Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании государственной приемной комиссии по приему в эксплуатацию завершенного строительством объекта "Капитальный ремонт дорожного покрытия проезжей части и тротуаров по ул. Жилянской на участке от ул. Старовокзальной до ул. Шота Руставели"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 04.09.2008 № 1209

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 04.09.2008 р. N 1209

Київ

Про утворення державної приймальної комісії з прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта "Капітальний ремонт дорожнього покриття проїзної частини та тротуарів по вул. Жилянській на ділянці від вул. Старовокзальної до вул. Шота Руставелі"

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про дорожній рух" та постанови Кабінету Міністрів України від 22.09.2004 N 1243 "Про Порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів":

1. Утворити державну приймальну комісію з прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта "Капітальний ремонт дорожнього покриття проїзної частини та тротуарів по вул. Жилянській на ділянці від вул. Старовокзальної до вул. Шота Руставелі" та затвердити її склад, що додається.

2. Встановити строк роботи державної приймальної комісії 30 днів з передачею на затвердження до виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) акта про прийняття в експлуатацію об'єкта, зазначеного в п. 1 цього розпорядження.

3. Першому заступнику голови Київської міської державної адміністрації Бассу Д. Я. прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

Опрос