Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О разрешении на проектирование и реконструкцию железнодорожного путепровода с расширением проезжей части на ул. Стеценко (6 км ПК4 железнодорожного участка Святошин-Дарница) в Шевченковском районе

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 25.01.2006 № 84

КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.01.2006 р. N 84

Київ

Про дозвіл на проектування та реконструкцію залізничного шляхопроводу з розширенням проїзної частини на вул. Стеценка (6 км ПК4 залізничної ділянки Святошин-Дарниця) у Шевченківському районі

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про планування і забудову територій", "Про дорожній рух", з метою виконання робіт із будівництва тунелю під залізничними коліями біля шляхопроводу на вул. Стеценка для організації руху автомобільного транспорту та враховуючи звернення Державного територіально-галузевого об'єднання "Південно-західна залізниця" від 18.01.2006 N 11-3-94:

1. Дозволити Державному територіально-галузевому об'єднанню "Південно-західна залізниця" здійснити проектування та виконання робіт із реконструкції залізничного шляхопроводу з розширенням проїзної частини на вул. Стеценка (6 км ПК4 залізничної ділянки Святошин-Дарниця) у Шевченківському районі у термін з 01.02.2006 до 25.05.2006.

2. Державному територіально-галузевому об'єднанню "Південно-західна залізниця":

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос