Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об основных направлениях подготовки и задачах гражданской обороны г. Киева в 2006 году

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 12.01.2006 № 22
Утратил силу

КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12.01.2006 р. N 22

Київ

Про основні напрямки підготовки і завдання цивільної оборони м. Києва у 2006 році

Розпорядження втратило свою актуальність
 (у зв'язку із закінченням строку дії)

На виконання вимог Закону України "Про правові засади цивільного захисту в Україні", статті 5 Закону України "Про Цивільну оборону України", статті 32 Закону України "Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру":

1. Затвердити Основні напрямки підготовки і завдання цивільної оборони м. Києва у 2006 році (додаються).

2. Затвердити План основних заходів підготовки цивільної оборони м. Києва у 2006 році (додається).

3. Затвердити Організаційно-методичні вказівки щодо навчання населення м. Києва у 2006 році захисту та діям у надзвичайних ситуаціях (додається).

4. Головам районних у м. Києві державних адміністрацій видати відповідні розпорядження, а начальникам міських служб цивільної оборони - накази про затвердження Плану основних заходів та основних напрямків підготовки і завдання цивільної оборони у 2006 році.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Голицю М. М.

 

Голова 

О. Омельченко 

 

Основні напрямки підготовки і завдання цивільної оборони м. Києва у 2006 році

З урахуванням вимог Закону України від 24 червня 2004 р. N 1859-IV "Про правові засади цивільного захисту в Україні" (зокрема пункту 4 статті 28), розпорядження Київської міської державної адміністрації від 21 січня 2005 N 50 "Про основні напрямки підготовки і завдання цивільної оборони міста Києва на 2005 рік", з метою забезпечення безумовної реалізації вимог інших чинних законів України, актів Президента України та Кабінету Міністрів України з цивільного захисту населення і територій (цивільної оборони), заходи органів управління та сил цивільної оборони м. Києва у поточному році були спрямовані на забезпечення готовності та оперативного реагування на надзвичайні ситуації, захист населення і територій від впливу факторів техногенного та природного характеру, вдосконалення процесу управління під час виконання завдань з ліквідації наслідків аварій, катастроф, стихійного лиха.

Опрос