Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании рабочей группы для координации проведения мер по недопущению осложнения криминогенной ситуации в столице в период мирового финансово-экономического кризиса

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 20.03.2009 № 306

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20.03.2009 р. N 306

Київ

Про створення робочої групи для координації проведення заходів з недопущення ускладнення криміногенної ситуації в столиці у період світової фінансово-економічної кризи

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Плану спільних заходів з недопущення ускладнення криміногенної ситуації в столиці у період світової фінансово-економічної кризи, затвердженого Київським міським головою Черновецьким Л. М. та начальником Головного управління МВС України в місті Києві Яремою В. Г., в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Створити робочу групу для координації проведення заходів з недопущення ускладнення криміногенної ситуації в столиці у період світової фінансово-економічної кризи та затвердити її склад, що додається.

2. Робочій групі в установленому порядку вжити заходів, передбачених Планом спільних заходів з недопущення ускладнення криміногенної ситуації в столиці у період світової фінансово-економічної кризи, затвердженим Київським міським головою Черновецьким Л. М. та начальником Головного управління МВС України в місті Києві Яремою В. Г.

3. Першому заступникові голови Київської міської державної адміністрації Бассу Д. Я. прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

Опрос