Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании государственной приемной комиссии по приему в эксплуатацию завершенного строительством объекта "Реконструкция бульвара Перова и проспекта Освободителей с реконструкцией транспортной развязки на примыкании проспекта Освободителей к Броварскому проспекту"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 31.10.2007 № 1417

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31.10.2007 р. N 1417

Київ

Про створення державної приймальної комісії по прийняттю в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта "Реконструкція бульвару Перова та проспекту Визволителів з реконструкцією транспортної розв'язки на примиканні проспекту Визволителів до Броварського проспекту"

Відповідно до Законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про дорожній рух" та постанови Кабінету Міністрів України від 22.09.2004 N 1243 "Про Порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів":

1. Створити державну приймальну комісію по прийняттю в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта "Реконструкція бульвару Перова та проспекту Визволителів з реконструкцією транспортної розв'язки на примиканні проспекту Визволителів до Броварського проспекту" та затвердити її склад, що додається.

2. Встановити строк роботи державної приймальної комісії 45 днів з передачею на затвердження до виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) акта про прийняття в експлуатацію об'єкта, зазначеного в п. 1 цього розпорядження.

3. Першому заступнику голови Київської міської державної адміністрації Бассу Д. Я. прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

Опрос