Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О приеме-передаче инженерных сетей внешнего освещения КП "Житлоінвестбуд-УКБ"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Перечень от 20.03.2009 № 312

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20.03.2009 р. N 312

Київ

Про прийняття-передачу інженерних мереж зовнішнього освітлення КП "Житлоінвестбуд-УКБ"

Відповідно до рішення Київської міської ради від 09.03.2006 N 154/3245 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності відомчого житлового фонду та інженерних мереж" та враховуючи звернення Комунального підприємства "Житлоінвестбуд-УКБ" (лист від 28.01.2009 N 114/506), в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Прийняти до комунальної власності територіальної громади м. Києва та закріпити на праві господарського відання за комунальним підприємством "Київміськсвітло" інженерні мережі зовнішнього освітлення КП "Житлоінвестбуд-УКБ" згідно з додатком.

2. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити у встановленому порядку прийняття - передачу зовнішньобудинкових інженерних мереж, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3. Першому заступникові голови Київської міської державної адміністрації Бассу Д. Я. прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

Опрос