Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении конкурсов по привлечению инвесторов для строительства жилых домов с объектами социально-культурного назначения, в том числе для пострадавших от деятельности инвестиционно-строительной компании "Еліта-Центр"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 21.08.2006 № 1263

КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 21.08.2006 р. N 1263

Київ

Про проведення конкурсів із залучення інвесторів для будівництва житлових будинків з об'єктами соціально-культурного призначення, в тому числі для потерпілих від діяльності інвестиційно-будівельної компанії "Еліта-Центр"

Відповідно до Положення про проведення інвестиційного конкурсу та укладення інвестиційних договорів на залучення інвесторів до фінансування будівництва або реконструкції станцій метрополітену, підземних переходів, автошляхів, площ та інших об'єктів житлової та соціальної інфраструктури міста, затвердженого розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 26.12.2003 N 2442, враховуючи рішення Київради від 02.03.2006 N 127/3218 "Про заходи щодо сприяння громадянам, які постраждали від діяльності групи інвестиційно-будівельних компаній "Еліта-Центр", та з метою залучення інвесторів до будівництва житлових будинків з об'єктами соціально-культурного призначення, в тому числі для потерпілих від діяльності інвестиційно-будівельної компанії "Еліта-Центр":

1. Головному управлінню економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

1.1. Укласти з комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київське інвестиційне агентство" договір на проведення робіт з розробки передпроектних пророблень з визначенням орієнтовних техніко-економічних показників будівництва житлових будинків з об'єктами соціально-культурного призначення, в тому числі для потерпілих від діяльності інвестиційно-будівельної компанії "Еліта-Центр".

1.2. Профінансувати роботи, зазначені у підп. 1.1 п. 1 цього розпорядження, за рахунок коштів загального фонду міського бюджету, передбачених Головному управлінню економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на здійснення заходів, пов'язаних з економічною діяльністю.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос