Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О приемке-передаче внешних инженерных сетей жилого дома N 85/87 на ул. Фрунзе

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 31.05.2006 № 898

КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31.05.2006 р. N 898

Київ

Про прийняття-передачу зовнішніх інженерних мереж жилого будинку N 85/87 на вул. Фрунзе

Відповідно до рішення Київської міської ради від 09.03.2006 N 154/3245 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності відомчого житлового фонду та інженерних мереж" та враховуючи лист комунального підприємства з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд" від 04.04.2006 N 044/24-2905:

1. Прийняти до комунальної власності територіальної громади міста Києва та передати у володіння та користування відкритому акціонерному товариству "АК "Київводоканал" зовнішні інженерні мережі жилого будинку N 85/87 на вул. Фрунзе, згідно з додатком.

2. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) разом з комунальним підприємством з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд" в установленому порядку забезпечити прийняття передачу зовнішніх інженерних мереж жилого будинку, зазначеного у пункті 1 цього розпорядження, на умовах, визначених відповідної угодою.

3. Головному управлінню з питань взаємодії з засобами масове інформації та зв'язків з громадськістю виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити висвітлення у засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос