Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О предоставлении закрытому акционерному обществу "Український промислово-інвестиційний концерн" разрешения на проектирование и реконструкцию административно-офисного здания на ул. Электриков, 29-а лит "А" в Подольском районе

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 20.01.2009 № 48

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20.01.2009 р. N 48

Київ

Про надання закритому акціонерному товариству "Український промислово-інвестиційний концерн" дозволу на проектування та реконструкцію адміністративно-офісної будівлі на вул. Електриків, 29-а літ "А" у Подільському районі

Відповідно до статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи звернення закритого акціонерного товариства "Український промислово-інвестиційний концерн" від 02.11.2007 N 240/1:

1. Дозволити закритому акціонерному товариству "Український промислово інвестиційний концерн" здійснити проектування та реконструкцію адміністративно-офісної будівлі на вул. Електриків, 29-а літ "А" у Подільському районі, за умови виконання п. 2 цього розпорядження.

Проектування та реконструкцію здійснити на земельній ділянці, яка передана закритому акціонерному товариству "Український промислово-інвестиційний концерн" згідно з п. 1 рішення Київської міської ради від 26.06.2003 N 549/709 "Про надання і вилучення земельних ділянок та припинення права користування землею" та право користування якою посвідчене договором оренди земельної ділянки від 28 січня 2004 N 85-6-00096.

2. Закритому акціонерному товариству "Український промислово-інвестиційний концерн":

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос