Идет загрузка документа (18 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О согласовании тарифов на коммунальные услуги по централизованной поставке холодной воды и водоотводу холодной и горячей воды для бюджетных учреждений и других потребителей

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Тарифы, Перечень от 30.10.2008 № 1487
Утратил силу

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.10.2008 р. N 1487

Київ

Про погодження тарифів на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення холодної та гарячої води для бюджетних установ та інших споживачів

Розпорядження скасовано
(згідно з Указом Президента України
 від 20 листопада 2008 року N 1058/2008)

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Київської міської державної адміністрації
 від 27 листопада 2008 року N 1661)

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про столицю України - місто-герой Київ", "Про житлово-комунальні послуги", "Про питну воду та питне водопостачання", Указу Президента України від 03.10.2008 N 905/2008 "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 26 вересня 2008 року "Про хід виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України від 1 лютого 2008 року "Про заходи щодо стабілізації фінансового стану Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" та ситуації на ринку природного газу" та стан переговорів щодо умов імпорту російського природного газу для українських споживачів", Порядку формування тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.07.2006 N 959, з метою запровадження тарифів та реалізації власних (самоврядних) повноважень:

1. Погодити тарифи на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення холодної та гарячої води, які виробляються ВАТ "АК "Київводоканал" для відпуску бюджетним установам та іншим споживачам, та ввести їх в дію з 01.12.2008 (додаються).

2. Встановити тарифи на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення холодної та гарячої води виконавцям цих послуг комунальної форми власності для здійснення розрахунків з бюджетними установами та іншими споживачами і погодити на цьому рівні тарифи на зазначені послуги виконавцям усіх інших форм власності та ввести їх в дію з 01.12.2008 (додаються).

3. Головному управлінню житлового господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Головному управлінню з питань цінової політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) постійно проводити методично-роз'яснювальну роботу з виробниками, виконавцями та споживачами комунальних послуг стосовно проведення розрахунків за комунальні послуги з централізованого постачання холодної та гарячої води і водовідведення.

4. Взяти до уваги, що:

- тарифи на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води, які виробляються ВАТ "АК "Київводоканал", застосовуються при розрахунках за спожиті послуги з усіма організаціями, установами та суб'єктами підприємницької діяльності та іншими юридичними особами відповідно до укладених з ними договорів;

- тарифи на комунальні послуги з централізованого водовідведення холодної та гарячої води, які надаються ВАТ "АК "Київводоканал", застосовуються при розрахунках за спожиті послуги з усіма організаціями, установами та суб'єктами підприємницької діяльності відповідно до укладених з ними договорів.

5. Розрахунки за холодну воду, що використовується для вироблення/створення комунальної послуги з централізованого постачання гарячої води, та відповідний обсяг стоків проводяться за тарифами, що встановлені на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення для відповідних груп споживачів.

6. Послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення, використані споживачами в разі їх підключення до водопровідних або каналізаційних мереж основного споживача, віднесеного до більш високої групи оплати, сплачуються за тарифами групи, до якої належать, тільки в тому разі, якщо основний споживач надав ВАТ "АК "Київводоканал" відповідні дані.

7. АК "Київенерго" та іншим балансоутримувачам теплових пунктів укласти з ВАТ "АК "Київводоканал" договори на придбання холодної води, що використовується для створення послуги з централізованого постачання гарячої води, в термін до 01.02.2009.

8. ВАТ "АК "Київводоканал" завершити обладнання всіх центральних і індивідуальних теплових пунктів засобами обліку холодної води, які обліковують холодну воду, що використовується на вироблення/створення комунальної послуги з централізованого постачання гарячої води, та здійснювати нарахування виключно за їх показниками.

9. Визнати такими, що втратили чинність:

- позиції 2 та 3 Тарифів на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення холодної та гарячої води, які виробляються ВАТ "АК "Київводоканал", погоджених розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 28.08.2007 N 1127 "Про погодження тарифів на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення холодної та гарячої води";

- другу та третю групи Переліку споживачів комунальних послуг з централізованого постачання холодної води і водовідведення холодної та гарячої води, погоджені розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 28.08.2007 N 1127 "Про погодження тарифів на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення холодної та гарячої води".

10. Першому заступникові голови Київської міської державної адміністрації Бассу Д. Я. прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

11. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова 

Л. Чернівецький 

 

Перелік
окремих підприємств установ та організацій, до яких застосовуються тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення холодної та гарячої води (позиція 1), які виробляються ВАТ "АК "Київводоканал"

1. Будинки творчості, творчі спілки, їх підрозділи і місцеві організації при умові, якщо вони не займаються комерційною діяльністю.

2. Молочно-роздаточні пункти дитячого харчування, молочна фабрика-кухня дитячого харчування N 1, молочна кухня Подільського району при дитячій лікарні N 9, молочна-кухня Дніпровського району при Центральній районній поліклініці N 1.

3. Дошкільні установи та середні навчальні заклади (дитячі садки, школи всіх типів, ліцеї, гімназії, школи-інтернати, дитячі будинки), позашкільні заклади освіти (дитячі технічні станції, туристичні станції, станції юних натуралістів, будинки дитячої творчості, підліткові клуби, дитячі оздоровчі табори тощо) усіх форм власності.

4. Бібліотеки, музеї, заповідники, будинки культури, клуби, науково-методичні центри, зоопарк, школи естетичного виховання дітей.

5. Державне комунальне підприємство "Телерадіокомпанія "Київ".

6. Товариство з обмеженою відповідальністю "Маяк".

7. Товариство з обмеженою відповідальністю "Оздоровчий табір "Лідер".

8. Підприємства, які надають ритуальні послуги.

9. Громадські благодійні фонди та заклади, що надають послуги з догляду за хворими і літніми громадянами, дітьми та інвалідами.

10. Український конгрес інвалідів та їм подібні.

11. Спортивно-оздоровчий комплекс "Водник", палац підводного спорту "Школа плавання та здоров'я".

12. ВАТ "АК "Київводоканал", міські та районні комунальні шляхово-експлуатаційні підприємства, комунальне автотранспортне підприємство "КАТП-273901", ВАТ "Київспецтранс", підприємства міського благоустрою та зеленого господарства (крім ремонтних управлінь КО "Київзеленбуд"), парки культури та відпочинку комунальної власності міста.

13. Підприємства (об'єднання) і організації Українського товариства сліпих і Українського товариства глухих.

14. Центр соціальної реабілітації, спілка ветеранів Афганістану та інші ветеранські організації.

15. Українська Екологічна Асоціація "Зелений світ".

16. Хлібозаводи.

17. Державне підприємство "Науково-дослідний виробничий агрокомбінат "Пуща-Водиця".

18. Державне підприємство "Дочірнє підприємство закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України "Укрпрофоздоровниця" "Київська міська курортна бальнеолікарня профспілок України".

19. Комунальне підприємство "Головний інформаційно-обчислювальний центр".

20. Комунальне підприємство "Водно-інформаційний центр".

 

Тарифи
на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення холодної та гарячої води, які виробляються ВАТ "АК "Київводоканал"

N з/п 

Споживачі 

Холодна вода 

Водовідведення 

Тариф грн. за 1 куб. м води 

Тариф грн. за 1 куб. м стоків 

без ПДВ 

з ПДВ 

без ПДВ 

з ПДВ 

1. 

Бюджетні установи 

2,12 

2,54 

1,80 

2,16 

2. 

Інші споживачі 

10,14 

12,17 

9,33 

11,20 

Примітки:

1. Тарифи для бюджетних установ та інших споживачів застосовуються також і при розрахунках із споживачами Київської області.

2. Тарифи для бюджетних установ (позиція 1) застосовуються також і при розрахунках з окремими підприємствами, установами та організаціями, зазначеними у додатку 1.

3. Тарифи для бюджетних установ та інших споживачів поширюються і на підприємства незалежно від форм власності, на балансі яких знаходяться артезіанські свердловини. У разі збитковості надання цих послуг, підприємства надають необхідні розрахункові матеріали Державній інспекції з контролю за цінами в м. Києві.

4. У розрахунках за послуги з водовідведення кількість стічних вод приймається рівною загальній кількості спожитої холодної та гарячої води.

 

Заступник голови -
керівник апарату 

 
Б. Стичинський
 

 

Тарифи
на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення холодної та гарячої води виконавцям цих послуг комунальної форми власності для здійснення розрахунків з бюджетними установами та іншими споживачами

N п/п 

Споживачі 

Холодна вода 

Водовідведення 

Тариф грн. за 1 куб. м води 

Тариф грн. за 1 куб. м стоків 

без ПДВ 

з ПДВ 

без ПДВ 

з ПДВ 

1. 

Бюджетні установи 

2,20 

2,64 

1,87 

2,24 

2. 

Інші споживачі 

10,55 

12,66 

9,70 

11,64 

Примітки:

1. Тарифи для бюджетних установ (позиція 1) застосовуються також і при розрахунках з окремими підприємствами, установами та організаціями, зазначеними у додатку 1.

2. У розрахунках за послуги з водовідведення кількість стічних вод приймається рівною загальній кількості спожитої холодної та гарячої води.

3. В тарифах на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення холодної та гарячої води враховані витрати виконавців послуг в розмірі 4 відсотків, які пов'язані з нарахуванням, збором та обліком платежів, споживачів цих послуг.

 

Заступник голови -
керівник апарату
 

 
Б. Стичинський
 

Опрос