Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обеспечении охраны мостов через р. Днепр в городе Киеве

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 10.12.2007 № 1602

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ) 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 10.12.2007 р. N 1602

Київ

Про забезпечення охорони мостів через р. Дніпро у місті Києві

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", Закону України "Про дорожній рух", з метою забезпечення належної охорони і безпечної експлуатації мостів через р. Дніпро у місті Києві, враховуючи їх державну та стратегічну значимість, належність до режимних об'єктів, що потребують здійснення необхідних профілактичних заходів з попередження аварій та надзвичайних ситуацій техногенного характеру:

1. Забезпечити з 01.01.2008 охорону автодорожніх мостів через р. Дніпро: Південного мосту, мосту Метро з мостом метро через Русанівську протоку, Московського мостового переходу з мостами через р. Дніпро та р. Десенку, мосту ім. Є. О. Патона та Паркового пішохідного мосту на о. Труханів (далі - мостів).

2. Комунальному підприємству "Київавтошляхміст" комунальної корпорації "Київавтодор" як балансоутримувачу мостів, зазначених у п. 1 цього розпорядження:

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос