Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О разрешении на временное закрытие движения транспорта на улице Николая Пимоненко в пределах от дома N 19 - 21 до пересечения с улицей Глубочицкой в Шевченковском районе

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 27.06.2007 № 789

КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.06.2007 р. N 789

Київ

Про дозвіл на тимчасове закриття руху транспорту на вулиці Миколи Пимоненка в межах від будинку N 19 - 21 до перетину з вулицею Глибочицькою у Шевченківському районі

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про дорожній рух", враховуючи розпорядження Київської міської державної адміністрації від 02.07.2004 N 1187 "Про надання дозволу на реконструкцію та забудову території, обмеженої вулицями Глибочицькою, Студентською та Пимоненка в Шевченківському районі" та зважаючи на клопотання закритого акціонерного товариства "АБС-УКР" від 01.12.2006 N 321/11:

1. Дозволити закритому акціонерному товариству "АБС-УКР" тимчасове закриття руху транспорту на вулиці Миколи Пимоненка на ділянці в межах від будинку N 19 - 21 до перетину з вулицею Глибочицькою в обох напрямках на період виконання робіт з реконструкції та забудови території, обмеженої вулицями Глибочицькою, Студентською та Миколи Пимоненка в Шевченківському районі.

2. Закритому акціонерному товариству "АБС-УКР":

2.1. Розробити та погодити в управлінні Державтоінспекції Головного управління МВС України в м. Києві тимчасову схему організації дорожнього руху та встановлення відповідних дорожніх знаків.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос