Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении молодежной легкоатлетической эстафеты "В здоровом теле - здоровый дух"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 19.04.2006 № 784

КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19.04.2006 р. N 784

Київ

Про проведення молодіжної легкоатлетичної естафети "В здоровому тілі - здоровий дух"

Відповідно до пункту 15 статті 22 Закону України "Про столицю України - місто - герой Київ" та підпункту 8.1 пункту 8 Порядку організації та проведення в м. Києві недержавних масових громадських заходів політичного, релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24.06.99 N 317/418, та з метою забезпечення розвитку фізичної культури та спорту в м. Києві:

1. Підтримати ініціативу ТОВ "Шоу-Спорт" та провести в м. Києві 29 квітня 2006 року молодіжну легкоатлетичну естафету "В здоровому тілі - здоровий дух".

2. Головному управлінню по фізичній культурі та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) сприяти своєчасному вирішенню необхідних організаційних питань, пов'язаних з організацією та проведенням молодіжної легкоатлетичної естафети "В здоровому тілі - здоровий дух".

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос