Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении новой редакции плана использования инвестиционной составляющей, предусмотренной в тарифах КП "Київтранспарксервіс" на загрузку и разгрузку и доставку на специально оборудованные площадки или стоянки транспортных средств, остановленных работниками Госавтоинспекции за нарушение водителями Правил остановки и стоянки на 2008 - 2010 годы

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 10.12.2008 № 1717

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 10.12.2008 р. N 1717

Київ

Про затвердження нової редакції плану використання інвестиційної складової, передбаченої в тарифах КП "Київтранспарксервіс" на завантаження та розвантаження і доставку на спеціально обладнані майданчики чи стоянки транспортних засобів, затриманих працівниками Державтоінспекції за порушення водіями Правил зупинки і стоянки на 2008 - 2010 роки

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про дорожній рух", "Про автомобільні дороги", Правил паркування транспортних засобів у м. Києві, затверджених рішенням Київради від 26.09.2002 N 47/207 "Про встановлення Правил благоустрою території, паркування транспортних засобів, тиші в громадських місцях, торгівлі на ринках у м. Києві" (зі змінами та доповненнями):

1. Внести зміни до плану використання інвестиційної складової, передбаченої в тарифах КП "Київтранспарксервіс" на завантаження та розвантаження і доставку на спеціально обладнані майданчики чи стоянки транспортних засобів, затриманих працівниками Державтоінспекції за порушення водіями Правил зупинки і стоянки на 2008 - 2010 роки, затвердженого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 04.09.2008 N 1216, виклавши його в новій редакції що додається.

2. Першому заступникові голови Київської міської державної адміністрації Бассу Д. Я. забезпечити висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

Опрос