Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении проекта "Центр по применению ПЭТ-технологии для раннего выявления онкологических заболеваний на территории существующей Киевской городской онкологической больницы на ул. Верховинной, 69 в Святошинском районе г. Киева"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 24.03.2008 № 389
редакция действует с 18.07.2009

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24.03.2008 р. N 389

Київ

Про затвердження проекту "Центр із застосування ПЕТ-технології для раннього виявлення онкологічних захворювань на території існуючої Київської міської онкологічної лікарні на вул. Верховинній, 69 у Святошинському районі м. Києва"

Із змінами і доповненнями, внесеними
 розпорядженням Київської міської державної адміністрації
 від 18 липня 2009 року N 827

Відповідно до статті 22 Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ":

1. Затвердити проект "Центр із застосування ПЕТ-технології для раннього виявлення онкологічних захворювань на території існуючої Київської міської онкологічної лікарні на вул. Верховинній,69 у Святошинському районі м. Києва", рекомендований до затвердження спеціалізованою державною організацією "Київська міська служба Української інвестиційної експертизи (служба "Київдержекспертиза")" (позитивний висновок від 24.01.2008 N 5957) та Київською міською філією "Київдержбудекспертиза" державного підприємства "Спеціалізована Державна експертна організація - центральна служба Української державної будівельної експертизи" (позитивний висновок від 13.02.2009 N 0147) з такими основними техніко-економічними показниками:

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос