Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праздновании Дня столицы и Дня Киева

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Программа, План от 20.03.2009 № 314

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20.03.2009 р. N 314

Київ

Про святкування Дня столиці та Дня Києва

Відповідно до статті 1 Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", статті 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою відображення історії м. Києва, належного вшанування столиці України, популяризації міста як туристичного центру, показу невичерпних талантів київських митців, аматорських і професійних колективів, організації змістовного дозвілля киян та в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Провести 30 - 31 травня 2009 року заходи з нагоди Дня столиці та Дня Києва.

2. Затвердити програму загальноміських заходів, присвячених Дню столиці та Дню Києва, та робочий план підготовки і проведення загальноміських заходів, присвячених Дню столиці та Дню Києва, що додаються.

3. Покласти на Головне управління культури і мистецтв виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) координацію всіх питань, пов'язаних із підготовкою і проведенням загальноміських заходів, присвячених Дню столиці та Дню Києва.

4. Головному управлінню культури і мистецтв виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Головному управлінню освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Головному управлінню з питань внутрішньої політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Головному управлінню по фізичній культурі та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Головному управлінню у справах сім'ї та молоді виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Київському міському центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити проведення на високому організаційному рівні та фінансування заходів, присвячених Дню столиці та Дню Києва, в межах загального обсягу асигнувань, передбачених в бюджеті м. Києва на 2009 рік на відповідні цілі.

Опрос