Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О переименовании заведения культуры "Київський міський театр ляльок"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Положение от 16.05.2008 № 680

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16.05.2008 р. N 680

Київ

Про перейменування закладу культури "Київський міський театр ляльок"

Відповідно до статті 21 Основ законодавства України про культуру, статті 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", наказу Міністерства культури і туризму України від 17.10.2007 N 1287/0/16-07 "Про надання статусу академічного Донецькому обласному театру ляльок, Київському міському театру ляльок, Кримському театру ляльок та Івано-Франківському обласному театру ляльок їм. Марійки Підгірянки", з метою приведення Положення про театрально-видовищний заклад культури "Київський міський театр ляльок" у відповідність до вимог законодавства України:

1. Перейменувати заклад культури "Київський міський театр ляльок" в заклад культури "Київський муніципальний академічний театр ляльок".

2. Внести зміни та доповнення до Положення про заклад культури "Київський міський театр ляльок", затвердженого розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 06.08.99 N 1289, виклавши його в редакції, що додається.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Журавського В. С.

 

Голова 

Л. Черновецький 

 

Опрос