Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании государственной приемной комиссии по приему в эксплуатацию завершенного строительством объекта "Реконструкция ул. Кировоградской на участке от ул. Н. Гринченко до Краснозвездного проспекта (І-очередь). Строительство жилого дома на два отдельных входа и надворных сооружений на ул. Кировоградской, 47 (II-очередь)"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 04.09.2008 № 1210

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 04.09.2008 р. N 1210

Київ

Про утворення державної приймальної комісії з прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта "Реконструкція вул. Кіровоградської на ділянці від вул. М. Грінченка до Червонозоряного проспекту (I-черга). Будівництво житлового будинку на два окремих входи та надвірних споруд на вул. Кіровоградській, 47 (II-черга)"

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про дорожній рух" та постанови Кабінету Міністрів України від 22.09.2004 N 1243 "Про Порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів":

1. Утворити державну приймальну комісію з прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта "Реконструкція вул. Кіровоградської на ділянці від вул. М. Грінченка до Червонозоряного проспекту (I-черга). Будівництво житлового будинку на два окремих входи та надвірних споруд на вул. Кіровоградській, 47 (II-черга)" та затвердити її склад, що додається.

2. Встановити строк роботи державної приймальної комісії 30 днів з передачею на затвердження до виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) акта про прийняття в експлуатацію об'єкта, зазначеного в п. 1 цього розпорядження.

3. Першому заступнику голови Київської міської державної адміністрації Бассу Д. Я. прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

Опрос