Идет загрузка документа (14 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об установлении и согласовании тарифов на коммунальные услуги по централизованной поставке холодной воды и водоотводу холодной и горячей воды для бюджетных учреждений и других потребителей

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Тарифы от 29.04.2009 № 517
Утратил силу

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.04.2009 р. N 517

Київ

Про встановлення та погодження тарифів на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення холодної та гарячої води для бюджетних установ та інших споживачів

Із змінами і доповненнями, внесеними
 розпорядженням Київської міської державної адміністрації
 від 30 червня 2009 року N 759

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Київської міської державної адміністрації
 від 30 червня 2009 року N 758)

Додатково див. ухвалу
 Київського апеляційного адміністративного суду
 від 27 липня 2009 року

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про столицю України - місто-герой Київ", "Про житлово-комунальні послуги", "Про питну воду та питне водопостачання", Порядку формування тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.07.2006 N 959, Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України, затверджених наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства від 27.06.2008 N 190, з метою запровадження тарифів на економічно обґрунтованому рівні та реалізації власних (самоврядних) повноважень:

1. Погодити тарифи на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення холодної та гарячої води, які виробляються ВАТ "АК "Київводоканал", для відпуску бюджетним установам та іншим споживачам та ввести їх в дію з 01.06.2009 (додаються).

2. Встановити тарифи на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення холодної та гарячої води виконавцям цих послуг комунальної форми власності для здійснення розрахунків з бюджетними установами та іншими споживачами і погодити на цьому рівні тарифи на зазначені послуги виконавцям усіх інших форм власності та ввести їх в дію з 01.06.2009 (додаються).

3. Головному управлінню житлового господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Головному управлінню комунального господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Головному управлінню з питань цінової політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) постійно проводити методично-роз'яснювальну роботу з виробниками, виконавцями та споживачами комунальних послуг стосовно проведення розрахунків за комунальні послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення холодної та гарячої води.

4. Взяти до уваги, що:

тарифи на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води, які виробляються ВАТ "АК "Київводоканал", застосовуються при розрахунках за спожиті послуги з усіма організаціями, установами та суб'єктами підприємницької діяльності та іншими юридичними особами відповідно до укладених з ними договорів;

тарифи на комунальні послуги з централізованого водовідведення холодної та гарячої води, які надаються ВАТ "АК "Київводоканал", застосовуються при розрахунках за спожиті послуги з усіма організаціями, установами та суб'єктами підприємницької діяльності та іншими юридичними особами відповідно до укладених з ними договорів.

5. Розрахунки за холодну воду, що використовується для вироблення/створення комунальної послуги з централізованого постачання гарячої води, та відповідний обсяг стоків, проводяться за тарифами, що встановлені на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення для відповідних груп споживачів.

6. Послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення, використані споживачами в разі їх підключення до водопровідних або каналізаційних мереж основного споживача, віднесеного до більш високої групи оплати, сплачуються за тарифами групи, до якої належать, тільки в тому разі, якщо основний споживач надав ВАТ "АК "Київводоканал" відповідні дані.

7. ВАТ "АК "Київводоканал" завершити обладнання всіх центральних і індивідуальних теплових пунктів засобами обліку холодної води, які обліковують холодну воду, що використовується на вироблення/створення комунальної послуги з централізованого постачання гарячої води.

8. З метою прискорення надходження коштів на рахунки підприємств-виробників комунальних послуг, сплачених за фактично спожиті послуги орендарями та власниками нежитлових приміщень у житлових будинках та у окремо стоячих нежитлових будівлях, власниками та квартиронаймачами квартир, які використовують їх не за призначенням, доручити КП "Головний інформаційно-обчислювальний центр", до 01.07.2009, створити та підтримувати в актуальному стані загальноміську базу нарахувань за комунальні послуги, проводити, на підставі договорів, укладених з ВАТ "АК "Київводоканал" та житловими організаціями усіх форм власності, розщеплення та облік платежів, які надійшли на окремий розподільчий рахунок, та перераховувати кошти на рахунки підприємств-виробників.

8.1. КП "Головний інформаційно-обчислювальний центр", організаціям та установам, що проводять нарахування за фактично спожиті комунальні послуги, при розрахунках з орендарями та власниками нежитлових приміщень у житлових будинках та у окремо стоячих нежитлових будівлях, з власниками та квартиронаймачами квартир, які використовують їх не за призначенням, іншими споживачами, які підключені до внутрішньобудинкових інженерних мереж, внести зміни у відповідні платіжні документи на сплату за комунальні послуги.

8.2. КП "Головний інформаційно-обчислювальний центр" надавати підприємствам - виробникам комунальних послуг вичерпну інформацію щодо створення загальноміської бази даних та стану розрахунків споживачів комунальних послуг.

9. Першому заступникові голови Київської міської державної адміністрації Бассу Д. Я. прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

10. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Виконуючий обов'язки голови

А. Голубченко 

 

Тарифи
на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення холодної та гарячої води, які виробляються ВАТ "АК "Київводоканал", для відпуску бюджетним установам та іншим споживачам

N
п/п 

Споживачі 

Холодна вода 

Водовідведення 

Тариф, грн. за 1 куб. м води 

Тариф, грн. за 1 куб. м стоків 

без ПДВ 

з ПДВ 

без ПДВ 

з ПДВ 

1. 

Бюджетні установи 

2,12 

2,54 

1,80 

2,16 

2. 

Інші споживачі 

2,12 

2,54 

1,80 

2,16 

Примітки:

1. Тарифи для бюджетних установ та інших споживачів застосовуються також і при розрахунках із споживачами Київської області.

2. У розрахунках за послуги з водовідведення кількість стічних вод приймається рівною загальній кількості спожитої холодної та гарячої води.

 

Заступник голови -
керівник апарату
 

 
Б. Стичинський
 

 

Тарифи
на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення холодної та гарячої води виконавцям цих послуг комунальної форми власності для здійснення розрахунків з бюджетними установами та іншими споживачами

N
п/п 

Споживачі 

Холодна вода 

Водовідведення 

Тариф, грн. за 1 куб. м води 

Тариф, грн. за 1 куб. м стоків 

без ПДВ 

з ПДВ 

без ПДВ 

з ПДВ 

1. 

Бюджетні установи 

2,20 

2,64 

1,87 

2,24 

2. 

Інші споживачі 

2,20 

2,64 

1,87 

2,24 

Примітки:

1. Пункт 1 виключено

(згідно з розпорядженням Київської міської
 державної адміністрації від 30.06.2009 р. N 759,
 у зв'язку з цим пункти 2 та 3 вважати відповідно пунктами 1 та 2)

1. В тарифах на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення холодної та гарячої води враховані витрати в розмірі 4 %, в тому числі:

2,5 % - витрати виконавців послуг, які пов'язані з нарахуванням та збором платежів споживачів цих послуг;

1,5 % - витрати КП "Головний інформаційно-обчислювальний центр" за ведення загальноміської бази нарахувань, розщеплення та обліку платежів і перерахування коштів на рахунки підприємств - виробників комунальних послуг.

2. У розрахунках за послуги з водовідведення кількість стічних вод приймається рівною загальній кількості спожитої холодної та гарячої води.

 

Заступник голови -
керівник апарату
 

 
Б. Стичинський
 

Опрос