Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внедрении автоматизированной системы оплаты проезда и учета пассажиров в городском пассажирском транспорте

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 16.09.2008 № 1254

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16.09.2008 р. N 1254

Київ

Про впровадження автоматизованої системи оплати проїзду та обліку пасажирів в міському пасажирському транспорті

Відповідно до пункту 1 частини "а" статті 27, пункту 1 частини "а" та пункту 1 частини "б" статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", пункту 1 та 3 статті 8 Закону України "Про міський електричний транспорт", на виконання рішення Київради від 21.12.2006 N 516/573 "Про затвердження Програми побудови автоматизованої системи оплати проїзду в міському пасажирському транспорті з урахуванням громадян пільгових категорій "Соціально-транспортна картка киянина" та з метою впровадження автоматизованої системи оплати проїзду та обліку пасажирів у наземному громадському пасажирському транспорті і прискорення робіт щодо впровадження автоматизованої системи проходу пасажирів в метрополітен:

1. Впровадити автоматизовану систему оплати проїзду та обліку пасажирів в міському наземному пасажирському транспорті м. Києва (далі - АСОП та ОП) та автоматизовану систему проходу пасажирів в метрополітені м. Києва (далі - АСПП) з застосуванням електронних безконтактних (смарт-карток) платіжних карток.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос