Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О принятии-передаче внешних инженерных сетей

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 23.07.2008 № 991

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23.07.2008 р. N 991

Київ

Про прийняття-передачу зовнішніх інженерних мереж

Відповідно до рішення Київської міської ради від 09.03.2006 N 154/3245 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності відомчого житлового фонду та інженерних мереж" та враховуючи звернення Закритого акціонерного товариства "Київміськбуд-1" від 06.03.2008 N 311:

1. Прийняти безоплатно до комунальної власності територіальної громади міста Києва і передати у володіння та користування на умовах, визначених договором, Відкритому акціонерному товариству "Київгаз" зовнішні інженерні мережі Закритого акціонерного товариства "Київміськбуд-1" згідно з додатком.

2. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити приймання-передачу зовнішніх інженерних мереж, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, на умовах, визначених договором.

3. Першому заступникові голови Київської міської державної адміністрації Бассу Д. Я. прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

Опрос