Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О приеме-передаче внешнедомовых инженерных сетей, сооружений и оборудования

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Перечень от 20.11.2007 № 1490

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ) 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20.11.2007 р. N 1490

Київ

Про прийняття-передачу зовнішньобудинкових інженерних мереж, споруд та обладнання

Відповідно до рішення Київської міської ради від 09.03.2006 N 154/3245 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності відомчого житлового фонду та інженерних мереж" та враховуючи звернення Акціонерного товариства холдингової компанії "Київміськбуд" (лист від 05.04.2007 N 1307/0/2-07):

1. Прийняти до комунальної власності територіальної громади м. Києва та передати у володіння та користування акціонерній енергопостачальній компанії "Київенерго" зовнішньобудинкові інженерні мережі, споруди та обладнання згідно з додатком.

2. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити у встановленому порядку прийняття-передачу зовнішньобудинкових інженерних мереж, споруд та обладнання, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, на умовах, визначених угодою.

3. Першому заступникові голови Київської міської державної адміністрації Бассу Д. Я. прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

Опрос