Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Плана мер по реализации в городе Киеве Концепции государственной системы профессиональной ориентации населения на период до 2011 года

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, План от 09.12.2008 № 1695

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 09.12.2008 р. N 1695

Київ

Про затвердження Плану заходів щодо реалізації у місті Києві Концепції державної системи професійної орієнтації населення на період до 2011 року

На виконання пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 17.09.2008 N 842 "Про затвердження Концепції державної системи професійної орієнтації населення":

1. Затвердити План заходів щодо реалізації у місті Києві Концепції державної системи професійної орієнтації населення на період до 2011 року (далі - План заходів), що додається.

2. Головним управлінням, управлінням та іншим структурним підрозділам виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), виконавчим органам районних у м. Києві рад (районним у м. Києві державним адміністраціям) - виконавцям заходів:

2.1. Забезпечити реалізацію Плану заходів, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, в межах загальних асигнувань, передбачених зазначеним структурним підрозділам виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на 2009 та наступні роки.

2.2. Інформацію про стан виконання Плану заходів надавати Головному управлінню праці та зайнятості виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) раз на півроку до 10 числа наступного місяця за звітним періодом, починаючи з 10 липня 2009 року.

2.3. Щорічно при складанні бюджетних запитів враховувати видатки на реалізацію Плану заходів.

Опрос