Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О принятии в коммунальную собственность территориальной общины города Киева объектов теплоснабжения Общества с ограниченной ответственностью "Київська фінансово-будівельна компанія"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 16.05.2007 № 566

КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16.05.2007 р. N 566

Київ

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва об'єктів теплопостачання Товариства з обмеженою відповідальністю "Київська фінансово-будівельна компанія"

Згідно з рішеннями Київської міської ради від 09.03.2006 N 154/3245 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності відомчого житлового фонду та інженерних мереж" та враховуючи звернення Товариства з обмеженою відповідальністю "Київська фінансово-будівельна компанія" (лист від 09.01.2007 N 0109-1):

1. Прийняти безоплатно до комунальної власності територіальної громади міста Києва і передати у володіння та користування на умовах, визначених відповідною угодою, Акціонерній енергопостачальній компанії "Київенерго" об'єкти теплопостачання згідно з додатком.

2. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити приймання-передачу об'єктів теплопостачання згідно з пунктом 1 цього розпорядження та виконання умов, визначених відповідною угодою.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос