Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О предоставлении ежемесячной доплаты к пенсии инвалидам I группы для оплаты жилищно-коммунальных услуг в 2005 году

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 15.02.2005 № 182

КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 15.02.2005 р. N 182

Київ

Про надання щомісячної доплати до пенсії інвалідам I групи для оплати житлово-комунальних послуг у 2005 році

Відповідно до Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні", міської комплексної програми "Турбота" на 2001 - 2005 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 30.01.2001 N 161/1138, та з метою подальшого соціального захисту малозабезпечених верств населення м. Києва:

1. Надавати з 01.01.2005 до 31.12.2005 щомісячну доплату до пенсії у розмірі 50 % від суми оплати житлово-комунальних послуг (в межах санітарної норми володіння чи користування загальною площею житла та нормативів користування комунальними послугами) інвалідам I групи, які одержують пенсії в органах Пенсійного фонду України або одержують державну соціальну допомогу відповідно до Законів України "Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам" та "Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію та інвалідам" в органах праці та соціального захисту населення та на яких не поширюється дія Законів України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", "Про статус ветеранів військової служби і ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист".

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос