Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании государственной приемной комиссии по принятию в эксплуатацию завершенного строительством объекта "Реконструкция и переукладка части Прозоровского коллектора дождевой канализации в районе площади перед НСК "Олимпийский" в Печерском районе г. Киева"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 17.08.2006 № 1248

КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 17.08.2006 р. N 1248

Київ

Про створення державної приймальної комісії з прийняття в експлуатацію завершеного будівництвом об'єкта "Реконструкція та перекладання частини Прозорівського колектора дощової каналізації в районі площі перед НСК "Олімпійський" у Печерському районі м. Києва"

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2004 N 1243 "Про Порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів" та з метою прийняття в експлуатацію завершеного будівництвом об'єкта "Реконструкція та перекладання частини Прозорівського колектора дощової каналізації в районі площі перед НСК "Олімпійський" у Печерському районі м. Києва":

1. Створити державну приймальну комісію з прийняття в експлуатацію завершеного будівництвом об'єкта "Реконструкція та перекладання частини Прозорівського колектора дощової каналізації в районі площі перед НСК "Олімпійський" у Печерському районі м. Києва" і затвердити її склад, що додається.

2. Державній приймальній комісії у 15-ти денний термін подати на затвердження до виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) акт про прийняття в експлуатацію об'єкта, зазначеного в пункті 1 цього розпорядження.

3. Головному управлінню з питань взаємодії з засобами масової інформації та зв'язків з громадськістю виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос