Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений и дополнений во Временный порядок продажи на конкурсных основах квартир, полученных от застройщиков в счет отчислений, установленных при отводе земельных участков для строительства жилых домов в г. Киеве

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 01.10.2007 № 1291

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 01.10.2007 р. N 1291

Київ

Про внесення змін і доповнень до Тимчасового порядку продажу на конкурсних засадах квартир, одержаних від забудовників в рахунок відрахувань, встановлених при відведенні земельних ділянок для будівництва житлових будинків у м. Києві

Відповідно до ст. 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст. 22 Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", рішення Київської міської ради від 28.12.2006 N 531/588 "Про бюджет міста Києва на 2007 рік", з метою створення більш ефективної схеми реалізації високоліквідного житла для забезпечення житлом соціально незахищених громадян та з урахуванням положень протоколу N 1 від 16.08.2007 засідання постійно діючої конкурсної комісії по підготовці, організації і проведенню конкурсу по продажу квартир, протоколу N 1 від 17.08.2007 та протоколу N 2 від 22.08.2007 засідань робочої групи постійно діючої конкурсної комісії по підготовці, організації і проведенню конкурсу по продажу квартир:

1. Внести зміни та доповнення до Тимчасового порядку продажу на конкурсних засадах квартир, одержаних від забудовників в рахунок відрахувань, встановлених при відведенні земельних ділянок для будівництва житлових будинків у м. Києві, затвердженого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 16.07.2007 N 892, та викласти його у редакції, що додається.

2. Першому заступнику голови Київської міської державної адміністрації Бассу Д. Я. прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос