Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О принятии в коммунальную собственность территориальной общины города Киева объектов энергоснабжения Национального спортивного комплекса "Олімпійський"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 12.04.2005 № 571

КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12.04.2005 р. N 571

Київ

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва об'єктів енергопостачання Національного спортивного комплексу "Олімпійський"

Згідно з рішенням Київської міської ради від 30.11.2000 N 106/1083 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва відомчого житлового фонду та інженерних мереж" та враховуючи звернення Державного комітету України з питань фізичної культури і спорту (лист від 04.03.2005 N 9/1016):

1. Прийняти безоплатно до комунальної власності територіальної громади міста Києва і передати у володіння та користування на умовах, визначених відповідною угодою, Акціонерній компанії "Київенерго" об'єкти енергопостачання згідно з додатком.

2. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити приймання-передачу об'єктів енергопостачання Національного спортивного комплексу "Олімпійський" згідно з пунктом 1 цього розпорядження та виконання умов, визначених угодою.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос