Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении плана использования инвестиционной составляющей, предусмотренной в тарифах коммунального предприятия "Київтранспарксервіс" на блокировку и разблокировку колес припаркованных транспортных средств, водители которых не оплатили местный сбор и услуги за парковку, на 2008 - 2010 годы

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, План от 07.11.2008 № 1574
Утратил силу

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.11.2008 р. N 1574

Київ

Про затвердження плану використання інвестиційної складової, передбаченої в тарифах комунального підприємства "Київтранспарксервіс" на блокування та розблокування коліс припаркованих транспортних засобів, водії яких не сплатили місцевий збір та послуги за паркування, на 2008 - 2010 роки

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Київської міської державної адміністрації
 від 4 червня 2009 року N 646)

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про дорожній рух", "Про автомобільні дороги", Правил паркування транспортних засобів у м. Києві, затверджених рішенням Київської ради від 26.09.2002 N 47/207 "Про встановлення Правил благоустрою території, паркування транспортних засобів, тиші в громадських місцях, торгівлі на ринках у м. Києві" (зі змінами та доповненнями):

1. Затвердити план використання інвестиційної складової, передбаченої в тарифах комунального підприємства "Київтранспарксервіс" на блокування та розблокування коліс припаркованих транспортних засобів, водії яких не сплатили місцевий збір та послуги за паркування, на 2008 - 2010 роки, що додається.

2. Першому заступникові голови Київської міської державної адміністрації Бассу Д. Я. забезпечити висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

Опрос