Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении второго тура конкурса (закрытого) на лучший проект памятника журналисту Георгию Гонгадзе и журналистам, погибшим при невыясненных обстоятельствах

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 08.02.2007 № 124

КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 08.02.2007 р. N 124

Київ

Про проведення другого туру конкурсу (закритого) на кращий проект пам'ятника журналісту Георгію Гонгадзе і журналістам, що загинули за нез'ясованих обставин

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.09.2004 р. N 1181 "Деякі питання спорудження (створення) пам'ятників і монументів", постанови Кабінету Міністрів України від 25.11.99 р. N 2137 "Про затвердження Порядку проведення архітектурних та містобудівних конкурсів", відповідно до результатів першого туру конкурсу (протокол засідання журі з підведення підсумків конкурсу від 19.12.2006 р.), з метою вшанування пам'яті журналіста Георгія Гонгадзе і журналістів, що загинули за нез'ясованих обставин:

1. Оголосити другий тур конкурсу (закритий) на кращий проект пам'ятника журналісту Георгію Гонгадзе і журналістам, що загинули за нез'ясованих обставин.

2. Погодити програму та умови конкурсу згідно з додатком.

3. Організацію конкурсу покласти на Головне управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

4. Головному управлінню містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

Опрос