Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении VI чемпионата Европы по футболу среди студентов

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 22.07.2008 № 988

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22.07.2008 р. N 988

Київ

Про проведення VI чемпіонату Європи з футболу серед студентів

Відповідно до Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ" та підпункту 8.1 пункту 8 Порядку організації та проведення в м. Києві недержавних масових громадських заходів політичного, релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24.06.99 N 317/418, та з метою забезпечення розвитку фізичної культури і спорту у м. Києві:

1. Підтримати ініціативу Всеукраїнської футбольної асоціації студентів щодо проведення у м. Києві з 20.07.2008 до 26.07.2008 VI чемпіонату Європи з футболу серед студентів, що відбудеться на території спортивного комплексу Київського Національного економічного університету (проспект Перемоги, 62-б), спорткомплексу Національного аграрного університету (вул. Героїв оборони, 15), Республіканського Вищого училища фізичної культури (вул. Матеюка, 4), навчально-тренувального комплексу ім. В. Баннікова (пров. Лабораторний, 7-а).

2. Взяти до відома, що відповідальність за підготовку та проведення VI чемпіонату Європи з футболу серед студентів взяла на себе Всеукраїнська футбольна асоціація студентів.

Опрос