2,15 

2,15 

810 

810 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

вул. Дубініна Володі 

3,30 

3,30 

811 

811 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

вул. Дубініна Володі 

1,82 

1,82 

812 

812 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

вул. Дубініна Володі 

12/12 

2,07 

2,07 

813 

813 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

вул. Ломоносова 

19/11 

1,74 

1,74 

814 

814 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

вул. Ломоносова 

22/15 

2,00 

2,00 

815 

815 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

вул. Ломоносова 

24 

2,22 

1,69 

816 

816 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

вул. Ломоносова 

26 

1,98 

1,98 

817 

817 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

вул. Ломоносова 

27 

2,97 

2,26 

818 

818 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

вул. Ломоносова 

29 

2,19 

1,64 

819 

819 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

вул. Ломоносова 

34/1-а 

1,87 

1,87 

820 

820 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

вул. Ломоносова 

75 

1,82 

1,82 

821 

821 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

вул. Ломоносова 

77 

1,92 

1,92 

822 

822 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

вул. Ломоносова 

79 

1,85 

1,85 

823 

823 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

вул. Потєхіна Полковника 

3-а 

2,26 

1,58 

824 

824 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

вул. Потєхіна Полковника 

1,56 

1,56 

825 

825 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

вул. Потєхіна Полковника 

12 

2,26 

1,54 

826 

826 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

вул. Потєхіна Полковника 

14 

2,25 

1,71 

827 

827 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

вул. Родимцева Генерала 

1,95 

1,95 

828 

828 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

вул. Родимцева Генерала 

1,76 

1,76 

829 

829 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

вул. Родимцева Генерала 

11 

1,96 

1,35 

830 

830 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

вул. Родимцева Генерала 

13 

1,64 

1,64 

831 

831 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

вул. Родимцева Генерала 

15-а 

1,50 

1,50 

832 

832 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

вул. Родимцева Генерала 

17 

1,64 

1,64 

833 

833 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

вул. Родимцева Генерала 

21 

2,72 

2,72 

834 

834 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

вул. Родимцева Генерала 

23 

2,14 

2,14 

835 

835 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

вул. Сєченова 

1,63 

1,63 

836 

836 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

вул. Сєченова 

1,78 

1,78 

837 

837 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

вул. Сєченова 

10-2 

1,82 

1,82 

838 

838 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

пров. Жуковського Василя 

3-1 

1,58 

1,58 

839 

839 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

пров. Жуковського Василя 

3-2 

1,99 

1,99 

840 

840 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

пров. Жуковського Василя 

1,73 

1,73 

841 

841 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

пров. Жуковського Василя 

1,73 

1,73 

842 

842 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

пров. Жуковського Василя 

13/16 

1,76 

1,76 

843 

843 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

пров. Жуковського Василя 

15 

1,97 

1,97 

844 

844 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

пров. Жуковського Василя 

15/3 

2,25 

2,25 

845 

845 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

пров. Жуковського Василя 

17/25 

1,77 

1,77 

846 

846 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

пров. Коломийський 

3/1 

2,18 

1,67 

847 

847 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

пров. Коломийський 

5/2 

1,78 

1,78 

848 

848 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

пров. Коломийський 

13/23 

1,79 

1,42 

849 

849 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

пров. Коломийський 

16 

2,11 

1,80 

850 

850 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

пров. Коломийський 

18-1 

2,00 

2,00 

851 

851 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

пров. Коломийський 

18-2 

2,01 

2,01 

852 

852 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

пров. Коломийський 

18-3 

1,96 

1,96 

853 

853 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

просп. Сорокаріччя Жовтня 

89 

2,16 

1,61 

854 

854 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

просп. Сорокаріччя Жовтня 

91 

2,34 

1,68 

855 

855 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

просп. Сорокаріччя Жовтня 

97 

2,37 

2,37 

856 

856 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

просп. Сорокаріччя Жовтня 

97-а 

2,37 

1,63 

857 

857 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

просп. Сорокаріччя Жовтня 

99 

2,32 

2,32 

858 

858 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

просп. Сорокаріччя Жовтня 

100/2 

2,13 

1,75 

859 

859 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

просп. Сорокаріччя Жовтня 

102/1 

1,60 

1,60 

860 

860 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

просп. Сорокаріччя Жовтня 

103 

2,32 

2,32 

861 

861 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

просп. Сорокаріччя Жовтня 

105 

2,33 

2,33 

862 

862 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

просп. Сорокаріччя Жовтня 

106/2 

1,68 

1,68 

863 

863 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

просп. Сорокаріччя Жовтня 

108/1 

2,08 

1,80 

864 

864 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

просп. Сорокаріччя Жовтня 

110 

2,39 

1,92 

865 

865 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

просп. Сорокаріччя Жовтня 

112 

2,53 

2,05 

866 

866 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

просп. Сорокаріччя Жовтня 

114-1 

1,98 

1,59 

867 

867 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

просп. Сорокаріччя Жовтня 

114-2 

2,76 

1,87 

868 

868 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

просп. Сорокаріччя Жовтня 

118-1 

2,03 

1,52 

869 

869 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

просп. Сорокаріччя Жовтня 

118-2 

2,30 

1,82 

870 

870 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

просп. Сорокаріччя Жовтня 

120-1 

2,46 

1,93 

871 

871 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

просп. Сорокаріччя Жовтня 

120-2 

1,57 

1,57 

872 

872 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

просп. Сорокаріччя Жовтня 

120-3 

1,65 

1,65 

873 

873 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

просп. Сорокаріччя Жовтня 

122-1 

2,26 

1,81 

874 

874 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

просп. Сорокаріччя Жовтня 

122-2 

1,63 

1,63 

875 

875 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

просп. Сорокаріччя Жовтня 

122-3 

1,40 

1,40 

876 

876 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

просп. Сорокаріччя Жовтня 

126-1 

2,23 

1,79 

877 

877 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

просп. Сорокаріччя Жовтня 

126-2 

1,68 

1,68 

878 

878 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

просп. Сорокаріччя Жовтня 

126-3 

1,65 

1,65 

879 

879 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

просп. Сорокаріччя Жовтня 

126-4 

1,59 

1,59 

880 

880 

ТОВ "Квартет ЛТД" 

просп. Сорокаріччя Жовтня 

128 

2,31 

1,86 

Дарницький район 

881 

ЖЕД-201 

вул. Ахматової Анни 

2,28 

1,96 

882 

ЖЕД-201 

вул. Ахматової Анни 

14-б 

2,31 

1,98 

883 

ЖЕД-201 

вул. Ахматової Анни 

16-в 

2,42 

2,06 

884 

ЖЕД-201 

вул. Горлівська 

38/40 

2,93 

2,39 

885 

ЖЕД-201 

вул. Драгоманова 

3-в 

2,04 

1,75 

886 

ЖЕД-201 

вул. Драгоманова 

2,04 

1,78 

887 

ЖЕД-201 

вул. Драгоманова 

2,34 

2,11 

888 

ЖЕД-201 

вул. Драгоманова 

7-а 

2,30 

2,06 

889 

ЖЕД-201 

вул. Драгоманова 

2,37 

2,04 

890 

10 

ЖЕД-201 

вул. Драгоманова 

11 

2,52 

2,20 

891 

11 

ЖЕД-201 

вул. Драгоманова 

13/10 

2,73 

2,32 

892 

12 

ЖЕД-201 

вул. Драгоманова 

14-а 

3,01 

2,62 

893 

13 

ЖЕД-201 

вул. Ревуцького 

2,46 

2,06 

894 

14 

ЖЕД-201 

вул. Ревуцького 

2,41 

2,10 

895 

15 

ЖЕД-201 

вул. Ревуцького 

7-а 

2,29 

1,97 

896 

16 

ЖЕД-201 

вул. Ревуцького 

2,26 

1,99 

897 

17 

ЖЕД-201 

вул. Ревуцького 

10/2 

2,43 

2,05 

898 

18 

ЖЕД-201 

вул. Ревуцького 

11-а 

2,12 

1,81 

899 

19 

ЖЕД-201 

вул. Ревуцького 

11-в 

2,10 

1,83 

900 

20 

ЖЕД-201 

вул. Ревуцького 

17-б 

2,13 

1,85 

901 

21 

ЖЕД-201 

вул. Ревуцького 

19/1 

2,21 

1,92 

902 

22 

ЖЕД-201 

вул. Тростянецька 

2,10 

1,79 

903 

23 

ЖЕД-201 

вул. Тростянецька 

2,28 

1,97 

904 

24 

ЖЕД-201 

вул. Тростянецька 

5-а 

2,28 

1,97 

905 

25 

ЖЕД-201 

вул. Тростянецька 

5-б 

2,14 

1,85 

906 

26 

ЖЕД-201 

вул. Тростянецька 

2,30 

1,99 

907 

27 

ЖЕД-201 

вул. Тростянецька 

7-а 

2,46 

2,15 

908 

28 

ЖЕД-201 

просп. Григоренка Петра 

2,11 

1,85 

909 

29 

ЖЕД-201 

просп. Григоренка Петра 

1/7 

2,08 

1,81 

910 

30 

ЖЕД-201 

просп. Григоренка Петра 

1-а 

2,08 

1,80 

911 

31 

ЖЕД-201 

просп. Григоренка Петра 

3-а 

2,15 

1,86 

912 

32 

ЖЕД-201 

просп. Григоренка Петра 

3-в 

2,24 

2,00 

913 

33 

ЖЕД-201 

просп. Григоренка Петра 

2,16 

1,90 

914 

34 

ЖЕД-201 

просп. Григоренка Петра 

7-а 

2,33 

2,02 

915 

35 

ЖЕД-201 

просп. Григоренка Петра 

7-б 

2,37 

2,08 

916 

36 

ЖЕД-201 

просп. Григоренка Петра 

2,30 

2,03 

917 

37 

ЖЕД-201 

просп. Григоренка Петра 

11-а 

2,40 

2,00 

918 

38 

ЖЕД-201 

просп. Григоренка Петра 

13 

2,31 

2,04 

919 

39 

ЖЕД-201 

Харківське шосе 

58 

2,32 

2,02 

920 

40 

ЖЕД-201 

Харківське шосе 

60 

2,30 

1,97 

921 

41 

ЖЕД-201 

Харківське шосе 

62 

2,67 

2,21 

922 

42 

ЖЕД-201 

Харківське шосе 

146 

2,38 

1,95 

923 

43 

ЖЕД-201 

Харківське шосе 

148 

2,51 

2,05 

924 

44 

ЖЕД-202 

вул. Вербицького Архітектора 

2,33 

2,01 

925 

45 

ЖЕД-202 

вул. Вербицького Архітектора 

4-а 

2,20 

1,88 

926 

46 

ЖЕД-202 

вул. Вербицького Архітектора 

6-а 

2,18 

1,86 

927 

47 

ЖЕД-202 

вул. Вербицького Архітектора 

2,23 

1,93 

928 

48 

ЖЕД-202 

вул. Вербицького Архітектора 

8-а 

2,38 

2,07 

929 

49 

ЖЕД-202 

вул. Вербицького Архітектора 

9-г 

2,50 

2,10 

930 

50 

ЖЕД-202 

вул. Вербицького Архітектора 

9-ж 

2,56 

2,14 

931 

51 

ЖЕД-202 

вул. Вербицького Архітектора 

10-а 

2,17 

1,86 

932 

52 

ЖЕД-202 

вул. Вербицького Архітектора 

14-в 

2,26 

1,95 

933 

53 

ЖЕД-202 

вул. Декабристів 

1,96 

1,66 

934 

54 

ЖЕД-202 

вул. Декабристів 

2,10 

1,79 

935 

55 

ЖЕД-202 

вул. Декабристів 

12/37 

1,90 

1,59 

936 

56 

ЖЕД-202 

вул. Ревуцького 

21 

2,27 

1,98 

937 

57 

ЖЕД-202 

вул. Ревуцького 

23 

2,25 

1,96 

938 

58 

ЖЕД-202 

вул. Ревуцького 

25 

2,38 

2,07 

939 

59 

ЖЕД-202 

вул. Ревуцького 

27 

2,47 

2,16 

940 

60 

ЖЕД-202 

вул. Ревуцького 

29 

2,44 

2,12 

941 

61 

ЖЕД-202 

вул. Ревуцького 

35 

2,39 

2,08 

942 

62 

ЖЕД-202 

вул. Тростянецька 

2,44 

2,14 

943 

63 

ЖЕД-202 

вул. Тростянецька 

2,13 

1,86 

944 

64 

ЖЕД-202 

вул. Тростянецька 

6-а 

2,09 

1,72 

945 

65 

ЖЕД-202 

вул. Тростянецька 

6-б 

2,05 

1,72 

946 

66 

ЖЕД-202 

вул. Тростянецька 

6-д 

2,43 

2,00 

947 

67 

ЖЕД-202 

вул. Тростянецька 

6-е 

2,65 

2,23 

948 

68 

ЖЕД-202 

вул. Тростянецька 

6-ж 

2,44 

2,11 

949 

69 

ЖЕД-202 

вул. Тростянецька 

2,00 

1,72 

950 

70 

ЖЕД-202 

вул. Тростянецька 

8-б 

2,24 

1,91 

951 

71 

ЖЕД-202 

вул. Тростянецька 

8-в 

2,33 

1,96 

952 

72 

ЖЕД-202 

Харківське шосе 

152-1 

1,74 

1,43 

953 

73 

ЖЕД-202 

Харківське шосе 

154 

2,28 

1,83 

954 

74 

ЖЕД-202 

Харківське шосе 

154-а 

2,36 

1,90 

955 

75 

ЖЕД-202 

Харківське шосе 

158 

2,04 

1,71 

956 

76 

ЖЕД-202 

Харківське шосе 

158-а 

2,15 

1,93 

957 

77 

ЖЕД-202 

Харківське шосе 

158-б 

2,56 

2,31 

958 

78 

ЖЕД-202 

Харківське шосе 

160-а 

2,43 

1,95 

959 

79 

ЖЕД-202 

Харківське шосе 

166 

2,15 

1,76 

960 

80 

ЖЕД-202 

Харківське шосе 

168-а 

2,00 

1,72 

961 

81 

ЖЕД-202 

Харківське шосе 

168-б 

2,00 

1,72 

962 

82 

ЖЕД-202 

Харківське шосе 

168-г 

1,98 

1,63 

963 

83 

ЖЕД-202 

Харківське шосе 

168-д 

2,30 

1,90 

964 

84 

ЖЕД-202 

Харківське шосе 

168-е 

2,18 

1,87 

965 

85 

ЖЕД-202 

Харківське шосе 

170 

2,44 

2,09 

966 

86 

ЖЕД-202 

Харківське шосе 

170-а 

2,49 

2,24 

967 

87 

ЖЕД-202 

Харківське шосе 

170-б 

2,56 

2,32 

968 

88 

ЖЕД-203 

вул. Вірменська 

1/9-к 

2,57 

2,22 

969 

89 

ЖЕД-203 

вул. Вірменська 

2,38 

2,02 

970 

90 

ЖЕД-203 

вул. Вірменська 

2,31 

1,92 

971 

91 

ЖЕД-203 

вул. Вірменська 

5-а 

2,19 

1,86 

972 

92 

ЖЕД-203 

вул. Вірменська 

11 

2,68 

2,34 

973 

93 

ЖЕД-203 

вул. Вербицького Архітектора 

11 

2,38 

2,01 

974 

94 

ЖЕД-203 

вул. Вербицького Архітектора 

11-а 

3,07 

2,84 

975 

95 

ЖЕД-203 

вул. Вербицького Архітектора 

13 

2,73 

2,47 

976 

96 

ЖЕД-203 

вул. Вербицького Архітектора 

15 

2,56 

2,32 

977 

97 

ЖЕД-203 

вул. Вербицького Архітектора 

17-в 

2,70 

2,41 

978 

98 

ЖЕД-203 

вул. Вербицького Архітектора 

17-г 

2,81 

2,55 

979 

99 

ЖЕД-203 

вул. Вербицького Архітектора 

19 

2,45 

2,09 

980 

100 

ЖЕД-203 

вул. Вербицького Архітектора 

19-а 

2,86 

2,62 

981 

101 

ЖЕД-203 

вул. Вербицького Архітектора 

19-б 

2,47 

2,21 

982 

102 

ЖЕД-203 

вул. Вербицького Архітектора 

19-в 

1,75 

1,75 

983 

103 

ЖЕД-203 

вул. Вербицького Архітектора 

22/1 

2,35 

1,98 

984 

104 

ЖЕД-203 

вул. Вербицького Архітектора 

24-а 

2,47 

2,13 

985 

105 

ЖЕД-203 

вул. Вербицького Архітектора 

24-б 

2,51 

2,17 

986 

106 

ЖЕД-203 

вул. Вербицького Архітектора 

26 

2,47 

2,12 

987 

107 

ЖЕД-203 

вул. Вербицького Архітектора 

26-а 

2,48 

2,14 

988 

108 

ЖЕД-203 

вул. Вербицького Архітектора 

26-б 

2,37 

2,03 

989 

109 

ЖЕД-203 

вул. Вербицького Архітектора 

28 

2,49 

2,12 

990 

110 

ЖЕД-203 

вул. Вербицького Архітектора 

28-б 

2,44 

2,09 

991 

111 

ЖЕД-203 

вул. Вербицького Архітектора 

28-в 

2,38 

2,03 

992 

112 

ЖЕД-203 

вул. Вербицького Архітектора 

34 

2,60 

2,23 

993 

113 

ЖЕД-203 

вул. Вербицького Архітектора 

36 

2,46 

2,10 

994 

114 

ЖЕД-203 

вул. Вербицького Архітектора 

36-а 

2,41 

2,09 

995 

115 

ЖЕД-203 

вул. Горлівська 

220 

2,25 

1,79 

996 

116 

ЖЕД-203 

вул. Декабристів 

2,43 

2,06 

997 

117 

ЖЕД-203 

вул. Декабристів 

5-б 

2,53 

2,25 

998 

118 

ЖЕД-203 

вул. Декабристів 

2,50 

2,21 

999 

119 

ЖЕД-203 

вул. Декабристів 

9-а 

2,18 

1,85 

1000 

120 

ЖЕД-203 

вул. Дніпродзержинська 

120 

2,30 

2,07 

1001 

121 

ЖЕД-203 

вул. Кронштадтська 

6-а 

2,69 

2,69 

1002 

122 

ЖЕД-203 

просп. Бажана Миколи 

5-є 

2,35 

2,00 

1003 

123 

ЖЕД-203 

просп. Бажана Миколи 

2,22 

1,89 

1004 

124 

ЖЕД-203 

просп. Бажана Миколи 

5-а 

2,26 

1,88 

1005 

125 

ЖЕД-203 

просп. Бажана Миколи 

5-б 

2,36 

2,11 

1006 

126 

ЖЕД-203 

просп. Бажана Миколи 

5-в 

2,46 

2,18 

1007 

127 

ЖЕД-203 

просп. Бажана Миколи 

7-а 

2,41 

2,03 

1008 

128 

ЖЕД-203 

просп. Бажана Миколи 

7-б 

2,36 

2,00 

1009 

129 

ЖЕД-203 

просп. Бажана Миколи 

7-в 

2,45 

2,16 

1010 

130 

ЖЕД-203 

просп. Бажана Миколи 

7-г 

2,54 

2,20 

1011 

131 

ЖЕД-203 

просп. Бажана Миколи 

7-і 

2,35 

2,00 

1012 

132 

ЖЕД-203 

просп. Бажана Миколи 

9-а 

2,32 

1,95 

1013 

133 

ЖЕД-203 

просп. Бажана Миколи 

9-б 

2,25 

1,88 

1014 

134 

ЖЕД-203 

просп. Бажана Миколи 

9-в 

2,61 

2,34 

1015 

135 

ЖЕД-203 

просп. Бажана Миколи 

9-г 

2,54 

2,28 

1016 

136 

ЖЕД-203 

просп. Бажана Миколи 

9-з 

2,42 

2,07 

1017 

137 

ЖЕД-203 

Харківське шосе 

172-а 

2,43 

1,99 

1018 

138 

ЖЕД-203 

Харківське шосе 

174 

2,58 

2,10 

1019 

139 

ЖЕД-203 

Харківське шосе 

174-а 

2,17 

1,89 

1020 

140 

ЖЕД-203 

Харківське шосе 

174-б 

2,33 

2,05 

1021 

141 

ЖЕД-203 

Харківське шосе 

176-б 

2,60 

2,33 

1022 

142 

ЖЕД-203 

Харківське шосе 

176-в 

2,69 

2,40 

1023 

143 

ЖЕД-203 

Харківське шосе 

180/21 

2,40 

2,02 

1024 

144 

ЖЕД-204 

вул. Ахматової Анни 

3-а 

2,10 

1,83 

1025 

145 

ЖЕД-204 

вул. Ахматової Анни 

2,10 

1,81 

1026 

146 

ЖЕД-204 

вул. Ахматової Анни 

7/15 

2,05 

1,80 

1027 

147 

ЖЕД-204 

вул. Ахматової Анни 

9/18 

2,45 

2,09 

1028 

148 

ЖЕД-204 

вул. Ахматової Анни 

11 

2,08 

1,84 

1029 

149 

ЖЕД-204 

вул. Ахматової Анни 

15 

2,18 

1,86 

1030 

150 

ЖЕД-204 

вул. Драгоманова 

15-а 

1,99 

1,72 

1031 

151 

ЖЕД-204 

вул. Драгоманова 

17 

1,79 

1,58 

1032 

152 

ЖЕД-204 

вул. Драгоманова 

18 

2,09 

1,83 

1033 

153 

ЖЕД-204 

вул. Драгоманова 

20 

2,12 

1,87 

1034 

154 

ЖЕД-204 

вул. Драгоманова 

22 

2,00 

1,76 

1035 

155 

ЖЕД-204 

вул. Драгоманова 

23-б 

2,24 

1,95 

1036 

156 

ЖЕД-204 

вул. Драгоманова 

25 

2,29 

1,96 

1037 

157 

ЖЕД-204 

вул. Драгоманова 

27 

2,27 

1,97 

1038 

158 

ЖЕД-204 

вул. Драгоманова 

31 

2,09 

1,78 

1039 

159 

ЖЕД-204 

вул. Драгоманова 

42 

2,19 

1,95 

1040 

160 

ЖЕД-204 

вул. Драгоманова 

44-а 

2,20 

1,90 

1041 

161 

ЖЕД-204 

вул. Кошиця Олександра 

2,32 

1,99 

1042 

162 

ЖЕД-204 

вул. Кошиця Олександра 

4-а 

2,35 

2,06 

1043 

163 

ЖЕД-204 

вул. Кошиця Олександра 

2,34 

2,03 

1044 

164 

ЖЕД-204 

вул. Кошиця Олександра 

2,28 

1,95 

1045 

165 

ЖЕД-204 

вул. Олійника Степана 

2,44 

2,01 

1046 

166 

ЖЕД-204 

вул. Олійника Степана 

2,30 

2,00 

1047 

167 

ЖЕД-204 

вул. Олійника Степана 

2,48 

2,01 

1048 

168 

ЖЕД-204 

вул. Олійника Степана 

11 

2,51 

2,06 

1049 

169 

ЖЕД-204 

вул. Олійника Степана 

13 

2,39 

1,94 

1050 

170 

ЖЕД-204 

вул. Ревуцького 

20 

2,74 

2,44 

1051 

171 

ЖЕД-204 

вул. Ревуцького 

24/4 

2,41 

2,10 

1052 

172 

ЖЕД-204 

вул. Ревуцького 

30/1 

2,33 

1,99 

1053 

173 

ЖЕД-204 

вул. Ревуцького 

34 

2,31 

2,00 

1054 

174 

ЖЕД-204 

вул. Ревуцького 

34-а 

2,28 

2,04 

1055 

175 

ЖЕД-204 

вул. Ревуцького 

36/2 

2,23 

1,88 

1056 

176 

ЖЕД-204 

просп. Григоренка Петра 

19 

2,29 

2,03 

1057 

177 

ЖЕД-204 

просп. Григоренка Петра 

21 

2,13 

1,86 

1058 

178 

ЖЕД-204 

просп. Григоренка Петра 

25-а 

2,07 

1,88 

1059 

179 

ЖЕД-204 

просп. Григоренка Петра 

25-б 

2,19 

2,00 

1060 

180 

ЖЕД-204 

просп. Григоренка Петра 

25-в 

2,45 

2,26 

1061 

181 

ЖЕД-204 

просп. Григоренка Петра 

33/44 

2,62 

2,29 

1062 

182 

ЖЕД-205 

вул. Ахматової Анни 

39-б 

2,15 

1,89 

1063 

183 

ЖЕД-205 

вул. Ахматової Анни 

41 

2,33 

2,07 

1064 

184 

ЖЕД-205 

вул. Ахматової Анни 

43 

2,10 

1,78 

1065 

185 

ЖЕД-205 

вул. Здолбунівська 

2,29 

2,01 

1066 

186 

ЖЕД-205 

вул. Здолбунівська 

2,46 

2,02 

1067 

187 

ЖЕД-205 

вул. Здолбунівська 

3-б 

2,31 

2,01 

1068 

188 

ЖЕД-205 

вул. Здолбунівська 

3-в 

2,49 

1,95 

1069 

189 

ЖЕД-205 

вул. Здолбунівська 

2,42 

1,99 

1070 

190 

ЖЕД-205 

вул. Здолбунівська 

5-а 

2,25 

1,88 

1071 

191 

ЖЕД-205 

вул. Здолбунівська 

7-а 

2,47 

2,07 

1072 

192 

ЖЕД-205 

вул. Здолбунівська 

2,40 

2,00 

1073 

193 

ЖЕД-205 

вул. Здолбунівська 

9-а 

2,03 

1,77 

1074 

194 

ЖЕД-205 

вул. Здолбунівська 

11 

2,07 

1,59 

1075 

195 

ЖЕД-205 

вул. Здолбунівська 

11-а 

2,36 

1,90 

1076 

196 

ЖЕД-205 

вул. Здолбунівська 

11-б 

2,52 

1,99 

1077 

197 

ЖЕД-205 

вул. Княжий Затон 

12 

1,98 

1,73 

1078 

198 

ЖЕД-205 

вул. Княжий Затон 

13 

2,08 

1,82 

1079 

199 

ЖЕД-205 

вул. Княжий Затон 

14-а 

2,32 

2,05 

1080 

200 

ЖЕД-205 

вул. Княжий Затон 

14-б 

2,32 

2,01 

1081 

201 

ЖЕД-205 

вул. Княжий Затон 

14-в 

2,43 

2,16 

1082 

202 

ЖЕД-205 

вул. Княжий Затон 

14-г 

2,14 

1,88 

1083 

203 

ЖЕД-205 

вул. Княжий Затон 

15 

2,02 

1,76 

1084 

204 

ЖЕД-205 

вул. Княжий Затон 

17 

2,23 

1,97 

1085 

205 

ЖЕД-205 

вул. Княжий Затон 

17-а 

2,27 

2,07 

1086 

206 

ЖЕД-205 

вул. Княжий Затон 

17-б 

2,33 

2,10 

1087 

207 

ЖЕД-205 

вул. Княжий Затон 

19 

2,12 

1,87 

1088 

208 

ЖЕД-205 

вул. Сортувальна 

2,83 

2,32 

1089 

209 

ЖЕД-205 

вул. Срібнокільська 

2,57 

2,25 

1090 

210 

ЖЕД-205 

вул. Срібнокільська 

8-а 

2,00 

1,72 

1091 

211 

ЖЕД-205 

вул. Срібнокільська 

16 

2,26 

1,91 

1092 

212 

ЖЕД-205 

вул. Срібнокільська 

22-а 

2,20 

1,89 

1093 

213 

ЖЕД-205 

вул. Срібнокільська 

24-а 

2,06 

1,81 

1094 

214 

ЖЕД-205 

вул. Урлівська 

1/8 

2,10 

1,85 

1095 

215 

ЖЕД-205 

вул. Урлівська 

2,44 

2,09 

1096 

216 

ЖЕД-205 

вул. Урлівська 

3-б 

2,41 

2,08 

1097 

217 

ЖЕД-205 

вул. Урлівська 

1,85 

1,60 

1098 

218 

ЖЕД-205 

вул. Урлівська 

5-а 

2,17 

1,84 

1099 

219 

ЖЕД-205 

вул. Урлівська 

2,05 

1,74 

1100 

220 

ЖЕД-205 

вул. Урлівська 

2,20 

1,89 

1101 

221 

ЖЕД-205 

вул. Урлівська 

14 

2,19 

1,96 

1102 

222 

ЖЕД-205 

вул. Урлівська 

15 

1,96 

1,67 

1103 

223 

ЖЕД-205 

вул. Урлівська 

16 

2,07 

1,77 

1104 

224 

ЖЕД-205 

вул. Урлівська 

17 

2,06 

1,76 

1105 

225 

ЖЕД-205 

вул. Урлівська 

19 

1,90 

1,61 

1106 

226 

ЖЕД-206 

вул. Вишняківська 

2,21 

1,93 

1107 

227 

ЖЕД-206 

вул. Вишняківська 

2,40 

2,04 

1108 

228 

ЖЕД-206 

вул. Вишняківська 

5-а 

2,48 

2,16 

1109 

229 

ЖЕД-206 

вул. Вишняківська 

5-б 

2,24 

1,94 

1110 

230 

ЖЕД-206 

вул. Вишняківська 

6-а 

2,08 

1,79 

1111 

231 

ЖЕД-206 

вул. Вишняківська 

7-а 

2,53 

2,24 

1112 

232 

ЖЕД-206 

вул. Вишняківська 

7-б 

2,18 

1,95 

1113 

233 

ЖЕД-206 

вул. Вишняківська 

12 

2,15 

1,89 

1114 

234 

ЖЕД-206 

вул. Геофізиків 

2,70 

2,70 

1115 

235 

ЖЕД-206 

вул. Гмирі Бориса 

15-а 

2,05 

1,86 

1116 

236 

ЖЕД-206 

вул. Дяченка 

1,98 

1,98 

1117 

237 

ЖЕД-206 

вул. Дяченка 

2,25 

2,25 

1118 

238 

ЖЕД-206 

вул. Дяченка 

10 

2,14 

2,14 

1119 

239 

ЖЕД-206 

вул. Дяченка 

14 

2,14 

2,14 

1120 

240 

ЖЕД-206 

вул. Крушельницької Соломії 

1/5 

2,07 

1,80 

1121 

241 

ЖЕД-206 

вул. Крушельницької Соломії 

2,06 

1,80 

1122 

242 

ЖЕД-206 

вул. Леніна 

10 

2,60 

2,60 

1123 

243 

ЖЕД-206 

вул. Леніна 

12 

2,55 

2,55 

1124 

244 

ЖЕД-206 

вул. Леніна 

14 

2,71 

2,71 

1125 

245 

ЖЕД-206 

вул. Леніна 

16 

1,72 

1,72 

1126 

246 

ЖЕД-206 

вул. Леніна 

17 

2,43 

2,43 

1127 

247 

ЖЕД-206 

вул. Леніна 

18 

2,70 

2,70 

1128 

248 

ЖЕД-206 

вул. Леніна 

19 

2,33 

2,33 

1129 

249 

ЖЕД-206 

вул. Леніна 

21 

2,07 

2,07 

1130 

250 

ЖЕД-206 

вул. Леніна 

23 

2,08 

2,08 

1131 

251 

ЖЕД-206 

вул. Леніна 

25 

2,26 

2,26 

1132 

252 

ЖЕД-206 

вул. Леніна 

26 

2,71 

2,71 

1133 

253 

ЖЕД-206 

вул. Леніна 

27 

2,57 

2,57 

1134 

254 

ЖЕД-206 

вул. Леніна 

27/1 

1,87 

1,87 

1135 

255 

ЖЕД-206 

вул. Леніна 

28 

2,70 

2,70 

1136 

256 

ЖЕД-206 

вул. Леніна 

29 

1,90 

1,90 

1137 

257 

ЖЕД-206 

вул. Леніна 

30 

2,71 

2,71 

1138 

258 

ЖЕД-206 

вул. Леніна 

31 

1,80 

1,80 

1139 

259 

ЖЕД-206 

вул. Леніна 

41 

2,47 

2,47 

1140 

260 

ЖЕД-206 

вул. Леніна 

41-а 

2,62 

2,62 

1141 

261 

ЖЕД-206 

вул. Леніна 

41-б 

2,53 

2,53 

1142 

262 

ЖЕД-206 

вул. Леніна 

43 

2,31 

2,31 

1143 

263 

ЖЕД-206 

вул. Леніна 

43-а 

2,13 

2,13 

1144 

264 

ЖЕД-206 

вул. Леніна 

45 

2,54 

2,54 

1145 

265 

ЖЕД-206 

вул. Леніна 

47 

2,17 

2,17 

1146 

266 

ЖЕД-206 

вул. Леніна 

49 

2,06 

2,06 

1147 

267 

ЖЕД-206 

вул. Леніна 

59 

1,84 

1,84 

1148 

268 

ЖЕД-206 

вул. Леніна 

61 

1,81 

1,81 

1149 

269 

ЖЕД-206 

вул. Леніна 

65 

1,90 

1,90 

1150 

270 

ЖЕД-206 

вул. Мишуги Олександра 

1/4 

2,11 

1,81 

1151 

271 

ЖЕД-206 

вул. Мишуги Олександра 

2,25 

1,88 

1152 

272 

ЖЕД-206 

вул. Мишуги Олександра 

2,18 

1,91 

1153 

273 

ЖЕД-206 

вул. Мишуги Олександра 

11 

2,11 

1,85 

1154 

274 

ЖЕД-206 

вул. Ревуцького 

44-б 

2,24 

1,90 

1155 

275 

ЖЕД-206 

вул. Руденко Лариси 

3-а 

2,12 

1,80 

1156 

276 

ЖЕД-206 

вул. Руденко Лариси 

3-б 

1,99 

1,72 

1157 

277 

ЖЕД-206 

вул. Руденко Лариси 

2,06 

1,82 

1158 

278 

ЖЕД-206 

вул. Руденко Лариси 

2,09 

1,84 

1159 

279 

ЖЕД-206 

вул. Руденко Лариси 

2,07 

1,79 

1160 

280 

ЖЕД-206 

вул. Руденко Лариси 

2,04 

1,85 

1161 

281 

ЖЕД-206 

вул. Руденко Лариси 

10 

2,08 

1,80 

1162 

282 

ЖЕД-206 

вул. Руденко Лариси 

10-а 

2,20 

1,91 

1163 

283 

ЖЕД-206 

вул. Руденко Лариси 

10-б 

2,23 

1,94 

1164 

284 

ЖЕД-206 

вул. Руденко Лариси 

10-г 

2,19 

1,86 

1165 

285 

ЖЕД-206 

вул. Руденко Лариси 

13 

2,06 

1,77 

1166 

286 

ЖЕД-206 

вул. Руденко Лариси 

15/14 

2,09 

1,83 

1167 

287 

ЖЕД-206 

вул. Руденко Лариси 

17 

2,04 

1,80 

1168 

288 

ЖЕД-206 

вул. Світла 

2,55 

2,55 

1169 

289 

ЖЕД-206 

просп. Бажана Миколи 

28 

2,13 

1,84 

1170 

290 

ЖЕД-206 

просп. Бажана Миколи 

28-в 

2,08 

1,82 

1171 

291 

ЖЕД-206 

просп. Бажана Миколи 

32 

2,14 

1,80 

1172 

292 

ЖЕД-206 

просп. Григоренка Петра 

39 

2,01 

1,75 

1173 

293 

ЖЕД-206 

просп. Григоренка Петра 

39-а 

2,10 

1,84 

1174 

294 

ЖЕД-206 

просп. Григоренка Петра 

41 

2,09 

1,90 

1175 

295 

ЖЕД-221 

вул. Бориспільська 

12 

2,18 

1,89 

1176 

296 

ЖЕД-221 

вул. Бориспільська 

12-б 

2,20 

1,43 

1177 

297 

ЖЕД-221 

вул. Вереснева 

2,37 

2,18 

1178 

298 

ЖЕД-221 

вул. Вереснева 

2,21 

1,66 

1179 

299 

ЖЕД-221 

вул. Вереснева 

12 

1,69 

1,69 

1180 

300 

ЖЕД-221 

вул. Вереснева 

12-а 

2,05 

1,77 

1181 

301 

ЖЕД-221 

вул. Вереснева 

14/39 

1,58 

1,58 

1182 

302 

ЖЕД-221 

вул. Вереснева 

17/101 

2,57 

2,28 

1183 

303 

ЖЕД-221 

вул. Вереснева 

18/20 

1,91 

1,61 

1184 

304 

ЖЕД-221 

вул. Вереснева 

24-а 

2,14 

1,78 

1185 

305 

ЖЕД-221 

вул. Вереснева 

26/28 

1,85 

1,57 

1186 

306 

ЖЕД-221 

вул. Волго-Донська 

58 

2,11 

1,70 

1187 

307 

ЖЕД-221 

вул. Волго-Донська 

62 

2,10 

2,10 

1188 

308 

ЖЕД-221 

вул. Волго-Донська 

64 

2,06 

2,06 

1189 

309 

ЖЕД-221 

вул. Волго-Донська 

65/7 

2,29 

2,29 

1190 

310 

ЖЕД-221 

вул. Волго-Донська 

66 

2,29 

1,85 

1191 

311 

ЖЕД-221 

вул. Волго-Донська 

67 

2,36 

2,36 

1192 

312 

ЖЕД-221 

вул. Волго-Донська 

69 

2,29 

2,29 

1193 

313 

ЖЕД-221 

вул. Волго-Донська 

71/8 

2,24 

2,24 

1194 

314 

ЖЕД-221 

вул. Волго-Донська 

72 

2,33 

2,33 

1195 

315 

ЖЕД-221 

вул. Волго-Донська 

73 

2,54 

2,30 

1196 

316 

ЖЕД-221 

вул. Волго-Донська 

75 

2,60 

2,27 

1197 

317 

ЖЕД-221 

вул. Волго-Донська 

76 

2,35 

2,35 

1198 

318 

ЖЕД-221 

вул. Новодарницька 

30 

1,66 

1,66 

1199 

319 

ЖЕД-221 

вул. Новодарницька 

32 

1,83 

1,83 

1200 

320 

ЖЕД-221 

вул. Російська 

35 

1,57 

1,57 

1201 

321 

ЖЕД-221 

вул. Російська 

39/14 

1,73 

1,73 

1202 

322 

ЖЕД-221 

вул. Російська 

42/15 

2,42 

1,76 

1203 

323 

ЖЕД-221 

вул. Російська 

44 

1,68 

1,68 

1204 

324 

ЖЕД-221 

вул. Російська 

47 

2,20 

1,84 

1205 

325 

ЖЕД-221 

вул. Російська 

50 

1,75 

1,75 

1206 

326 

ЖЕД-221 

вул. Російська 

52/16 

1,82 

1,82 

1207 

327 

ЖЕД-221 

вул. Російська 

56 

2,38 

2,38 

1208 

328 

ЖЕД-221 

вул. Російська 

58 

2,31 

2,31 

1209 

329 

ЖЕД-221 

вул. Російська 

58-а 

2,12 

1,77 

1210 

330 

ЖЕД-221 

вул. Російська 

60 

2,44 

2,44 

1211 

331 

ЖЕД-221 

вул. Російська 

62 

2,32 

2,32 

1212 

332 

ЖЕД-221 

вул. Російська 

64 

2,03 

1,73 

1213 

333 

ЖЕД-221 

вул. Російська 

64/16 

2,40 

2,40 

1214 

334 

ЖЕД-221 

вул. Російська 

72/3 

2,08 

2,08 

1215 

335 

ЖЕД-221 

вул. Російська 

74 

2,12 

2,12 

1216 

336 

ЖЕД-221 

вул. Російська 

74-а 

2,35 

2,35 

1217 

337 

ЖЕД-221 

вул. Російська 

74-б 

2,33 

2,33 

1218 

338 

ЖЕД-221 

вул. Російська 

76/4 

2,04 

2,04 

1219 

339 

ЖЕД-221 

вул. Російська 

82 

2,27 

1,87 

1220 

340 

ЖЕД-221 

вул. Російська 

82-а 

2,06 

1,66 

1221 

341 

ЖЕД-221 

вул. Російська 

84 

2,22 

1,81 

1222 

342 

ЖЕД-221 

вул. Руднєва Миколи 

48 

2,12 

1,77 

1223 

343 

ЖЕД-221 

вул. Руднєва Миколи 

49/20 

2,02 

1,66 

1224 

344 

ЖЕД-221 

вул. Санаторна 

1,74 

1,74 

1225 

345 

ЖЕД-221 

вул. Санаторна 

11 

1,72 

1,72 

1226 

346 

ЖЕД-221 

вул. Санаторна 

18 

2,25 

1,86 

1227 

347 

ЖЕД-221 

вул. Санаторна 

23 

2,03 

1,67 

1228 

348 

ЖЕД-221 

вул. Санаторна 

27 

2,16 

1,83 

1229 

349 

ЖЕД-221 

вул. Севастопольська 

17 

2,09 

1,74 

1230 

350 

ЖЕД-221 

вул. Севастопольська 

18 

1,68 

1,68 

1231 

351 

ЖЕД-221 

вул. Севастопольська 

19 

2,22 

1,87 

1232 

352 

ЖЕД-221 

вул. Севастопольська 

22 

2,10 

1,80 

1233 

353 

ЖЕД-221 

вул. Севастопольська 

24 

2,25 

1,83 

1234 

354 

ЖЕД-221 

вул. Славгородська 

3/5 

2,15 

1,83 

1235 

355 

ЖЕД-221 

вул. Тростянецька 

51 

2,17 

1,74 

1236 

356 

ЖЕД-221 

вул. Тростянецька 

53 

2,10 

1,69 

1237 

357 

ЖЕД-221 

вул. Тростянецька 

97 

2,09 

1,63 

1238 

358 

ЖЕД-221 

вул. Тростянецька 

103 

2,02 

2,02 

1239 

359 

ЖЕД-221 

вул. Тростянецька 

109 

2,42 

2,42 

1240 

360 

ЖЕД-221 

вул. Тростянецька 

111 

2,39 

2,39 

1241 

361 

ЖЕД-221 

вул. Тростянецька 

113 

2,48 

2,48 

1242 

362 

ЖЕД-221 

вул. Тростянецька 

121 

2,16 

1,69 

1243 

363 

ЖЕД-221 

пров. Волго-Донський 

2,53 

2,25 

1244 

364 

ЖЕД-221 

пров. Волго-Донський 

2,10 

1,79 

1245 

365 

ЖЕД-221 

пров. Волго-Донський 

2-а 

1,90 

1,67 

1246 

366 

ЖЕД-221 

пров. Волго-Донський 

5/2 

1,63 

1,63 

1247 

367 

ЖЕД-221 

пров. Волго-Донський 

2,43 

2,43 

1248 

368 

ЖЕД-221 

пров. Волго-Донський 

11/80 

2,33 

2,33 

1249 

369 

ЖЕД-221 

пров. Волго-Донський 

13 

2,17 

2,17 

1250 

370 

ЖЕД-221 

пров. Волго-Донський 

14/115 

2,40 

2,40 

1251 

371 

ЖЕД-221 

пров. Волго-Донський 

15/117 

2,31 

2,31 

1252 

372 

ЖЕД-221 

пров. Волго-Донський 

17 

2,03 

1,79 

1253 

373 

ЖЕД-221 

пров. Руднєва Миколи 

1,93 

1,65 

1254 

374 

ЖЕД-221 

пров. Руднєва Миколи 

1-а 

1,99 

1,69 

1255 

375 

ЖЕД-221 

пров. Руднєва Миколи 

2,28 

2,28 

1256 

376 

ЖЕД-221 

пров. Руднєва Миколи 

14/105 

2,27 

2,27 

1257 

377 

ЖЕД-221 

пров. Руднєва Миколи 

16 

1,96 

1,96 

1258 

378 

ЖЕД-221 

пров. Руднєва Миколи 

68/10 

2,20 

2,20 

1259 

379 

ЖЕД-222 

вул. Ілліча 

4/6 

1,75 

1,75 

1260 

380 

ЖЕД-222 

вул. Ілліча 

1,82 

1,82 

1261 

381 

ЖЕД-222 

вул. Ілліча 

6/5 

1,96 

1,96 

1262 

382 

ЖЕД-222 

вул. Ілліча 

1,82 

1,82 

1263 

383 

ЖЕД-222 

вул. Ілліча 

7-а 

1,90 

1,90 

1264 

384 

ЖЕД-222 

вул. Ілліча 

1,77 

1,77 

1265 

385 

ЖЕД-222 

вул. Ілліча 

1,74 

1,74 

1266 

386 

ЖЕД-222 

вул. Ілліча 

10/5 

1,79 

1,79 

1267 

387 

ЖЕД-222 

вул. Ілліча 

12 

1,77 

1,77 

1268 

388 

ЖЕД-222 

вул. Ілліча 

13 

1,73 

1,73 

1269 

389 

ЖЕД-222 

вул. Ілліча 

16 

1,69 

1,69 

1270 

390 

ЖЕД-222 

вул. Ілліча 

19/10 

2,33 

2,33 

1271 

391 

ЖЕД-222 

вул. Ілліча 

20 

2,36 

2,36 

1272 

392 

ЖЕД-222 

вул. Ілліча 

20-а 

1,86 

1,63 

1273 

393 

ЖЕД-222 

вул. Ілліча 

21 

2,33 

2,33 

1274 

394 

ЖЕД-222 

вул. Ілліча 

22/15 

2,24 

2,24 

1275 

395 

ЖЕД-222 

вул. Ілліча 

23 

2,37 

2,37 

1276 

396 

ЖЕД-222 

вул. Ілліча 

25/17 

2,37 

2,37 

1277 

397 

ЖЕД-222 

вул. Вірменська 

29 

2,38 

2,13 

1278 

398 

ЖЕД-222 

вул. Заслонова Костянтина 

1,80 

1,80 

1279 

399 

ЖЕД-222 

вул. Заслонова Костянтина 

1,93 

1,93 

1280 

400 

ЖЕД-222 

вул. Заслонова Костянтина 

1,96 

1,96 

1281 

401 

ЖЕД-222 

вул. Крупської 

4-а 

1,91 

1,91 

1282 

402 

ЖЕД-222 

вул. Крупської 

1,74 

1,74 

1283 

403 

ЖЕД-222 

вул. Крупської 

8-а 

1,97 

1,97 

1284 

404 

ЖЕД-222 

вул. Крупської 

10 

1,70 

1,70 

1285 

405 

ЖЕД-222 

вул. Новодарницька 

2/17 

1,84 

1,84 

1286 

406 

ЖЕД-222 

вул. Новодарницька 

2-а 

2,19 

2,19 

1287 

407 

ЖЕД-222 

вул. Новодарницька 

1,97 

1,97 

1288 

408 

ЖЕД-222 

вул. Новодарницька 

2,24 

2,24 

1289 

409 

ЖЕД-222 

вул. Новодарницька 

2,34 

2,34 

1290 

410 

ЖЕД-222 

вул. Новодарницька 

11 

2,40 

2,40 

1291 

411 

ЖЕД-222 

вул. Новодарницька 

12 

2,33 

2,33 

1292 

412 

ЖЕД-222 

вул. Новодарницька 

13 

1,75 

1,75 

1293 

413 

ЖЕД-222 

вул. Новодарницька 

14 

2,31 

2,31 

1294 

414 

ЖЕД-222 

вул. Привокзальна 

14-а 

2,09 

1,73 

1295 

415 

ЖЕД-222 

вул. Російська 

11 

2,28 

2,28 

1296 

416 

ЖЕД-222 

вул. Російська 

13 

2,21 

2,21 

1297 

417 

ЖЕД-222 

вул. Російська 

19 

2,35 

2,35 

1298 

418 

ЖЕД-222 

вул. Руднєва Миколи 

34 

2,25 

1,84 

1299 

419 

ЖЕД-222 

вул. Сімферопольська 

3/2 

1,74 

1,74 

1300 

420 

ЖЕД-222 

вул. Сімферопольська 

5/1 

2,00 

2,00 

1301 

421 

ЖЕД-222 

вул. Сімферопольська 

7/2 

2,02 

2,02 

1302 

422 

ЖЕД-222 

вул. Сімферопольська 

1,83 

1,83 

1303 

423 

ЖЕД-222 

вул. Сімферопольська 

11 

1,70 

1,70 

1304 

424 

ЖЕД-222 

вул. Сімферопольська 

17/2 

2,13 

2,13 

1305 

425 

ЖЕД-222 

вул. Сімферопольська 

19 

2,41 

2,41 

1306 

426 

ЖЕД-222 

вул. Сімферопольська 

21/9 

2,33 

2,33 

1307 

427 

ЖЕД-222 

вул. Славгородська 

2/10 

2,11 

1,82 

1308 

428 

ЖЕД-222 

вул. Славгородська 

2,05 

1,71 

1309 

429 

ЖЕД-222 

вул. Славгородська 

2,18 

1,81 

1310 

430 

ЖЕД-222 

вул. Славгородська 

10 

2,24 

1,87 

1311 

431 

ЖЕД-222 

вул. Тростянецька 

12 

1,96 

1,64 

1312 

432 

ЖЕД-222 

вул. Тростянецька 

47 

2,04 

1,69 

1313 

433 

ЖЕД-222 

вул. Тростянецька 

47-а 

1,93 

1,63 

1314 

434 

ЖЕД-222 

вул. Тростянецька 

49 

1,98 

1,66 

1315 

435 

ЖЕД-222 

вул. Ялтинська 

1,64 

1,64 

1316 

436 

ЖЕД-222 

вул. Ялтинська 

1,77 

1,77 

1317 

437 

ЖЕД-222 

вул. Ялтинська 

8/1 

1,85 

1,85 

1318 

438 

ЖЕД-222 

вул. Ялтинська 

10/14 

1,75 

1,75 

1319 

439 

ЖЕД-222 

вул. Ялтинська 

12/11 

1,76 

1,76 

1320 

440 

ЖЕД-222 

вул. Ялтинська 

14 

1,73 

1,73 

1321 

441 

ЖЕД-222 

вул. Ялтинська 

20/18 

1,55 

1,55 

1322 

442 

ЖЕД-222 

вул. Ялтинська 

22 

1,69 

1,69 

1323 

443 

ЖЕД-222 

вул. Ялтинська 

24/23 

1,49 

1,49 

1324 

444 

ЖЕД-222 

вул. Ялтинська 

26/36 

2,22 

2,22 

1325 

445 

ЖЕД-222 

вул. Ялтинська 

28/45 

2,08 

2,08 

1326 

446 

ЖЕД-222 

Харківське шосе 

49 

2,03 

1,68 

1327 

447 

ЖЕД-222 

Харківське шосе 

51 

2,12 

1,76 

1328 

448 

ЖЕД-222 

Харківське шосе 

51-б 

2,53 

2,27 

1329 

449 

ЖЕД-222 

Харківське шосе 

53-а 

2,42 

2,16 

1330 

450 

ЖЕД-222 

Харківське шосе 

55 

1,98 

1,62 

1331 

451 

ЖЕД-222 

Харківське шосе 

55-а 

2,02 

1,67 

1332 

452 

ЖЕД-222 

Харківське шосе 

59 

2,10 

1,80 

1333 

453 

ЖЕД-222 

Харківське шосе 

61 

2,20 

1,83 

1334 

454 

ЖЕД-222 

Харківське шосе 

61-а 

2,05 

1,73 

1335 

455 

ЖЕД-222 

Харківське шосе 

63 

2,13 

1,83 

1336 

456 

ЖЕД-222 

Харківське шосе 

63-а 

2,02 

1,69 

1337 

457 

ЖЕД-222 

Харківське шосе 

65 

2,08 

1,77 

1338 

458 

ЖЕД-222 

Харківське шосе 

67-а 

2,44 

2,14 

1339 

459 

ЖЕД-223 

23 км Харківське шосе 

1,32 

1,32 

1340 

460 

ЖЕД-223 

23 км Харківське шосе 

1,38 

1,38 

1341 

461 

ЖЕД-223 

вул. Бориспільська 

3/1 

2,47 

2,47 

1342 

462 

ЖЕД-223 

вул. Бориспільська 

3/3-а 

1,67 

1,67 

1343 

463 

ЖЕД-223 

вул. Бориспільська 

26 

2,09 

1,74 

1344 

464 

ЖЕД-223 

вул. Бориспільська 

28 

1,80 

1,80 

1345 

465 

ЖЕД-223 

вул. Бориспільська 

28-а 

2,22 

1,76 

1346 

466 

ЖЕД-223 

вул. Бориспільська 

28-б 

2,26 

1,79 

1347 

467 

ЖЕД-223 

вул. Бориспільська 

28-в 

2,12 

1,65 

1348 

468 

ЖЕД-223 

вул. Бориспільська 

30 

1,94 

1,94 

1349 

469 

ЖЕД-223 

вул. Бориспільська 

32-а 

2,16 

1,61 

1350 

470 

ЖЕД-223 

вул. Бориспільська 

32-б 

2,24 

1,69 

1351 

471 

ЖЕД-223 

вул. Бориспільська 

32-в 

2,30 

1,76 

1352 

472 

ЖЕД-223 

вул. Бориспільська 

34 

2,22 

1,67 

1353 

473 

ЖЕД-223 

вул. Бориспільська 

36 

2,19 

2,19 

1354 

474 

ЖЕД-223 

вул. Бориспільська 

38 

2,20 

2,20 

1355 

475 

ЖЕД-223 

вул. Вереснева 

1,80 

1,80 

1356 

476 

ЖЕД-223 

вул. Заслонова Костянтина 

13-а 

1,56 

1,56 

1357 

477 

ЖЕД-223 

вул. Заслонова Костянтина 

13-б 

2,27 

2,05 

1358 

478 

ЖЕД-223 

вул. Заслонова Костянтина 

17/6 

1,69 

1,69 

1359 

479 

ЖЕД-223 

вул. Заслонова Костянтина 

20 

1,71 

1,71 

1360 

480 

ЖЕД-223 

вул. Заслонова Костянтина 

22 

1,62 

1,62 

1361 

481 

ЖЕД-223 

вул. Заслонова Костянтина 

24/2 

2,13 

1,80 

1362 

482 

ЖЕД-223 

вул. Зрошувальна 

3-б 

2,53 

2,27 

1363 

483 

ЖЕД-223 

вул. Зрошувальна 

2,75 

2,75 

1364 

484 

ЖЕД-223 

вул. Зрошувальна 

10 

2,43 

2,43 

1365 

485 

ЖЕД-223 

вул. Зрошувальна 

14 

2,65 

2,65 

1366 

486 

ЖЕД-223 

вул. Новодарницька 

3/15-г 

2,37 

2,37 

1367 

487 

ЖЕД-223 

вул. Новодарницька 

3/15 

2,01 

2,01 

1368 

488 

ЖЕД-223 

вул. Новодарницька 

15 

1,96 

1,96 

1369 

489 

ЖЕД-223 

вул. Новодарницька 

15/1 

2,08 

1,80 

1370 

490 

ЖЕД-223 

вул. Новодарницька 

15/1-а 

2,07 

1,82 

1371 

491 

ЖЕД-223 

ву