Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о порядке формирования Программы капитальных вложений в составе Программы социально-экономического и культурного развития г. Киева

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Положение от 19.09.2007 № 1221
Утратил силу

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ) 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19.09.2007 р. N 1221

Київ

Про затвердження Положення про порядок формування Програми капітальних вкладень у складі Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Києва

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Київської міської державної адміністрації
 від 2 листопада 2011 року N 2026)

Відповідно до Закону України "Про інвестиційну діяльність", Положення про фінансування та державне кредитування капітального будівництва, що здійснюється на території України, затвердженого наказом Міністерства економіки України, Міністерства фінансів України, Державного комітету у справах містобудування і архітектури України від 23 вересня 1996 року N 127/201/173, інших законодавчих і нормативно-правових актів України та з метою забезпечення ефективного та цільового використання коштів міського і державного бюджетів, створення конкурентного середовища під час відбору та впровадження інвестиційних проектів в Програмі соціально-економічного та культурного розвитку м. Києва:

1. Затвердити Положення про порядок формування Програми капітальних вкладень у складі Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Києва, що додається.

2. Затвердити склад Комісії виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з відбору об'єктів, на будівництво (реконструкцію) яких передбачається залучати кошти міського та державного бюджетів, що додається.

3. Першому заступникові голови Київської міської державної адміністрації Бассу Д. Я. прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на перших заступників та заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

Опрос