Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании Киевского городского совета церквей и религиозных организаций при исполнительном органе Киевского городского совета (Киевской городской государственной администрации)

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 01.08.2005 № 1408
редакция действует с 07.06.2011

КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 01.08.2005 р. N 1408

Київ

Про створення Київської міської ради церков і релігійних організацій при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації)

Із змінами і доповненнями, внесеними
розпорядженнями Київської міської державної адміністрації
 від 19 вересня 2007 року N 1227
,
 від 7 листопада 2008 року N 1519
,
 від 7 червня 2011 року N 920

(У назві та тексті розпорядження слова "Київська міська рада Церков і релігійних організацій при Київському міському голові" замінено словами "Київська міська рада церков і релігійних організацій при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації)" у відповідних відмінках згідно з розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 7 червня 2011 року N 920)

Відповідно до ст. 5 Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації", рішення розширеного засідання Колегії виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 08.04.2004, та враховуючи звернення і пропозиції керівників Церков та релігійних об'єднань, з метою подальшого розвитку державно-церковних відносин у м. Києві, створення належних умов для відновлення порушеної справедливості, захисту прав і законних інтересів релігійних організацій, утвердження принципів свободи совісті та віросповідної рівності:

1. Створити Київську міську раду церков і релігійних організацій при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) у складі згідно з додатком.

2. Затвердити Положення про Київську міську раду церков і релігійних організацій при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації), що додається.

3. Організаційне та методичне забезпечення діяльності Київської міської ради церков і релігійних організацій при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації), а також координацію діяльності структурних підрозділів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районних у м. Києві державних адміністрацій по співпраці з Київською міською радою церков і релігійних організацій при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) та вирішення інших поточних питань державно-церковних відносин у м. Києві покласти на Управління у справах національностей та релігій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос